خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش مشهد بهتر است یا فرش کاشان

فرش ماشینی کاشان بهتر است یا فرش ماشینی مشهد

فرش ماشینی کاشان بهتر است یا فرش ماشینی مشهد

شهر کاشان بیش از 150 سال است که در تولید فرش ماشینی فعال بوده و دارای 5 شهرک صنعتی بزرگ و صدها واحد فروش و تولید فرش می باشد . به همین دلیل کاشان شهر فرش و از بزرگ ترین تولید کنندگان فرش ماشینی در خاور میانه شناخته شده است . متاسفانه افرادی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و تخصص در این زمینه می گویند فرش های بافته شده در خراسان رضوی و مشهد درجه یک بوده و دارای بالاترین کیفیت است اما فرش ماشینی کاشان درجه دو و سه و دارای درجه کیفی پایینی می باشد . در این مقاله به برسی اینکه فرش ماشینی کاشان بهتر است یا فرش ماشینی مشهد می پردازیم.

کارخانجات بسیاری در سر تا سر کشور شروع به کار هستند اما این موضوع مطرح است که آیا درجه کیفی فرش وابسته به مکان تولید فرش است یا نه؟ . با کمی اندیشه به این نتیجه می رسیم که این مطلب کاملا اشتباه می باشد . درجه یک بودن فرش یا درجه دو یا سه بودن به استان یا شهر تولید شده در آن نیست و به عواملی چون نوع الیاف و نخ بافته شده در فرش ، دستگاه بافت و امکانات و تجهیزات پیشرفته بستگی دارد.

تولید فرش ماشینی

کاشان مهد فرش و پایتخت فرش ماشینی ایران و جهان است و تجربه زیادی در زمینه تولید فرش داشته است . واحد های فروش و تولید فرش ماشینی عبارتند از ، فرش ماشینی خاطره کاشان ، فرش عالی مقام کاشان ، فرش شاهرخ ، فرش پایتخت ، فرش سورنا ، فرش جردن ، فرش پاتریس ، فرش فرهی ، فرش نگین بافت ، آقای فرش ، یلدای کویر و غیره که در پنج شهرک صنعتی از جمله : شهرک صنعتی فرش سلیمان ، شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل ، شهرک صنعتی فرش نوش آباد ، شهرک صنعتی راوند ، شهرک صنعتی امیر کبیر کاشان قرار دارند . این کارخانجات و شراکت جزو بزرگترین برند های عرضه کنندگان تولید فرش ماشینی می باشند که دارای جوایز بین المللی بسیاری در این جهت هستند.

 

البته تولید فرش در استان ها و شهر های دیگر کشور از جمله فرش مشهد ، فرش یزد ، فرش دلیجان و شیراز و غیره به صورت اندک وجود دارد. درنتیجه شهر کاشان مرکز تولید و بافت فرش ماشینی و فرش دستباف می باشد و در دنیا به عنوان بزرگترین تولید کننده در زمینه فرش و منسوجات با کیفیت فرش نام برده می شود . درمورد صحت این مطالب میتوانید سفری به شهر کاشان داشته باشید تا با دیدن شهرک های بزرگ تولید فرش به درستی مطالب پی ببرید.

ناگفته نماند اگر قصد خرید فرش کاشان را دارید ، بهتر است از مکانی فرش ماشینی را خریداری کنید که فرش با ضمانت و با گارانتی به مشتری عرضه کند . زیرا امروزه افرادی هستند که فرش های بی کیفیت و درجه دو را به جای فرش با کیفیت و درجه یک قرار می دهند و به بهانه هایی چون ، تخفیف فرش ، فرش ماشینی به قیمت کارخانه ، فرش ماشینی با تخفیف به مشتری میفروشند.

 

خرید فرش کاشان مستقیم از کارخانه

فروشگاه اینترنتی فرش هانی ، عرضه انواع فرش ماشینی بدون واسطه از کارخانه و فرش به قیمت درب کارخانه با بهترین کیفیت و ضمانت اصل بودن فرش ، گارانتی فرش با ارسال رایگان درب منزل فرش و پرداخت وجه فرش در محل به انتخاب خود مشتری به هم میهنان عزیز در هرجای کشور ارسال می کند.

توسط : هدیه ناصریسلام میخواستم بدونم که فرش نادر کاشان کیفیتش خوبه یانه
نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا