خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش کاشان مدل نگار 700 شانه تراکم 2550

فرش کاشان مدل نگار 700 شانه تراکم 2550
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش کاشان مدل نگار 700 شانه تراکم 2550 فرش کاشان مدل نگار 700 شانه تراکم 2550 فرش کاشان مدل نگار 700 شانه تراکم 2550

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
گارانتی :
36 ماهه
کیفیت :
سوپر درجه یک
تعداد گره در متر مربع :
1785000
تعداد پایل در متر مربع :
1190000
جنس نخ خاب :
100% اکریلیک هیت ست شده
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد استاندارد :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
10±1
جنس نخ پود :
100% پنبه
دستگاه بافت :
HCPx2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

همان طور که بر شما مبرهن است فرش 700 شانه یکی از شاخه های پرفروش فرش ماشینی است که به دلیل قیمت مناسب و این که قابلیت این را دارد تا از آن در دکوراسیون های با تردد بالا نیز استفاده نمود به سبب کوچک شدن منازل ها یکی از آیتم های پرطرفدار خریداران محسوب می‌شود که امروزه با تنوعی از طرح و رنگ آن در بازار ارائه شده است.

در معرفی نمونه ای از این محصولات می‌توان به فرش کاشان مدل نگار 700 شانه تراکم 2550 اشاره نمود که با الهام از نقشه فرش های افشان طراحی آن صورت گرفته است. طرحی بدون لچک و ترنج که سبب شده تا این چنین بافته ای از حالت سنتی خود دور شود و این منجر به این گشته تا بتوان در دکوراسیون مدرن نیز آن را استفاده نمود و این خود از مزیت این قالی ماشینی به شمار می‌رود.

جذابیت این نقشه فرش با این سبک از طراحی زمانی بیشتر است که رنگبندی مناسب زمینه فرش متناسب با دکوراسیون را انتخاب کنید. رنگ هایی چون فرش سرمه ای، فرش 1200 شانه نقره ای و دودی از تنالیته های رنگ زمینه این بافته به شمار می‌روند که متناسب با هارمونی دکوراسیون باید آن را انتخاب کنید.

 

جزئیات کیفی فرش 700 شانه طرح نگار

چه بسا در کنار نقش و رنگ فرش برای خرید باید به جزئیات کیفی فرش 700 شانه طرح نگار نیز توجه نمایید تا بتوانید با خیالی آسوده با شناختی همه‌جانبه به خرید یک فرش با کیفیت بالا دست یابید که در زیر بدان اشاره نموده ایم:

همان طور که از نام این محصول پیداست تراکم بافت این فرش به صورت فرش 700 شانه 2550 است که تعداد 700 گره عرضی نشان از ظرافت و تعداد 2550 که سه برابر تعداد شانه فرش است استحکام بین ریشه های فرش را به دنبال دارد.

این فرش 700شانه را با تعداد هشت رنگ واقعی و اصلی تولید می‌نمایند که هم زیبایی نقش و نگار فرش را به دنبال دارد وهم واقعی بودن این رنگ ها بوده که سبب شده تا ثبات رنگی برای این فرش در نظر گرفته شود.

معیار اصلی سنجش کیفیت یک فرش در کنار موارد ذکر شده و موارد دیگر بحث جنس الیاف به کار رفته در فرش است که معمولا در روند تولیدات ارائه شده در بازار از نوع آکریلیک هیت ست شده استفاده می‌کنند که با ویژگی های نظیر دوام و مقاومت بالا، عدم پرزدهی و انعاطف پذیری سبب شده تا کیفیت درجه یک برای فرش لحاظ شود.

دستگاه بافندگی فرش به سبب نوع نخ مصرفی معرفی شده و ضخامت کمی که بسته به تراکم بافت متفاوت است و برای این فرش از نمره نخ 18 سه لا و 21 استفاده می‌کنند، متفاوت است که برای این چنین تراکمی از نوع دستگاه فرش بافی hcpx2 محصول به روز شرکت وندویل بلژیک استفاده می‌نمایند. دستگاهی با دقت و سرعت بالا که فرش را بدون عیب و نقص روانه بازار می‌نماید.

 

بهترین قیمت فرش نگار 700 شانه در بازار

اگر در زمینه خرید به دنبال این هستید که بهترین قیمت فرش نگار 700 شانه در بازار را به دست آورید با این که به نسبت دیگر انواع فرش های ماشینی قیمتی مطلوب تر برای این بافته لحاظ شده است، پیشنهاد می‌شود به دنبال خرید مستقیم و بدون واسطه این چنین بافته هایی باشید.

خرید مستقیم و بدون واسطه که در فروشگاه فرش هانی به صورت خرید اینترنتی فرش 700 شانه و خرید حضوری مهیا شده است سبب شده تا با کوتاه شدن دست دلالان و تعامل مستقیم خریدار با فروشنده قیمت تولیدی و عمده فروش فرش به هموطنان ارائه شود.

البته که از عوامل تاثیرگذار بر قیمت شامل تراکم، الیاف، دستگاه و تعداد رنگ به کار رفته در فرش و ابعاد آن که قیمت کلی و نهایی را برای فرش رقم می‌زنند نباید غافل شوید که همین المان ها بوده که سبب گشته تا قیمت این چنین محصولاتی به نسبت دیگر انواع فرش کمتر و مناسب تر باشد.

 

جذابیت دکوراسیون خود را با انتخاب فرش طرح افشان نگار بیشتر کنید

اگر به دنبال ایجاد دکوراسیونی فوق‌العاده برای منازلتان هستید به شما توصیه می‌شود که جذابیت دکوراسیون خود را با انتخاب فرش طرح افشان نگار بیشتر کنید. طرحی بدون لچک و ترنج با گل هایی که بر روی اسپیرال ها در متن فرش قرار گرفته و توانسته حس بزرگنمایی را به شما القا کند و شاید همین دلیلی است که معمولا از این سبک نقشه های بافت برای وسعت فضا های کم استفاده می‌کنند.

نه این که نتوان از این طرح فرش برای دکوراسیون با مساحت بالا استفاده کرد، بلکه با انتخاب رنگ زمینه مناسب می‌توانید با وجود این سبک طراحی این چنین نقش فرشی را در دکوراسیون استفاده کنید که در این باره می‌توان تناژ رنگی تیره زمینه فرش هم چون رنگ دودی و سرمه ای این بافته را بیان نمود. البته در کنار وسعت فضا می‌توانید به هارمونی رنگی بین اجزا در دکوراسیون و سبک چیدمان منازل که حالتی سنتی وار است یا مدرن نیز برای چیدمان و انتخابی شایسته کمک گیرید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

تاثیر انتخاب فرش 700 شانه افشان طرح نگار زمینه نقره ای در دکوراسیون

یکی از طیف رنگ های محبوب میان خریداران رنگ فرش نقره ای است که به دلیل تطابق در کنار هر هارمونی سرد و گرمی توانسته نظر خریداران بسیاری را جلب نماید. تناژ رنگی بیان شده از رنگ های خنثی به شمار می‌رود که معمولا در دکوراسیون مدرن امروزی پرطرفدار است و شاید همین علتی باشد که این رنگ در کنار این نقش بافت پرفروش شده است.

البته باید در خرید بدین موضوع توجه کنید که تاثیر انتخاب فرش 700 شانه افشان طرح نگار زمینه نقره ای در دکوراسیون زمانی جذاب خواهد بود که رنگ کف پوش منازل شما متضاد با این قالی باشد تا جلوه آن بیشتر شود. مثلا رنگ سفید و نقره ای یکی از ترکیب رنگ های مناسبی است که در این باره می‌توان بیان کرد.

البته انتخاب رنگ مبلمان و پرده نیز بی تاثیر در انتخاب فرش نقره ای نیست و توجه به این مطلب نیز برای انتخاب و زیباتر ساختن دکوارتیو با فرش نقره ای را نباید فراموش کنید تا بتوانید دکوراسیونی جذاب را برای منازلتان فراهم آورید.

برگشت به بالا