خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

قیمت فرش در فروشگاه های اینترنتی

چرا قيمت فرش در فروشگاه هاي اينترنتي ارزان تر است؟

همانطور که می دانید خرید اینترنتی کالا از جمله فرش ماشینی و دستباف به صرفه ترین روش در خرید فرش است ، چرا که در کوتاه ترین زمان طرح فرش دلخواه خود را انتخاب و سفارش می دهید و از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری می کنید ، از همه مهم تر برای خرید فرش لازم نیست از مکانی به مکان دیگر بروید . بعضی از افراد با خرید اینترنتی آشنایی ندارند و هنگامی که وارد یک فروشگاه آنلاین می شوند و قیمت های هر محصول را مشاهده می کنند با خود می گویند : دلیل این اخلاف قیمت در چیست ؟ آیا کیفیت محصول متفاوت است یا ... در این مقاله به برسی قیمت فرش ماشینی در فروشگاه های آنلاین می پردازیم تا دلیل این اختلاف قیمت با فروشگاه های فیزیکی و نمایشگاه ها را بدانید.

 

چرا قيمت فرش در فروشگاه هاي اينترنتي ارزان تر است؟

بدیعی است که وقتی فرش ماشینی برای فروش به مغازه و نمایشگاه ها منتقل می شود ، از قیمت واقعی خود دور می شود و علت اصلی آن هزینه های نمایشگاهی از جمله : اجاره مغازه ، پرداخت عوارض و مالیات ، پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز و ... اما در فضای مجازی فروشگاه هایی وجود دارند که فرش ماشینی را به قیمت کارخانه و بدون واسطه عرضه می کنند . با رعایت برخی نکات قبل از خرید فرش ، این فروشگاه ها بهترین مکان برای خرید اینترنتی فرش ماشینی هستند . در یک فروشگاه آنلاین فرش ماشینی تمامی هزینه های یک نمایشگاه فیزیکی حذف شده و فرش ماشینی به قیمت کارخانه نزدیک تر است.

 

فروشگاه اینترنتی فرش هانی

مجموعه هانی فرش کاشان همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود بوده و جهت رفاه و آسودگی مشتری در خرید فرش ماشینی کاشان ، در سال 94 فروشگاه آنلاین خود را جهت خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان در اختیار هممیهنان عزیز قرار داد تا در هر کجا و در کوتاه ترین زمان به تمامی نقشه فرش های کاشان دسترسی داشته باشند . فروشگاه هانی با تنوع بیش از 150 نقشه فرش مکانی مناسب برای خرید فرش بدون واسطه می باشد.

توجه داشته باشید قیمت فرش ماشینی کاشان در فروشگاه هانی ، فرش به قیمت کارخانه بوده و خرید فرش مستقیم از کارخانه کاشان صورت می گیرد . ناگفته نماند تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان که در مجموعه بزرگ هانی فرش به فروش می رسد دارای درجه کیفی S1 ( درجه یک ممتاز ) و همچنین دارای گواهینامه های گواهينامه استاندارد اروپا CE ، گواهينامه هاي ISO90001 -ISO10002 و استاندارد ملي ايران مي باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا