خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح شکوه

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح شکوه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح شکوه فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح شکوه فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح شکوه فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح شکوه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
گارانتی :
36 ماهه
کیفیت :
سوپر درجه یک
تعداد گره در متر مربع :
1785000
تعداد پایل در متر مربع :
1190000
جنس نخ خاب :
100% اکریلیک هیت ست شده
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد استاندارد :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
10±1
جنس نخ پود :
100% پنبه
دستگاه بافت :
HCPx2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

در راستای معرفی محصولی جدید و بسیار زیبا با عنوان فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ طرح شکوه قصد داریم به بررسی بیشتری از این تراکم گره بپردازیم. با بررسی کیفی و کاربردی این محصول می‌توان با اطیمنان خاطری آسوده آن را خریداری و مورد استفاده قرار داد. در ادامه همراه باشید تا بتوانید از خریدی آگاهانه و متناسب با نوع نیاز و سبک و سلیقه خود بهره‌مند گردید.

 

بررسی کیفی کاربردی فرش 700 شانه تراکم 2550 مدل شکوه

در بررسی کیفی کاربردی فرش 700 شانه تراکم 2550 مدل شکوه مواردی که حائز اهمیت است در این قسمت از مطلب نام برده و در رابطه با آن توضیحات لازم داده شده است. تولید این محصول با استفاده از ماشین آلات پیشرفته صنعتی به صورت بسیار ظریف و ریزبافت انجام شده که به واسطه آن نقشه بسیار جذاب و زیبا نمایان شده است. به کارگیری از تراکم گره هفتصد عرضی و 2550 طولی در این محصول سبب شده تا هم به لحاظ ظرافت بافت بتوان آن را به عنوان فرش دستباف گونه برای فضاهای لوکس و هم به لحاظ کاربری متناسب برای فضاهای پرتردد دانست.

لازمه تولید محصولاتی که با استفاده از ماشین آلات جدید و پیشرفته بافت می‌شوند، به کارگیری از الیافی نازک و کم ضخامت است که هم بتوان حجم بالای گره‌ها را در کنار هم با ظرافت تمام جای داد و هم از مقاومت کشسانی بالایی برخوردار باشد تا در سرعت بالای دستگاه در حین بافت دوام آورده و دچار پارگی و در رفتگی نشود. اکریلیک تنها الیاف مصنوعی است که از این دو ویژگی با هم برخوردار است و علاوه بر آن به لحاظ کیفی و جنس نیز بسیار شبیه به پشم طبیعی است. خاصیت ارتجاعی، ثبات رنگی، وزن سبک و نرم و لطافت بافت این الیاف سبب شده تا به لحاظ بافتی نیز محصولی مشابه با محصولات دستبافت گردد. همچنین تولیدکنندگان به جهت کاهش پرزدهی این الیاف فرآیند تثبیت حرارتی با بخار آب را روی آن پیاده ساخته که به نوعی سبب انسجام و استحکام ساختار این الیاف نیز گشته است.

ضخامت خاب از جمله مواردی است که در نوع کاربری و نرمی و راحتی پاخور فرش بسیار موثر بوده و به واسطه آن می‌توان محصولی متناسب با نوع نیاز خود را انتخاب و خریداری نمود. در تولید محصولات با تراکم پایین‌تری همچون فرش هفتصد شانه دست تولیدکنندگان در افزایش ارتفاع نخ خاب به جهت برخورداری از وزن پایین‌تری باز است و بدین علت محصولات کم تراکم با ضخامت بیشتری ارائه می‌شوند که این مساله در نرمی و راحتی پاخور فرش متناسب فضاهای با میزان رفت و آمد بیشتر و یا بدون مبلمان بسیار موثر و مفید واقع شده است.

 

عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح شکوه

با آگاهی از عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح شکوه خواهید دانست که این محصول از قیمتی مناسب و از ارزشمندی لازم برخوردار است یا خیر. عواملی همچون تراکم گره که کاهش و یا افزایش آن سبب کاهش و افزایش میزان مواد مصرفی و نهایت تاثیر در قیمت گذاری محصول شده که می‌توان این محصول با تراکم پایین را بدین لحاظ از قیمتی مناسب برخوردا دانست.علاوه بر آن جنس الیاف مصرفی در کیفیت و قیمت‌گذاری آن نیز بسیار اثر گذار است که از این نظر نیز می‌توان هم آن را محصولی باکیفیت و قیمت مناسب دانست. به طوری کلی قیمت فرش 700 شانه کاشان در میان سایر تولیدات بسیار مناسب است که از این رو از آن به عنوان محصولی پرتقاضا و پرفروش نیز نام برده می‌شود.

تراکم پایین به کار رفته در تولید این محصول سبب شده تا مواد مصرفی مودر نیاز برای تولید آن کاهش یابد و در ادامه نیز هزینه‌های مصرفی برای نیز کاهش داشته باشد که در نهایت منجر به ارائه این محصول با قیمت بسیار مناسبی نسبت به تراکم‌های بالاتر شده است. همانند تراکم گره، سایز نیز از جمله موارد بسیار مهم و اثرگذاری است که با افزایش آن، میزان متریال اولیه جهت تولید و هزینه‌های مصرفی در آن نیز تحت تاثیر قرار گرفته که بدین علت موجب افزایش قیمت فرش 700 شانه 12 متری نسبت به ابعاد تولیدی کوچک‌تر گشته است.

رنگ بندی نیز در مواردی که فرش با تنوع بالای رنگی زیاد تولید می‌شود، منجر به افزایش هزینه‌های مصرفی و قیمت نهایی محصول می‌گردد؛ اما در این محصول که از هشت رنگ برخوردار است، آن چنان افزایش نداشته است. ماشین بافت از دیگر موارد اثر گذار است که با پیشرفته شدن آن، مسلما هزینه‌ها جهت خریداری آن توسط مدیران کارخانه و به کارگیری از آن افزایش دارد که این نیز می‌تواند به عنوان عاملی موثر محسوب شده و قیمت محصولات دستباف گونه را تحت تاثیر قرار دهد، اما به هر حال باز نسبت به محصولات دستبافت مشابه که با استفاده از نیروی انسانی و با الیاف طبیعی ارائه شده، بسیار مناسب‌تر و ارزان است.

 

خرید مستقیم طرح فرش شکوه از کارخانه به صورت غیرحضوری

با خرید مستقیم طرح فرش شکوه از کارخانه به صورت غیرحضوری می‌توانید از پرداخت بسیاری از هزینه‌های اضافی معاف شده و به نوعی خریدی با قیمت درب کارخانه را انجام دهید. در این زمینه می‌توانید با مراجعه به فروشگاه فرش هانی هم از محصولی قیمت مناسب و درجه بهره‌مند شده و هم از تنوع بالای محصولی این وب سایت فروشگاهی در جهت انتخابی متناسب با سبک و سیلقه و نوع نیاز خود بهره ببرید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جلوه و جذابیت فرش طرح شکوه و رنگ‌بندی آن در دکوراسیون

جلوه و جذابیت فرش طرح شکوه و رنگ‌بندی آن در دکوراسیون بسته به سلیقه انتخاب افراد می‌تواند متفاوت باشد؛ بدین معنا که چون این طرحی بدون لچک ترنج با شکوه و جلوه‌ای ویژه از افشان گل‌های رز قرار گرفته به صورت اسلیمی و دورانی در متن فرش است، پس کاربری و هماهنگی بسیار خوبی با انواع دکوراسیون‌های مدرن و کلاسیک دارد که افراد با توجه به سبک طراحی و چیدمان منزل خود می‌توانند آن را انتخاب و خریداری نمایند. در رابطه با انواع رنگ‌بندی شده از این طرح فرش پرطرفدار نیز در زیر موارد لازم و اثر گذار در فضاسازی دکوراسیون توضیح داده شده که با مطالعه آن خواهید تونست علاوه بر هارمونی بالا، به ایجاد فضایی مناسب و مطلوب در خانه خود بپردازید.

فیلی

رنگی خنثی و قابل ست شدن با هر فضا و دکوراسیونی است که می‌توان آن را به راحتی در منازل مختلف مورد استفاده قرار داد. خاصیت هماهنگی و هارمونی بالای این رنگ با سایر رنگ‌بندی‌ها سبب شده تا افراد با سلیقه‌های مختلف آن را برای فرش خانه خود انتخاب نموده و در کنار آن بتوانند رنگ مورد علاقه‌شان را نیز به کار ببرند.

سرمه ای

از سری رنگ‌های تیره و مناسب برای تفکیک‌سازی فضاهای بزرگ که به واسطه آن می‌توان چنین منازلی را کمی با جلوه دوستانه و صمیمانه‌تری نمایان ساخت. همچنین به کارگیری از این رنگ به جهت چرک تاب بودن برای فضاهای پرتردد و منازل با جمعیت بیشتر بسیار مناسب است که در این جهت نیز گزینه انتخابی بسیار مناسب و مطلوبی برای افراد است.

برگشت به بالا