خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

خرید فرش به صورت حضوری

بازدید و خرید حضوری فرش ماشینی از کارخانه فرش
خريد حضوري فرش ماشيني از کارخانه فرش
فروشگاه آنلاين فرش هاني ارائه کننده فرش هاي ماشيني کاشان با قيمت بسيار پايين و با بالاترين کيفيت فرش مي باشد . هاني فرش جهت آسودگي و راحتي مشتري در خريد فرش ماشيني کاشان ، وبسايت خود را در اختيار هم ميهنان عزيز قرار داده تا خريداران فرش ماشيني با خيالي راحت و در کوتاه ترين زمان فرش ماشيني به قيمت کارخانه فرش خريداري کرده و بتوانند درب منزل در اسرع وقت تحويل بگيرند .
کارخانه فرش ماشيني کاشان
فروشگاه آنلاين فرش ماشيني هاني تمامي فرش هاي خود را مستقيم از کارخانه فرش ماشيني کاشان به مشتري عرضه مي کند و مشتريان عزيز مي توانند با خريد فرش درجه يک و با کيفيت از کارخانه فرش نهايت رضايت را داشته باشند و از پرداخت هزينه هاي اضافي نسبت به نمايشگاه ها جلوگيري کنند . ( فرش ماشيني بدون واسطه )

خريد حضوري فرش ماشيني
فروشگاه فرش ماشيني کاشان اين امکان را براي مشتريان عزيز فراهم کرده که جهت اطمينان بيشتر و خريد فرشي مطمن از کارخانه فرش ماشيني ، خريداران عزيز فرش خود را به صورت حضوري خريداري کنند و از فرش خود نهايت رضايت را داشته باشند . براي خريد حضوري فرش ماشيني کاشان کافي است با مشاورين و فروشندگان فروشگاه هاني تماس گرفته و با سفري کوتاه به شهرستان کاشان فرش ماشيني را به صورت حضوري خريداري کنيد .

بازديد از کارخانه فرش ماشيني
جهت خريد فرش ماشيني کاشان به صورت حضوري ، فروشندگان هاني فرش شما را با طريقه بافت فرش ماشيني و کارخانجات فرش آشنا مي کند . ( بازديد و خريد حضوري از کارخانه فرش کاشان )

شماره تماس جهت خرید حضوری فرش و بازدید از کارخانه فرش:

09134721663
03155681711
09366167867

مجموعه بزرگ هاني فرش توليد کننده فرش ماشيني مي باشد و همواره به دنبال کسب رضايت مشتريان خود بوده ( توليد و عرضه فرش ماشيني ) . فروشگاه هاني محصولات و فرش هاي خود را با شرايط و ويژگي هاي ذيل به همميهنان عزيز ارائه مي کند :
1- خريد فرش به قيمت کارخانه فرش ماشيني
2- فرش با گارانتي و ضمانت 10 ساله
4- پرداخت وجه فرش درب منزل و در هنگام تحويل
5- تحويل فرش در اسرع وقت بين 7 الي 14 روز
6- فرش همراه با بيمه نامه

در نتيجه با شرايط بالا مي توانيد فرش با بالاترين کيفيت ( فرش درجه يک ) و فرش به قيمت کارخانه خريداري کنيد و از خريد خود نهايت رضايت را داشته باشيد .

محصولات کارخانه فرش ماشيني عبارتند از :
فرش ماشيني 500 شانه درجه يک
فرش ماشيني طرح 700 شانه با الیاف بایر آلمان
فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ صد در صد اکریلیک هیت ست شده
فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ارزان قیمت
فرش ماشینی 1000 شانه با کیفیت و بادوام
فرش ماشینی 1200 شانه با بالاترین تراکم
فرش ماشینی دستبافگونه اصل
فرش ماشینی فانتزی در طرح های مختلف
فرش شگی و پرز بلند زیبا
فرش اتاق کودک 

لازم به ذکر است که بالاترین تراکم در فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ، بالاترین تراکم در فرش ماشینی 1000 شانه  تراکم 3000 و بالاترین تراکم در فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 است و بالاتر از این تراکم ها وجود ندارد .
توسط : مرادینکات خوبی بیان شد
نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا