خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

قیمت فرش از کارخانه تا منزل شما

آیا قیمت پایین فرش در وب سایت ها نشانه بی کیفیتی آن است؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که در هنگام جستجوی قیمت فرش ماشینی یا عکس فرش ماشینی در اینترنت وارد وب سایت های فروش فرش ماشینی شده باشید و با مشاهده قیمت محصولات با خود بگویید که شاید کیفیت فرش خوب نیست یا شاید قابل اعتماذ نباشد اما با خواندن این مقاله به اشتباه بودن این طرز فکر پی خواهید برد و با دقت بیشتری به خرید اینترنتی فرش ماشینی خواهید پرداخت.

فرش ماشینی از همان مرحله اول و تا همان مرحله پایانی که خرید توسط مشتری است ، دچار تغییر و تحولاتی در قیمت آن می شود و علت آن این است که فرش ماشینی تا آنکه به دست شما عزیزان برسد از واسطه ها و دلالانی عبور می کند که سبب شده تا از قیمت واقعی فرش ماشینی دور شود . اما در برخی از فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی ، فروش فرش مستقیم از کارخانه صورت می گیرد و شما با خرید از این وب سایت ها صاحب فرش به قیمت تولیدی خواهید شد.

اما چگونه تشخیص دهیم که قیمت فرش در وب سایت ها ، قیمت درب کارخانه است؟؟

باید بدانید که رنج قیمت فرش ماشینی در وب سایت ها بین 50 تا 150 هزار تومان است اما برخی از سود جویان فرش های بی کیفیت و فرش های درصد دار را به جای فرش اکریلیک و به بهانه هایی چون : فرش ارزان ، فرش تخفیفی و ... به فروش می رسانند . در نتیجه اگر شاهد قیمت پایین فرش ماشینی در برخی وب سایت ها بودید ، در کیفیت و اصالت آن شک داشته باشید.

به طور کلی علت ارزان بودن فرش در وب سایت ها ، حذف هزینه های نمایشگاهی است و به این ترتیب فرش ماشینی با قیمت مناسب تری به فروش می رسد.

 

برای آنکه بتوانید بهترین فرش ماشینی را در بین تنوع عظیم فرش ماشینی جستجو کنید باید به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه  برخی از آنها ذکر خواهد شد:

1-  امروزه بهترین فرش ماشینی موجود در بازار 100% اکریلیک هیت ست شده است و نسبت به فرش پلی استری و فرش های دیگر از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است.

2- برای تشخیص فرش اکریلیک - کلیک کنید

3- از آنجایی که تشخیص فرش ماشینی اکریلیک برای هر شخصی به طور تخصصی امکان پذیر نیست ، فرشی را خریداری کنید که اطلاعات آن توسط دستگاه قالی بافی در پشت فرش حک شده باشد در این صورت افراد سود جو قادر به هیچ گونه تغییر در فرش نخواهند بود. 

4- برند های مطرح را در خرید فرش ماشینی برگزینید چرا که هیچ کارخانه ای با عرضه فرش بی کیفیت ، نام و برند خود را خراب نمی کند.

 

با این وجود در تمامی مراحل خرید آنلاین فرش به اطلاعات آن مانند : قیمت ، جنس فرش ، گارانتی فرش و ... به خوبی توجه داشته باشید و بعد از خرید اطلاعات پشت فرش را با مشخصات اولیه مقایسه نمایید.

همچنین برای اطمینان بیشتر در خرید فرش ماشینی می توانید از وب سایت هایی خرید کنید که خدماتی چون : پرداخت وجه درب منزل ، گارانتی و ضمانت محصول ، ضمانت عودت و ... را برای مشتری فراهم آورده اند.

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا