خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

گذری بر محصولات پرفروش فرش ماشینی

معرفی و ویژگی پرفروش ترین محصولات فرش ماشینی کاشان

خرید کالا خصوصا زمانیکه تنوع آن زیاد باشد کار دشواری خواهد بود . خریدار زمانی از انتخاب خود احساس رضایت و خوشنودی دارد که از میان انبوه انتخاب های پیش رو محصولی با کیفیت و باب سلیقه خود را خریداری کند . در مورد کالاهای سرمایه ای مانند فرش ، یخچال ، مبلمان و غیره علاوه بر مواردی چون کیفی ، دوام و ماندگاری ، زیبایی و غیره گارانتی محصول نیز اهمیت دارد چرا که خریدار مبلغ زیادی را پرداخت کرده و انتظار دارد از کالای خریده شده سالیان سال استفاده نماید . با نگاهی گذرا به دنیای فرش ماشینی متوجه می شویم که تمرکز خریداران بیشتر بر کیفیت و طرح است ، وجود تنوع زیاد طرح و نقش در فروشگاهها بیشتر از آنکه به مشتری کمک کند وی را سردرگم کرده و انتخاب را دشوار تر می سازد . عموم مشاوران و کارشناسانی که در فروشگاهها جهت ارائه مشورت به خریداران حاضر می شوند ، هنگام معرفی محصولات بیشتر حول معرفی پر فروش ترین محصولات مانور داده و خریداران را به سمت خرید کالاهایی که در ماههای اخیر فروش بیشتری داشته هدایت می نمایند . از طرفی با تغییراتی که در معماری منازل و آپارتمان نشینی رخ داده است ، دکوراسیون اکثر خانه ها شبیه به هم شده و این نیز امری مهم در خرید محصولات پرفروش تلقی می گردد . در این مقاله سعی شده است تا با معرفی پر فروش ترین محصولات ، خواننده را با محصولاتی که از جنبه های مختلف فروش بیشتری داشه اند به امید انتخابی مناسب تر ، آشنا نماییم .

 

معرفی پر فروش ترین فرش ماشینی کاشان در سال گذشته

فرش ماشینی کاشان در سراسر دنیا زبانزد خاص و عام هستند و صنعت نساجی کاشان همواره در طول تاریخ ارائه دهنده شناخته شده ترین و با کیفیت ترن بافته ها بوده است . وجود کارخانه های زیاد فرش بافی و ایجاد حس رقابت در بین آن ها روز به روز به کیفیت و تنوع محصولات افزوده است . میدانیم که بافت فرش با طرح های سنتی و نگاره های اصیل ایرانی آغاز و مطابق با میل خریداران تغییر کرده است به طوری که امروزه تهیه انواع طرح های سنتی ، مدرن ، فانتزی ، کودکانه ، اسپرت ، تصاویر حیوانات ، شخصیت های کارتونی و غیره در بازار و فروشگاهها به راحتی امکان پذیر است اما با وجود تمام این تغییرات طرح های سنتی  جایگاه خود را در بین خریداران حفظ نموده و در صدر فروش محصولات سال قرار دارد . طرح هایی با ترنج بزرگ در وسط نقشه که حاشیه ها بصورت نوار دور آن را فرا گرفته اند و گل های ریز و درشتی که بصورت قرینه در سراسر فرش با شاخ و برگ هایی به یکدیگر متصل شده اند زیبایی محصول را چند برابر میکند . طرح های سنتی به علت هنر اصیل هرگز چشم بیننده را خسته نمی کنند . این مدل نگاره ها در بین خریداران از محبوبیت بیشتری نسبت به سایرین برخوردار بوده و عنوان پر فروش ترین محصول را در سال های اخیر خصوصا سال 97 به خود اختصاص داده اند . پس از فرش هایی که در طراحی آن ها از ترنج و لچک استفاده شده است تمایل خریداران به سمت فرش افشان در رتبه دوم قرار می گیرد ، فرش افشان هم از پر فروش ترین محصولات است ، نگاره هایی بدون ترنج که شاخ و برگهایی در هم نتیده تمام فضای کفپوش را پر میکند . فرش 1200 شانه طرح افشان به تولید انبوه می رسد . بکار گیری تکنولوژی نوید در بافت فرش افشان و استفاده از الیاف با کیفیت باعث شده محصول در برابر گرما ، حرارت و رطوبت مقاوم گشته و بتواند گواهینامه هایی از استاندارد اروپا CE و همچنین گواهينامه هاي ISO90001  ،ISO10002  و استاندارد ملي ايران را به خود اختصاص دهد .

تنوع طرح و نقش امری ست که در طول زمان به وجود آمده است . هر طرح پس از واقع شدن روی محصول و عرضه به بازار از بین نمی رود ، ممکن است پس از چند سال از قیمت آن کاسته شود اما همچنان مورد استفاده خواهد بود و سلیقه مشتریان را ارضا خواهد . برخی نقوش مانند طرح مدل اصفهان که متقاضیان زیادی دارد در تراکم های3600 تولید می شود تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان با بودجه های مختلف باشد . فرش مدل اصفهان نیز از پر فروش ترین محصولات تولید کننده گان فرش ماشینی است چراکه با داشتن نگاره هایی از هنر اصیل ایرانی ، حس آرامش را به دکور منازل القا می نماید .

طرح حوض نقره ، که به صورت 700 شانه تولید می شود ، بسیار زیبا و فاخر است و برای افرادی که به دنبال طرح اصیل ایرانی با قیمت مناسب هستند ، توصیه می شود .

رنگ های فیروزه ای ، سرمه ای ، بادامی ، کرم و غیره بافت بکار رفته در نگاره های خشتی موجود در بافت چشم هر بیننده ای را نوازش میدهد . فروشگاه هانی فرش ، این محصول را در رنگ کرم ، عرضه می کند .

فرش 1000 شانه طرح باغ ارم  نیز از جمله طرح های پرفروش و مشتری پسندی است که با وجود نوپا بودن در صنعت فرش ماشینی توانست سهم زیادی از بازار را در دست بگیرد . این طرح با وجود اینکه در اواخر سال 96 وارد بازار شد فروش خوبی داشت به گونه ای که بسیاری از کارخانجات و تولید کننده گان پس از مشاهده آمار فروش به سمت تولید طرح پرهام روی آوردند .

بسیاری از افراد هستند که فرش سرمه ای را برای دکوراسیون منزلشانن می خواهند به این افراد پیشنهاد می شود که فرش 700 شانه طرح اهورا را تهیه کنند .

فرش 700 شانه اهورا شاید از نظر ریز بافی و ظرافت حرف زیادی برای گفتن در مقابل سایر رقبا نداشته باشد اما با رنگ آمیزی مطلوب ، ترکیب رنگ زیبا و نقشه جذاب خود در همان اوایل ورود به بازار مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرد . 

انواع طرح های پرفروش و محصولاتی که در بالا به آن ها اشاره شد در سایت شرکت تولیدی فرش هانی موجود است . خرید و فروش انلاین از بزرگترین دستاوردهای بشر در طول تاریخ محسوب میشود چراکه علاوه بر راحتی در انتخاب و ارائه ویژگی های هر محصول ، نسبت به سایر فروشگاهها قیمتی به مراتب پایین تر دارد و خریدار میتواند با مراجعه به سایت و سفارش کالا در کمترین زمان ممکن فرش انتخابی خود را درب منزل تحویل بگیرد . شرکت هانی فرش با رائه ضمانت ده ساله مشتریان را نسبت به خرید خود مطمئن خواهد ساخت .

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا