خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

مدل فرش های جدید و برتر سال 97

10 طرح فرش برتر و پرفروش کاشان در سال 97

مدل فرش های جدید و پرفروش سال 97 کدامند؟

با وجود تنوع بسیار زیاد طرح ها و مدل های فرش ماشینی در بازار و نمایشگاه ها ، انتخاب فرش کار دشواری است و مشتری در هنگام ورود به فروشگاه ها سر در گم می شود . در این مقاله با چندیدن مدل فرش جدید و پرفروش که از محصولات کارخانجات فرش کاشان هستند آشنا خواهیم شد . فرش های ماشینی کاشان معمولا به این صورت است که ، ترنجی بزرگ در وسط فرش قرار می گیرد و لچک یا حاشیه ای نواری دور آن را احاطه می کند . این مدل فرش های ماشینی در بین مردم محبوب تر هستند و فروش بسیار بالایی دارند . اما گونه از فرش ماشینی وجود دارد که به آن فرش افشان می گویند . فرش ماشینی افشان یا فرش بدون ترنج از دسته فرش هایی است که طرح و نقش قالی به صورت شاخه شاخه در تمامی زمینه امتداد یافته و به همین دلیل به فرش افشان معروف است.

 

مدل فرش های جدید و پرفروش کاشان

 

فرش ماشینی طرح باغ ارم

این فرش ماشینی در دسته فرش های 1000 شانه تراکم 3000 بافته می شد که به دلیل متقاضیان زیاد و درخواست بالا ، در دسته 700 شانه تراکم 2550 نیز بافته شد . فرش ماشینی طرح باغ ارم مانند تابلو فرشی با نقش و نگار زیبا است و به صورت تکی یا جفت دکوراسیون بسیار زیبایی را به خانه هدیه می کند.

 

فرش ماشینی مدل حوض نقره

فرش حوض نقره به عنوان پرفروش ترین فرش سال 97 ، در دسته فرش 700 و 1200 شانه موجود است . این فرش نمونه ای از طرح های خشتی است که در رنگ هایی مختلف از جمله : کرم ، سرمه ای ، فیروزه ای ، بادامی ، روناسی و ... بافته می شود . 

 

فرش ماشینی طرح پرهام

فرش پرهام 1000 شانه یکی درگیر از پرفروش ترین فرش های سال است و در اواخر سال 96 وارد بازار فرش ماشینی شد و مشتریان زیادی را به خود جذب کرد.

 

فرش ماشینی مدل شهیاد

بهترین فرش ماشینی 700 شانه یا به عبارتی زیباترین فرش ماشینی در سال 97 این مدل است . فرش ماشینی شهیاد 700 شانه با رنگ آمیزی بسیار زیبا و طرح و نقشی جذاب ، در همان اوایل ورود به بازار مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود کشید . فرش شهیاد در چهار رنگ : کرم ، سرمه ای و فیروزه ای و آبی کاربنی موجود است.

 

فرش ماشینی طرح ملورین 

این فرش ماشینی زیبا نیز در دسته 700 شانه بافته می شود و نقش و نگاری مدرن و بروز دارد و بهترین انتخاب برای دکوراسیون های جدید است.

 

فرش ماشینی مدل ناردون یا بهشت

فرش ماشینی کاشان طرح ناردون یا همان بهشت ، با عنوان پرفروش ترین فرش ماشینی با الهام گرفتن از فرش طرح حوض نقره پدید آمده است اما نسبت به فرش حوض نقره از زیبایی بیشتری برخوردار است.

 

فرش ماشینی طرح زیگورات

پرفروش ترین مدل فرش کاشان در دسته 1200 شانه ، فرش زیگورات است . همانطور که می دانید فرش های 1200 شانه معمولا سنتی و حالت دستباف هستند اما این فرش بسیار زیبا نقشه ای بروز و مدرن دارد و نقش و نگار منحصر به فردی را در خود جای داده است . اگر قصد خرید فرش ماشینی کاشان را دارید ، پیشنهاد ما به شما عزیزان فرش ماشینی طرح زیگورات است.

 

فرش ماشینی مدل پانیذ

فرش کاشان طرح پانیذ با زمینه ای ساده اما بسیار جذاب مشتریان بسیار زیادی داشته و جزء پرفروش ترین فرش کاشان به حساب می آید . فرش ماشینی طرح پانیذ یا شمس در چندیدن رنگ بافته می شود و اما فرش پانیذ آبی کاربنی نسبت به ما بقی رنگ ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

 

فرش ماشینی طرح بیشه

فرش بیشه 700 شانه ، مدل فرش جدید 97 با ترنجی بزرگ در وسط خود و حاشیه هایی ساده جذابیت و زیبایی خاصی را ایجاد کرده و مشتری را در نگاه اول به خود جذب می کند . فرش ماشینی بیشه 700 شانه در تراکم 2550 و چهار رنگ : سرمه ای ، فرش فیروزه ای ، فرش کرم و آبی کاربنی بافته می شود.

 

فرش ماشینی طرح ماندانا ( مانا )

یکی دیگر از طرح های پرفروش فرش در بازار فرش ماشینی طرح مانا است . این فرش 700 شانه هم در سال 96 و هم در سال 97 به عنوان طرح فرش برتر شناخته شده و فروش بالایی دارد.

 

فرش ماشینی مدل افشان درباری

فرش ماشینی افشان درباری 1200 شانه یکی از محبوب ترین فرش های افشان است و دارای طراحی منحصر به فردی می باشد . فرش افشان درباری در سه رنگ سرمه ای ، فیروزه ای ، فرش کرم حاشیه سرمه ای ، فرش کرم حاشیه کرم موجود است.

 

شما عزیزان می توانید برای آشنایی بیشتر با مدل فرش های کاشان وارد ( پرفروش ترین فرش های ماشینی ) در دسته بندی محصولات فروشگاه اینترنتی هانی شوید و تمامی نقشه فرش های پرفروش را با تصویر و قیمت مشاهده کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا