خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش طرح چشمه 700 شانه تراکم 2550

فرش طرح چشمه 700 شانه تراکم 2550
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح چشمه 700 شانه تراکم 2550 فرش طرح چشمه 700 شانه تراکم 2550 فرش طرح چشمه 700 شانه تراکم 2550 فرش طرح چشمه 700 شانه تراکم 2550

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
درجه :
سوپر درجه یک ممتاز
تراکم :
2550
تعداد گره در متر مربع :
595000
تعداد پايل در متر مربع :
1190000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
10 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
10±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

قطعا می‌دانید که تراکم های مختلفی از فرش های ماشینی در بازار وجود دارند که بسته به نیاز شما و در نظر گرفتن بحث قیمتی بوده که انتخاب شما به سمت آن معطوف می‌شود که فرش 700 شانه یکی از آن هاست که به دلیل قیمت مناسب و انتخابی درخور برای مکان های پرتردد توانسته به عنوان پرفروش ها شناخته شود.

طرح و رنگ بندی های متنوعی برای این چنین محصولاتی استفاده می‌شود که نقش مایه کلاسیک یکی از اصیل ترین نقشه های بافت فرش ایرانی است که توانسته حتی با به روی کارآمدن مد در جامعه هنوزهم جایگاه ویژه ای را در دکوراسیون ها داشته باشد که فرش طرح چشمه 700 شانه تراکم 2550 یکی از آن هاست که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید.

نقش مایه اصلی این فرش از نماد های اصیل فرش ایرانی یعنی لچک و ترنج بوده که ترنج لوزی شکل آن در درون یک قاب لوزی با طراحی خشتی قرار گرفته است و در درون این قاب و بیرون آن خشت گونه های کوچک با طراحی محو قرار گرفته است. لچک قرار گرفته در گوشه های فرش با سبکی خاص به حاشیه ها کشیده شده و این سبک از طراحی و تلفیقی از طرح های اصیل در این محصول بوده که به قطع جذابیت این بافته را دو چندان کرده است.

طراحی خاص این بافته سبب شده تا شما بتوانید علاوه بر این که این چنین طرحی را در دکوراسیون های کلاسیک استفاده کنید با کمی هوشمندی در دکوراتیو مدرن نیز به کار برید و با ایجاد پارادوکسی متضاد فضایی خارق‌العاده جذاب را برای خود ایجاد کنید.

 

از کیفیت فرش کاشان 700 شانه نقشه چشمه غافل نشوید

درست است که زیبایی و نقش مایه و رنگبندی زمینه فرش فیلی و سرمه ای فرش طرح چشمه به قدری است که در خرید، انتخاب شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ ولی از کیفیت فرش کاشان 700 شانه نقشه چشمه غافل نشوید که خود می‌تواند مبنایی دیگر در زمینه خرید صددرصدی شما باشد.

هر چند زیبایی نقش و نگار فرش و رنگبندی آن شما را مجذوب کند؛ ولی هزاران طرح و رنگ متنوع ارائه شده در بازار می‌تواند این که کدامین فرش انتخابی مناسب برای دکوراسیون شماست را دچار تردید می‌نماید که از این سو پیش رو زمینه انتخاب شما توجه به مسائل کیفی است که در باب فرش معرفی شده در بالا آن را بیان نموده ایم.

وقتی صحبت از کیفیت فرش به میان می‌آید اولین چیزی که به ذهن ها خطور می‌کند، جنس الیافی است که در این بافته ها به کار می‌رود به سبب این که انواع مختلفی از الیاف ها وجود دارد کیفیت ها متفاوتی برای فرش رقم می‌خورد که امروزه در تمامی تراکم ها از جمله فرش 700 شانه تراکم 2550 از نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده با ویژگی های نظیر دوام و مقاومت بالا، عدم پرزدهی و انعطاف پذیری استفاده می‌نمایند که کیفیت درجه یکی را برای این محصولات به دنبال دارد.

شاید باور نکنید، اما همین تراکم بافت که شاید بیشتر از جنبه زیبایی و ظرافت آن آگاه باشید خود به جهت تراکم طولی که برابر با 2550 است بر کیفیت نیز اثر دارد؛ چرا که این تعداد گره ها در طول فرش استحکام و انسجام بین ریشه ها را در بر دارد و در نتیجه دوام بالایی را برای محصول در پی دارد.

تعداد 10 رنگ واقعی به کار رفته در پالت بافت فرش هر چقدر هم که بر زیبایی تاثیر داشته باشد به دلیل واقعی بودن رنگ ها نیز خود کیفیت مطلوبی را برای فرش در پی دارد که به صورت غیر مستقیم در این زمینه تاثیرگذار است.

دستگاه فرش بافی نیز از مواردی است که در این زمینه تاثیر دارد و امروزه با ویژگی های بیان شده از نوع جنس نخ و استفاده از نقش فرش های متنوع سبب بر این شده تا فناوری های جدیدی را برای تولید استفاده نمایند که در این سری از تراکم از نوع دستگاه فرش بافی HCPX2 استفاده می‌نمایند که با عرضه فرش بدون عیب و نقص، کیفیتی بالا را برای این محصولات ایجاد می‌نماید.

 

فرش چشمه 700 شانه کاشان را به قیمت کارخانه بخرید

به هر اندازه که زیبایی و کیفیت برای انتخاب و خرید شما حائز اهمیت باشد، وجود شرایط اقتصادی جامعه سبب گشته تا بحث هزینه و بررسی قیمت برای خرید فرش نیز برای شما اهمیت پیدا نماید، به طوری که افراد به دنبال بهترین قیمت که همان قیمت عمده و تولیدی است، هستند که این موضوع میسر نسیت مگر با روش خرید مستقیم و بدون واسطه که در فروشگاه هانی فرش مهیا شده است.

با توجه به این بیانات است که گفته می‌شود شما مشتریان عزیز می‌توانید فرش چشمه 700 شانه کاشان را به قیمت کارخانه بخرید؛ چرا که فروش حضوری و آنلاین که تعامل مستقیم با تولیدکننده است و حذف واسطه ها را در میان دارد از بسیاری از هزینه های اضافی می‌کاهد و در نتیجه قیمت درب کارخانه فرش را به شما ارائه می‌نماید.

البته به منظور جلب رضایت و اعتماد شما ارائه گارانتی کتبی که تضمین کیفیت است و خود به نوعی تضمین قیمت به شمار می‌رود نیز برای هر محصول خریداری شده از سوی فروشگاه هانی به شما اعطا می‎گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش طرح چشمه انتخابی ناب برای دکوراسیون شما

همان طور که می‌دانید طرح و نقشه های مختلفی از بافت فرش های کلاسیک وجود دارند که بسته به سلیقه و در نظر گرفتن دکوراسیون شما بوده که انتخاب آن صورت می‌گیرد. در میان صد ها طرح و رنگ عرضه شده در بازار برخی از طرح ها به صورت تلفیقی طرح های کلاسیک را در هم آمیخته اند که انتخاب آن در دکوراسیون فضایی واقعا زیبا را به دنبال دارد که فرش طرح چشمه انتخابی ناب برای دکوراسیون شما از این ویژگی برخوردار است.

همین ترکیب طرح ها بوده که این امکان را فراهم آورده تا حتی بتوانید با کمی هوشمندی و ذکاوت از این دسته از فرش در دکوراسیون مدرن استفاده کنید؛ البته که نباید از تاثیر رنگ ان نیز در این زمینه غافل شوید. رنگ فرش چشمه سرمه ای عموما به سبب تناژ تیره و چرک تابی که دارد در دکوراسیون های کلاسیک و فضا های بزرگ انتخابی مناسب است، در حالی که برای دکوراتیو مدرن انتخاب رنگ فرش فیلی از رنگ های خنثی که در کنار هر رنگ سرد و گرمی امکان قرار گیری دارد، بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

برگشت به بالا