خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

بهترین فرش کدام است ؟

بهترین فرش ماشینی

در گذشته ، فرش دستبافت بازار بسیار خوبی داشت ولی امروزه با توسعه صنعت و به وجود آمدن دستگاه های پیشرفته و به روز ، باعث شده که فرش ماشینی ، بازار بسیار خوبی پیدا کند . برای خرید بهترین فرش ، قبل از خرید فرش ، باید اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید فرش ماشینی اصل و فرش درجه یک تهیه کنید.


بهترین فرش کدام است ؟
بهترین فرش ماشینی از نظر شانه و تراکم ، فرش 1000 شانه ماشینی و فرش 1200 شانه ماشینی است . فرش هایی که دارای شانه و تراکم بالا باشند ، چون در بافت این نوع قالی ها ، باید از الیاف خیلی ریز و ظریف و نازک استفاده کرد ، قالی منسجم تر و فشرده تر خواهد بود و ریشه ها به هم نزدیک تر و فشرده تر هستند و عمر فرش بالاتر می رود . از این رو به فرش هایی که شانه و تراکمش بالا باشند فرش دستبافت گونه نیز می گویند . پس می توان گفت که فرش 1200 شانه ماشینی ، می تواند بهترین فرش باشد .

فرش باید ضد حساسیت باشد . قالی اگر غیر استاندارد و اصل نباشد ، می تواند حساسیت برای افراد خانواده ایجاد کند . حساسیت می تواند سوزش چشم ، خارش ، سردردهای میگرنی باشد که زندگی را برای افراد خانه مختل می کند .شرکت هانی ، تولید کننده فرش ضد حساسیت با کیفیت بسیار بالا است .

فرش ماشینی آکریلیک می تواند بهترین فرش باشد . عمر فرش آکریلیک بالاتر است و آبرفتگی و کوتاه شدن در فرش آکریلیک اصلا اتفاق نمی افتد و در برابر حرارت غیر مستقیم بسیار مقاوم است و از نظر زیبایی نیز بسیار بی نظیر است و قابل مقایسه با دیگر فرش ها نیست . تمامی فرش های شرکت هانی ، صد در صد آکریلیک بوده و با بهترین الیاف ترک و ایرانی بافته شده است . هدف ما ارائه فرش اصل و فرش با کیفیت است و تمامی فرش ها دارای ضمانت نامه کتبی اصل بودن فرش ، دارد و این ضمانت نامه در حکم شناسنامه فرش می باشد .

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا