خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش طرح آیلین 700 شانه ده رنگ

فرش طرح آیلین 700 شانه ده رنگ
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح آیلین 700 شانه ده رنگ فرش طرح آیلین 700 شانه ده رنگ

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
درجه :
سوپر درجه یک ممتاز
تراکم :
2550
تعداد گره در متر مربع :
595000
تعداد پايل در متر مربع :
1190000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
10 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
10±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

یکی از دسته بندی های پر فروش و محبوب میان هموطنان که به لحاظ عدم محدودیت کاربری امکان خرید آن برای همگان وجود دارد و به لحاظ قیمتی مناسب هر خریدار است را می‌توان فرش 700 شانه معرفی نمود.

فرشی با کیفیت و تنوعی از طرح و رنگ که هر سلیقه و نیازی را پاسخگو است و در معرفی یکی از نقشه های پر طرفدار آن می‌توان فرش طرح آیلین 700 شانه ده رنگ را معرفی نمود. نقشی که با الهام از طرح فرش افشان تولید شده است و همین جذابیت این محصول را دو چندان نموده است.

شاید همین نقش بافت این طرح است که سبب شده تا در بازار فرش به عنوان فرش افشان طرح آیلین 700 شانه ده رنگ نیز آن را معرفی نمایند. نقشی که نبود لچک و ترنج در آن و پراکندگی نقوش شاخه های پر شده از گل های رز در متن فرش سبب شده تا از این نقش در هر دو سبک دکوراسیون استفاده نمود.

استفاده از طرح آیلین برای دکوراسیون کلاسیک به دلیل وجود نقش و نگاره های اصیل بافت این فرش و استفاده به عنوان فرش مدرن در دکوراسیون مدرنیته به دلیل نبود نماد اصیل ایرانی لچک و ترنج است که سبب شده تا این محصول را مناسب استفاده از هر دو دکوراسیون نماید.

شاید زیبایی خیره کننده این طرح نظر شما را برای خرید این بافته جلب نماید؛ اما تنها لازمه کافی خرید شما نیست، بلکه باید به مباحثی چون کیفیت و قیمت این بافته در خرید نیز توجه داشته باشید تا بتوانید به محصولی مناسب دست یابید که در ادامه بدان اشاره نموده ایم.

 

فرش ماشینی 700 شانه طرح آیلین را بیشتر بشناسید

در باب اطلاع از کیفیت این محصول در خرید بهتر است به مباحثی که در زمینه افزایش اطلاعات شما در قالب فرش ماشینی 700 شانه طرح آیلین را بیشتر بشناسید، مطرح شده است، توجه نمایید که خود از عوامل موثر بر کیفیت این فرش است.

فرش طرح آیلین از سری محصولات قرار گرفته در دسته بندی فرش های 700 شانه تراکم 2550 است که تعداد 700 گره عرضی آن به حدی زیبایی و ظرافت و تعداد 2550 گره طولی آن که سه برابر تعداد گره های عرضی است استحکام بین گره های ریشه فرش را در بردارد؛ موضوعی که بر کیفیت این فرش اثر می‌گذارد.

اصلی ترین معیار سنجش کیفیت هر فرش جنس نخ خاب بافت آن است که در محصول معرفی شده امروز نوع نخ مورد استفاده برای تولید فرش از جنس آکریلیک هیت ست شده شده است. نخی با دوام و مقاوم که کیفیت بالای آن و عدم پرزدهی اش سبب شده تا این بافته در رده بندی فرش های درجه یک قرار گیرد.

نه تنها تراکم و نوع الیاف بلکه دستگاه بافت فرش نیز از سری عواملی است که بر کیفیت اثرگذار است و شاید کمتر در باب آن شنیده باشید. کیفیتی که از سوی این موضوع بر روی فرش اعمال می‌شود به سبب سرعت و دقت بالای فناوری نوین روز دنیا از محصولات شرکت وندویل بلژیک است که بدون عیب و نقص فرش را روانه بازار می‌نماید.

 

قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح آیلین

همان طور که در ابتدا بدان اشاره نموده ایم موضوعی که برای خرید شما در کنار زیبایی و کیفیت حائز اهمیت است و از مهمترین دغدغه های جوامع امروزی برای خریداران محسوب می‌شود و دلیل آن وجود نوسانات اقتصادی حال حاضر جامعه به شمار می‌رود اطلاع از قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ طرح آیلین است.

قیمتی که نه تنها بر اثر عواملی چون تراکم، نوع الیاف و دستگاه بافت بلکه به جهت تعداد ده رنگ مورد استفاده در بافت، ابعاد متفاوتی که در تولید این محصولات به کار می‌رود و حتی نحوه فروش آن تعیین می‌شود.

به قطع نسبت به فرش های پر تراکم قیمت تعیین شده برای این فرش مطلوب و مناسب خریداران است؛ اما موضوعی که در بازار مشاهده می‌کنید وجود اختلاف قیمتی این بافته هاست که دلیل آن دو عامل مطرح زیر است:

  • تعداد رنگ به کار رفته در فرش که هرچه بیشتر باشد قیمت بالاتری را برای آن به همراه دارد و این به خوبی در قیاس قیمتی بین فرش 700 شانه ده رنگ و هشت رنگ به چشم می‌خورد.
  • وجود ابعاد مختلف که هر چه بزرگتر باشد قیمت بالاتری را برای فرش در بر دارد، به طور مثال قیمت فرش 700 شانه 12 متری بیشتر از دیگر ابعاد تولید این محصول است.

اگر بتوانید این چنین محصولی را به شکل مستقیم از خود تولید کننده بخرید به حتم خواهید توانست به قیمت عمده و تولیدی آن دست یابید؛ چون در این صورت دست واسطه و دلالان از این میان کوتاه شده و رابطه شما با فروشنده به صورت تعامل مستقیم انجام می‌شود.

 

خرید فرش ماشینی 700 شانه نقشه آیلین تنها از کارخانه

یکی از پیشنهاد هایی که به جهت خرید فرش معرفی شده در بالا به شما داده می‌شود این است که خرید فرش ماشینی 700 شانه نقشه آیلین تنها از کارخانه انجام شود؛ چون در این صورت خواهید توانست به قیمت عمده این فرش دست یابید.

خریدی که در فروشگاه هانی فرش برای هموطنان در نظر گرفته شده است، نه تنها شیوه خرید حضوری از کارخانه بلکه امکان خرید از طریق وب سایت اینترنتی این مجموعه نیز فراهم است تا هموطنان از اقصی نقاط کشور بتوانند به این طرح فرش زیبا دست یابند.

فرشی زیبا و با کیفیت که به همراه ارائه گارانتی کتبی به منظور تضمین کیفیت به شما داده می‌شود تا با خیالی آسوده دست به خرید از این مجموعه بزنید. نه تنها کیفیت بلکه قیمت مناسب نیز تضمینی است که از سوی این فروشگاه برای شما در نظر گرفته شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

انواع رنگ فرش طرح آیلین و تاثیر آن در دکوراسیون

همان طور که می‌دانید امروزه تولید فرش های ماشینی با تنالیته های مختلفی از طیف رنگ های تیره، روشن و خنثی صورت می‌گیرد که انتخاب هر یک از این رنگ ها بسته به سیلقه و در نظر گرفتن هارمونی رنگی دکوراسیون شماست که انجام می‌شود.

در این طرح پر فروش افشان آیلین دو رنگ زمینه فرش سرمه ای و فیلی استفاده شده است که در باب این انواع رنگ فرش طرح آیلین و تاثیر آن در دکوراسیون مطالبی را بیان نموده ایم تا به شکل آسانی تری بتوانید دست به خرید بزنید.

  • فرش افشان فیلی طرح آیلین از رنگ های با تناز خنثی است که انتخاب آن در کنار هر طیف رنگی سرد و گرمی امکان‌پذیر است و این موضوع دست شما را باز نگه داشته است تا اگر بعد از انتخاب اجزای دکوراسیون به دنبال خرید فرشی هستید به راحتی با این انتخاب دکوراسیون خود را جذاب تر نمایید.
  • فرش سرمه ای طرح آیلین دیگر رنگی است که برای این بافته استفاده شده است. رنگی با تنالیته تیره که برای افراد علاقه مند به این طیف رنگی پیشنهاد خرید آن داده می‌شود؛ البته که اغلب انتخاب این رنگ برای منازلی با وسعت بالا نیز پیشنهاد می‌شود؛ چرا که حس کوچک نمایی فضا و القای صمیمت در این رنگ فرش وجود دارد.
برگشت به بالا