خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش مدل کارینا 700 شانه تراکم 2550

فرش مدل کارینا 700 شانه تراکم 2550
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش مدل کارینا 700 شانه تراکم 2550 فرش مدل کارینا 700 شانه تراکم 2550 فرش مدل کارینا 700 شانه تراکم 2550 فرش مدل کارینا 700 شانه تراکم 2550

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
درجه :
سوپر درجه یک ممتاز
تراکم :
2550
تعداد گره در متر مربع :
595000
تعداد پايل در متر مربع :
1190000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
10 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
10±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

اگر به دنبال فرشی هستید که در کنار کیفیت و زیبایی طرح و رنگ از قیمت مناسبی هم برخوردار باشد، پیشنهاد ما به شما انتخاب فرش 700 شانه کاشان است که توانسته نظر بسیاری از هموطنان راجلب نماید.

البته این بافته برای افرادی مناسب است که ظرافت و ریز نقشی فرش آن چنان برایشان حائز اهمیت نیست، اگر چه این گونه باشد باید به سراغ فرش های دستباف گونه برای خرید بروید که به قطع قیمت بالاتری را دارند.

توجه به این نکته در این زمینه خالی از لطف نیست که شما با توجه به دکوراسیون خود می‌توانید تحت تاثیر این موضوع به انتخاب و خرید بپردازید؛ یعنی اگر دکوراتیو منازل شما لوکس و مجلل است و مکان استفاده از فرش کم تردد انتخاب فرش تراکم بالا انتخابی درست است، در حالی که برای مکان های پرتردد و منازل پرجمعیت انتخاب فرش هایی نظیر فرش ماشینی 700 شانه انتخابی مناسب است.

در معرفی یکی از نقش نگاری های جذاب این تراکم بافت را می‌توان فرش مدل کارینا 700 شانه تراکم 2550 معرفی نمود که نقش اصلی طرح ان از سبک های اصیل ایرانی است.

طرحی دارای لچک و ترنج که با شیوه خاص این نماد اصیل فرش ایرانی را در خود جای داده است. ترنجی گرد که در درون یک قاب لوزی مانند متشکل از گل های رز و لچکی که به صورت گلدانی از گل ها در چهار گوشه فرش قرار دارد و متن آن که با گل های محو مانند بر روی خطوط دورانی احاطه شده است را بیان نمود که انتخاب آن در دکوراتیو منازل بی نظیر خواهد بود.

 

خصوصیات و کیفیت فرش کاشان طرح کارینا 700 شانه چگونه است؟

وقتی طرح و تراکم یک فرش را انتخاب می‌کنید باید به سراغ این موضوع نیز بروید که خصوصیات و کیفیت فرش کاشان طرح کارینا 700 شانه چگونه است که بتوانید با شناختی کامل و جامع از یک محصول دست به خرید بزنید که در این زمینه به المان های مؤثر بر این امر اشاره نموده ایم:

فرش 700 شانه دارای تراکم 2550 است که تعداد 2550 گره طولی فرش به دلیل دوام و استحکامی که بین ریشه های فرش ایجاد می‌کند خود عاملی اثرگذار بر کیفیت به شمار می‌ر‌ود. گرچه تعداد گره های عرضی یا شانه فرش زیبایی و ظرافت یک بافته را مشخص می‌کند.

در اصل وقتی سخن از کیفیت و خصوصیات یک فرش به میان می‌آید به غیر از تراکم تمامی ذهنیت شما به سمت نوع جنس الیاف می‌رود که در این فرش به کار رفته است؛ چرا که در اصل این المان معیار اصلی سنجش کیفیت است. امروزه اغلب تولیدات کارخانجات فرش بافی با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید می‌شوند که از مرغوب ترین نخ های بافت فرش است.

این نخ مرغوب به دلیل ویژگی هایی نظیر دوام و مقاومت بالا نسبت به گرما و حرارت، عدم پرزدهی و انعطاف پذیری سبب گشته تا فرش کیفیت درجه یک و استانداردی را به خود گیرد و بافته ای که با این نخ تولید شود جزو محصولاتی شناخته می‌شود که از کیفیت بی نظیری برخوردار است.

تعداد رنگبندی قرار گرفته در پالت فرش های ماشینی بسته به تراکم و نقش و نگار فرش متفاوت است که در فرش طرح کارینا این تعداد رنگ برابر با ده رنگ است که زیبای بیشتری را برای این طرح فرش به دنبال داشته است. البته که این زیبایی با تعداد رنگ واقعی بافت فرش که ثبات رنگی را برای این محصول در حین شستشو به دنبال دارد سبب گشته تا از این نظر این بافته کیفیت مطلوبی را به خود گیرد.

همان طور که بر این موضوع واقف هستید دستگاه های بافندگی نیز در زمینه کیفیت یک فرش اثرگذارند؛ چرا که دقت و سرعت بالای فناوری های به روز بافت این محصولات فرشی را روانه بازار می‌نماید که بدون عیب و نقص است که در این چنین تراکمی از نوع فناوری hcpx2 شرکت وندویل بلژیک استفاده می‌نمایند.

 

قیمت فرش 700 شانه کارینا و عوامل مؤثر بر آن

یکی از مواردی که در کنار کیفیت و زیبایی یک فرش برای خرید حائز اهمیت است اطلاع از قیمت محصول است که به قطع خرید شما را تحت تاثیر قرار می‎دهد که همین زمینه ساز این گشته تا قیمت فرش 700 شانه کارینا و عوامل مؤثر بر آن را مورد بررسی قرار دهیم.

تعداد شانه و تراکم یک فرش از مواردی است که در این زمینه اثر دارد و هرچه بیشتر قیمت فرش بالاتر خواهد بود و شاید این است که می‌گویند قیمت فرش 700 شانه کاشان با تراکم 2550 قیمتی مناسب نسبت به دیگر انواع فرش های ماشینی با تراکم بالا برای خرید است.

نوع الیاف و دستگاه بافت نیز در این زمینه اثرگذار است. استفاده از محصولات شرکت وندویل بلژیک و نوع نخ وارداتی مرغوب آکریلیک نسبت به دستگاه و الیاف های داخلی قیمت بیشتری را به سبب تاثیر نرخ ارز جهانی بر روی قیمت ها برای فرش به دنبال دارد.

تعداد رنگبندی بافت فرش و ابعاد این محصولات نیز از عواملی به شمار می‌‎روند که در این زمینه اثر دارند. هر چه تعداد رنگ به کار رفته بیشتر و ابعاد فرش بزرگتر باشد به قطع قیمت بالاتر است و شاید همین است که قیمت فرش 700 شانه 12 متری بیشتر از دیگر ابعاد است.

البته که روند خرید که به صورت مستقیم باشد یا از نمایشگاه یا بازار فرش نیز در این زمینه اثر دارند. با خرید مستقیم شما می‌توانید قیمت عمده و تولیدی یک فرش را تهیه نمایید در حالی که در نمایشگاه یا بازار فرش سود واسطه و ارزش افزوده قیمت بالاتری را برای یک بافته به دنبال دارد.

شما می‌توانید در پی خرید فرش 700 شانه کارینا به صورت مستقیم که دسترسی به قیمت تولیدی این بافته را برای شما به دنبال دارد از فروشگاه هانی فرش به صورت حضوری یا آنلاین اقدام به تهیه این بافته به همراه دریافت گارانتی به منظور تضمین کیفیت نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

کدام رنگ از فرش کارینا را بخریم؟

شاید در زمینه انتخاب طرح فرش معرفی شده و رنگبندی های زمینه متفاوتی که در تولید آن به کار برده شده است این سؤال برای شما مطرح گشته باشد که کدام رنگ از فرش کارینا را بخریم که در پاسخ بدان می‌توان سلیقه و توجه به هارمونی رنگی دکوراتیو را بیان نمود.

 بر این اساس می‌توانید بین رنگ فرش کارینا سرمه ای و رنگ نقره ای آن تصمیم خود را برای خرید بگیرید. اگر به دنبال فرش های چرک تاب هستید و وسعت فضای بالایی را دارید انتخاب رنگ سرمه ای مناسب برای شما خواهد بود.

رنگ فرش نقره ای از تناژ رنگ های خنثی است که قابلیت استفاده از آن در کنار هر رنگ سرد و گرمی وجود دارد و شاید این است که اغلب برای دکوراتیو ها به جهت ست نمودن راحت تر دیگر اکسسوری ها با فرش این طیف رنگی انتخاب می‌شود.

برگشت به بالا