خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید فرش ماشینی ارزان و با کیفیت به قیمت کارخانه
خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش
اگر قصد خرید فرش ماشینی با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت دارید و می خواهید فرش ماشینی از کارخانه و بدون واسطه خریداری کنید اما شرایط خرید فرش به صورت مستقیم از کارخانه را ندارید با ادامه مطالب همراه شوید.

فرش ماشینی با پایین ترین قیمت 
برای خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش ( فرش به قیمت کارخانه ) می توانید با کمی جستجو در وبسایت های معتبر فروش فرش , فروشگاهی را پیدا کنید که فرش ماشینی ارزان و مستقیم از کارخانه به مشتری عرضه کند . پیشنهاد ما به شما مشتریان عزیز وبسایت هانی فرش کاشان است که بهترین مکان برای خرید اینترنتی فرش ماشینی می باشد . عقیده بسیاری از مرد این گونه است که خرید حضوری فرش ماشینی به صرفه تر از خرید آنلاین فرش است اما این باور اشتباه است و شما می توانید فرش ماشینی با پایین ترین قیمت و با حذف هزینه های اضافی بسیار راحت و آسان از وبسایت های معتبر فروش فرش خریداری کنید.

خرید فرش ماشینی ارزان قیمت
هانی فرش کاشان عرضه کننده انواع فرش ماشینی 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه به قیمت درب کارخانه با کیفیت بسیار بالا ( فرش درجه یک ) می باشد . تمامی فرش های موجود در وبسایت هانی فرش دارای بالاترین درجه کیفی و بافته شده توسط بهترین دستگاه های روز دنیا در صنعت بافندگی ( Schonher ، HCI ، HCP ) و همنچنین بهترین الیاف دارای درجه کیفی  A+ ( فرش صد در صد اکریلیک هیت ست شده ) می باشند و همراه با ضمانت نامه کتبی و گارانتی فرش به مشتری عرضه می شود ( خرید فرش با ضمانت ) . در نتیجه مشتریان می توانند فرش ماشینی بسیار ارزان و مستقیم از کارخانه خریداری کنند و کالای مورد نظر را با ارسال رایگان فرش درب منزل در اسرع وقت تحویل بگیرند و تمامی مبلغ فرش را در موقع تحویل پرداخت نمایند تا از خرید فرش خود اطمینان و رضایت کافی را داشته باشند.

علت ارزان و پایین بودن قیمت فرش در وبسایت ها
هانی فرش سعی داشته است تا محصولات خود را با با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت فرش به مشتری عرضه کند و بهترین فرش ماشینی را به دست مشتری برساند . علت پایین بودن قیمت فرش در سایت هانی :
1- نبودن هزینه های اضافی نمایشگاهی
2- پایین بودن قیمت فرش با قیمت اصلی خود و واقعی خود به دلیل موقعیت جغرافیایی ( شهر فرش کاشان )
3- حذف واسطه های فروش فرش ماشینی
4- فروش فرش ماشینی مستقیم از کارخانه
5- خرید مواد اولیه ارزان قیمت فرش بدون واسطه
6- حذف هزینه های نمایشگاهیی چون قبض آب ، برق ، گاز و ...
7- استفاده از مجهز ترین و بروزترین دستگاه های بافت فرش ماشینی در صنعت بافندگی
8- استفاده از کارگران محلی و بومی به علت کاهش هزینه های تولید فرش
از مهم ترین علت های پایین بودن قیمت فرش در وبسایت ها ، رقابت بالا بین سایت های هم نوع است و هر کدام سعی دارند فرش های خود را با قیمتی پایین عرضه کرده تا مشتریان زیادی را به خود جذب کنند . از این رو خرید اینترنتی فرش ماشینی از وبسایت فرش به صرفه تر است.

فرش ماشینی با 30 تا 40 درصد تخفیف 
شاید در سایت های فروشگاهی فرش ، با این جمله ( خرید فرش با 30% تا 40% تخفیف ) برخورد کرده باشید و باورش برایتان سخت باشد اما این نکته در خرید فرش ماشینی درست است زیرا تمامی قیمت های اضافی فرش حذف شده و به صورت مستقیم از کارخانه فرش و همچنین فرش با سی تا چهل درصد زیر قیمت نمایشگاه ها به مشتری عرضه می شود.

نکته قابل توجه در خرید فرش ماشینی 
بسیاری از فروشندگان و واسطه های فرش ماشینی ، محصولات و فرش های درجه دو یا سه را به جای فرش های درجه یک و با کیفیت قرار می دهند و به بهانه هایی چون : فرش تخفیفی ، فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه ، فرش ماشینی با پایین ترین قیمت ، تخفیف ویژه فرش ماشینی ، فرش ماشینی ارزان قیمت ، خرید بدون واسطه فرش ، بهترین قیمت فرش ، فرش بسیار ارزان ، ارزان ترین فرش ماشینی و ... به مشتری عرضه می کنند . برای اینکه فرش با کیفیت و ارزان قیمت را خریداری کنید بهتر است از فروشنده هایی خریداری کنید که فرش ماشینی همراه با ضمانت به مشتری عرضه می کنند. 
توسط : حسین فاطمیممنون از اطلاع رسانیتون من بعد از مطالعه این بخش اقدام به خرید از فروشگاهها کردم و تونستم بهترین نوع فرش را با آگاهی کامل خرید کنم
توسط : داود محمدنیاخرید فرش ارزان و با کیفیت
توسط : رحیمه غروی هستی عکس دوتخته ۶متری قمت چنده رنک کرمی
نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا