خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش عمده

فروش عمده فرش ماشینی از کارخانه فرش و به قیمت عمده

خرید عمده فرش ماشینی از کارخانه فرش

مجموعه بزرگ هانی فرش ، تولید کننده و عرضه کننده فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه فرش می باشد و تمامی محصولات و فرش های خود را مستقیم از کارخانه فرش کاشان به مشتریان عزیز ارائه می کند . هانی فرش جهت آسودگی در خرید فرش ماشینی کاشان ، وب سایت فروش فرش خود را در اختیار مردم عزیز قرار داده تا بتوانند فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه تهیه کنند و از خریدی منصفانه نهایت رضایت را داشته باشند و از پرداخت هزینه های اضافی نسبت به نمایشگاه های فرش جلوگیری کنند . فروشگاه آنلاین فرش ماشینی هانی محصولات و فرش های خود را به دو صورت به هممیهنان عزیز ارائه می کند که عبارتند از : فروش تکی و به تعداد کم برای خانه و منزل ، فروش عمده فرش و به تعداد بالا که در ادامه با شرایط خرید فرش آشنا می شوید.


خرید فرش برای منزل : افرادی که قصد خرید فرش ماشینی برای منزل را دارند و به دنبال فرش ماشینی دلخواه خود هستند می توانند با ورود به وب سایت هانی فرش ، فرش ماشینی مورد نظر خود را انتخاب کنند و با مشاورین هانی فرش تماس بگیرند تا سفارش خود را ثبت کنند . بعد از ثبت سفارش فرش ماشینی مورد نظر ، کارشناسان فروش فرش وبسایت هانی ، فرش را از لحاظ کیفیت ، تعداد رنگ ، تراکم و شانه فرش درخواستی ، ابعاد سفارش داده شده و ... برسی می کنند و طی این مراحل فرش به مرحله ارسال می رسد تا در سریع ترین زمان فرش درب منزل به مشتری تحویل داده شود . قابل به ذکر است پرداخت وجه فرش درب منزل و در هنگام تحویل صورت می گیرد.


خرید عمده فرش ماشینی : خرید عمده فرش ماشینی برای افراد مغازه دارا و تاجران فرش ماشینی می باشد . فروشگاه آنلاین فرش هانی ، این امکان را دارد که فرش به تعداد بالا را در اختیار مشتری بگذارد ( خرید فرش به تعداد زیاد ) . خرید عمده فرش ماشینی از کارخانه فرش صورت می گیرد و مشتریان عزیز می توانند با شماره کارشناسان ما تماس بگیرند و از شرایط خرید عمده فرش ماشینی آشنا شوند.

 

فرش به قیمت عمده

به دلیل پایین بودن قیمت فرش ماشینی در وبسایت هانی ، فروش تمامی محصولات به صورت تکی و خانگی ، نقدی پرداخت می شود . تنها خرید عمده فرش به تعداد زیاد می تواند به صورت شرایطی باشد ( فروش عمده فرش چکی ) البته نیمی از مبلغ فرش خریداری شده باید قبل از تحویل پرداخت شود . فروش فرش به قیمت عمده صورت می گیرد زیرا فرش هانی تولید کننده و عرضه کننده فرش ماشینی کاشان می باشد و تمامی فرش هارا به هر تعداد به قیمت کارخانه عرضه می کند ( فرش ماشینی به قیمت عمده ).


فروش و پخش انواع فرش

محصولات کارخانه فرش ماشینی کاشان عبارتند از :

فروش فرش 500 شانه به قیمت عمده

فروش فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ به قیمت کارخانه

فروش فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ به قیمت کارخانه

فروش فرش ماشینی 1000 شانه 10 رنگ به قیمت عمده

فروش فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ به قیمت عمده

فروش فرش اتاق کودک به قیمت ارزان

فروش فرش فانتزی به قیمت عمده

فروش تابلو فرش به قیمت عمده


فرش های موجود در وب سایت هانی دارای بالاترین کیفیت فرش ( فرش درجه یک A+ ) و بافته شده توسط بهترین و بروز ترین دستگاه ها و بهترین الیاف فرش ماشینی ( فروش فرش صد در صد اکریلیک ) در صنعت بافندگی فرش می باشند و فرش همراه با ضمانت نامه 10 ساله و گارانتی به مشتریان عزیز ارائه می شود . فروش فرش ماشینی زیر قیمت نمایشگاه های فرش و  با 30 تا 40% تخفیف نسبت به نمایشگاه ها به فروش می رسد.

فروش فرش به دو صورت خرید حضوری فرش و خرید آنلاین فرش از سایت به اختیار مشتری انجام می گیرد.


شماره تماس جهت خرید عمده فرش ماشینی از کارخانه فرش

09134721663 سید مرتضی حسینی

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا