خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

چرا خرید اینترنتی این روزها رونق دارد ؟

مزایای خرید اینترنتی و خرید آنلاین از فروشگاه های فرش کاشان

امروزه واژه اینترنت را در هر کسب و کار به وفور می شنویم . اینترنت در همه جای زندگی مردم رسوخ کرده و سبک زندگی مردم را دگرگون ساخته است . یکی از کارکرد های مثبت اینترنت ، خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی است. در این مقاله ابتدا به تعریف فروشگاه اینترنتی و سپس چندین دلیل منطقی برای به صرفه بودنخرید اینترنتی اشاره می کنیم .


فروشگاه اینترنتی چیست ؟
فروشگاه اینترنتی ( فروشگاه آنلاین ) یک صفحه وب است که مانند یک فروشگاه فیزیکی کالا ها را برای فروش عرضه می کند . افراد خریدار پس از ورود به سایت کالای مورد نظر خود را سفارش می دهند . پس از تمام شدن سفارش ، مبلغ کالای سفارشی به چند روش قابل پرداخت است .
- پرداخت نقدی به مامور پست در هنگام تحویل کالا
- واریز به حساب فروشگاه اینترنتی و پس از تایید سفارش توسط مسئول فروشگاه مامور پست کالا را در مکان فروشنده تحویل و به دست خریدار می رساند .


 چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟

1- انسان به دنبال راحتی است
بدون شک خرید اینترنتی از خرید سنتی راحت تر است شما همین طور که در خانه در حال استراحت هستید ، با چند کلیک می توانید محصول خود را خریداری کنید بدون اتلاف وقت در ترافیک و هزینه اضافی برای رفت و آمد و بدون معطلی در صف های طولانی . دربعضی فروشگاه های اینترنتی خدمات ارسال رایگان را برای شما فراهم می کنند .


2- امکان مقایسه قیمت محصولات به راحتی

امکان مقایسه مشخصات محصول و قیمت های آنها در خرید اینترنتی به مراتب راحت از خرید سنتی است . فروشگاه آنلاین می تواند در یک صفحه وب یا در یک نرم افزار موبایل حجم زیادی از اطلاعات در مورد محصول را پیش روی شما قرار دهد . شما در مورد کالای مورد نظر خود می توانید ساعت ها در اینترنت سرچ و بررسی کنید اما اگر قرار باشد به یک مغازه فیزیکی بروید و یک موبایل بخرید ممکن است فروشنده فرصت توضیح نداشته باشد یا اینکه مجبور باشید به چند مغازه بروید و سرما یا گرمای هوا و خستگی شما را کلافه کند و یک خرید ناآگاهانه یا نه چندان موفق داشته باشید .


3- همه چیز در یک جا
جستجو ، یکی از امکانات اساسی یک فروشگاه آنلاین است . با خرید آنلاین دیگری لازم نیست برای خرید یک کالا از این مغازه به آن مغازه و از این خیابان به آن خیابان سفر کنید . شما می‌توانید حجم زیادی از محصولات را در یک موتور جستجو پیدا کرده و سپس ، مشاهده ، مقایسه و خرید کنید ؛ پیدا کردن یک جنس در یک فروشگاه اینترنتی به مراتب از پیدا کردن یک قلم جنس در مراکز خرید مختلف آسان‌تر است . در یک فروشگاه آنلاین ، رفتن از قسمت کالاهای دیجیتال به قسمت خرید کتاب دریک ثانیه اتفاق می‌افتد .


4- آگاهی از تجربه و نظرات دیگران در هنگام خرید
زمانی که شما به صورت سنتی خرید می کنید نهایتا از یک یا دو نفر که قبلا آن محصول را خریده اند می توانید مشاوره بگیرید یا شاید اصلا نتوانید جلو فروشنده از مشتری دیگر در مورد خرید یک کالا مشاوره بخواهید. ولی در فروشگاه اینترنتی در مکان مربوط به نظرات کاربران می توانید از تجربیات افراد دیگر که آن کالا را خریده اند و از رضایت یا عدم رضایت آنها اگاه شوید .


5- وجود دانش نامه ها و مقالات در فروشگاه های اینترنتی برای بالا بردن سطح آگاهی کاربر
گاها برخی فروشگاه های آنلاین یک سری خدمات رایگان را در اختیار مشتریان قرار می دهند مانند مقاله هایی تخصصی در مورد نقد و بررسی محصولات فروشگاه که در فروشگاه های سنتی یافت نمی شود و به خاطر همین افراد بخاطر نداشتن دانش کافی ممکن است خرید موفقیت آمیزی نداشته باشند . در واقع با مشکلات اقتصادی امروز خرید نا آگاهانه ضربه زدن به اقتصاد خانواده می باشد . از طرف دیگر با مطالعه این مقالات آگاهی عمومی بالا می رود و آرام آرام کالا های بی کیفیت از بازار حذف می شوند .

6- رهایی از مشکلات چانه زنی
اگر همیشه نگران این هستید که موقع خرید سرتان کلاه برود باید به شما بگویم که خرید اینترنتی بسیار امن تر از خرید سنتی است زیرا شما را از چانه زنی با فروشندگان خلاص می کند . در یه فروشگاه اینترنتی سازمان دهی شده و قانون مند همه فرایند ها و تضمین ها و نحوه ارتباط با مشتری ککاملا بر مبنای اصول پیش بینی شده است . با خرید اینترنتی موقع پس دادن کالا نگران گم کردن فاکتور محصول خریداری شده نباشید همه اسناد شما در فروشگاه آنلاین محفوظ است و همیشه یه کپی از خریدتان به ایمیل شما ارسال خواهد شد .


7- خرید در 24 ساعت شبانه روز
هر روز هفته و هر زمان از شبانه روز و در هر مکان که تصمیم به خرید کالایی گرفتید می توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی اطلاعات کافی را کسب و کالای مورد نظر خود را سفارش دهید .


8- نگران حمل کالا تا منزل نیستید
یکی از مشکلات خرید سنتی مخصوصا زمانی که کالای خریداری شده بزرگ است مثلا شما یک فرش خریداری می کنید جابجایی کالا تا محل مورد نظر است و پس از خروج از فروشگاه فیزیکی هر مشکلی که برای کالا بوجود بیاید به عهده خودتان است اما در خرید اینترنتی کالا درب منزل تحویل داده می شود و مشکلاتی از این دست ندارید .


9- عدم برخورد با ترافیک و کاهش آلودگی هوا
علاوه بر فوایدی که خرید اینترنتی برای خود شخص دارد در کاهش ترافیک در سطح شهر بسیار موثر است و کاهش ترافیک منجر به کاهش الودگی هوا خواهد بود و شما با خرید اینترنتی نه تنها به خود بلکه با افرادی که در اطراف شما زندگی می کنند لطف می کنید .


خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان

بیا توجه به موارد گفته شده ، می توانیم نتیجه بگیریم که خرید اینترنتی فرش نیز می تواند ، مقرون به صرفه باشد . چون فرش یکی از کالاهایی است که تنوع بسیاری می باشد و انتخاب یک فرش ، ساعت ها زمان می برد و همین طور تولیدکنندگان فرش فقط در چند شهر ایران ، مشغول به تولید و عرضه هستند و برای افرادی که در شهرهایی زندگی می کنند که تولید کننده در آن شهر وجود ندارد و مجبور می وند از دیگر شهرهای تولیدکننده مثل کاشان ، خرید کنند ، بهترین راه ، خرید آنلاین فرش می باشد . تمامی فروشگاه های اینترنتی فرش باید دارای نماد اعتماد باشند تا فروشنده از خرید خود اطمینان داشته باشد . فروشگاه هانی فرش یکی از فروشگاه های آنلاین فرش کاشان می باشد . تمامی محصولات فرستاده شده توسط این شرکت ، دارای ضمانت می باشند .

برای خرید فرش کاشان ، کلیک کنید .

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا