خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش 700 یا 1000 یا 1200 شانه ماشینی

فرش 700 یا 1000 یا 1200 شانه

فرشهای ماشینی دارای انواع بسیار زیادی هستند و این باعث گیج شدن افراد میشود که بهترین قالی برای خانه چه فرشی است طرح فرش 700 یا 1000 یا 1200 شانه ماشینی باعث میشود تا بعضی خریداران در خرید فرش ماشینی دچار مشکل شوند و انتخاب اشتباهی انجام بدهند در این مقاله میخواهیم توضیح دهیم چه فرشی برای کجا به کار میرود و در بین انواع شانه ها کدام بهتر است.

 

درباره فرشهای 700 شانه :

طرح 700 شانه را میتوان یکی از قدیمی ترین نوع قالی ها دانست که در بازار موجود است و فروش بسیار خوبی هم دارد چرا که از نظر کیفیت ساخت بسیار مناسب است و هم از نظر قیمت بسیار پایین تر از قالی های هزار و 1200 شانه است فرش 700 شانه دارای یک نوع دیگر نیز است که میتوان آن را طرح 700 نام برد . طرح این فرش همان قالی 500 شانه است که تبدیل به 700 شانه شده است و تنها در رنگ بندی این نوع تفاوت ایجاد شده است و برای همین خاطر قیمت پایین تری نسبت به اصل هفتصد شانه دارد. از طرح هفتصد شانه به خاطر عمق زیادی که دارد برای نشستن و یا استراحت استفاده کرد و برای افرادی که نمیخواهند برای فرش زیاد هزینه کنند گزینه ی خوبی به نظر میرسد.

 

اطلاعات فرش 1000 شانه

در فرش 1000 شانه به دلیل رنگ بندی 8 رنگ ، 10 رنگ و همینطور 12 رنگ که دارد بسیار زیبا هستند و میتوان ان ها را با وسایل خانه ست کرد تنوع نقشه در این طرح بسیار بالا است و همینطور به دلیل تراکم و شانه ی کمتر نسبت به طراحی 1200 شانه از قیمت کمتری را دارند میتوان گفت اینگونه فرشها هم مناسب برای استراحت هستند و هم به دلیل تراکم بالا تر نسبت به طراحی 700 شانه دارای زیبایی بیشتری هستند و برای سخت پسندان نیز طرح های زیبایی را ارائه میکنند  از نظر قیمت نیز میتوان گفت نسبت به کیفیت ، رنگ ، الیاف ، تراکم قالی  و همینطور نقش و نگار متفاوت است.

 

بررسی فرش 1200 شانه

هرچه دستگاه های تولیدی پیشرفته تر میشوند به تناسب قیمت قالی نیز به مراتب بالا میرود و این به خاطر این است که هم تراکم ، کیفیت و هم  زیبایی نقشه  بسیار بالا میرود طرح 1200 شانه  با استفاده از دستگاه های مدرن تولید میشود آن هم دارای بیشترین تراکم نسبت به انواع دیگر  است و هم دارای  بیشترین قیمت این فرشها دارای سه نوع تفاوت رنگی 8 رنگ ، 10 رنگ و 1200 شانه ی 12 رنگ است تراکم بالای آن  و همینطور تعداد شانه بسیار زیاد این دستگاه ها باعث شده است که از نظر طراحی و نقشه دست طراحان بسیار باز باشد به خاطر اینکه میتوان با این طرح های بسیار زیبایی خلق کرد از این فرشها بیشتر برای دکوراسیون منزل استفاده میکنند و برای استراحت مناسب نیست چراکه عمق این فرشها بسیار پایین تر از انواع دیگر قالی است این فرش با تنوع نقشه ی بسیار بالایی که داردبیشتر برای زیبایی خانه طراحی شده است و نه برای استراحت کردن بر روی  آن پس اگر برای دکوراسیون طرح زیبایی می خواهید تا با محیط اطراف ست کنید بهتر است از فرش 1200 شانه استفاده کنید.

 

نتیجه گیری نهایی در انتخاب و خرید فرش

حال باید شما فهمیده باشید خانه هایتان کدام نوع فرش را میخواهد و باید شما برای آن بهترین آن را در فراخور منزلتان انتخاب کنید. هر کدام از طرح برای یک منظور خاص تولید شده اند و این شما هستید که از بین این همه تنوع باید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا