خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش دستبافت گونه چیست

منظور از فرش دستبافت گونه چیست ؟ آشنایی با فرش دستباف گونه

فرش ماشینی دستباف گونه چه نوع فرشی است

برای آشنایی با فرش دستبافت گونه و این که بدانیم فرش دستبافت گونه چه فرقی با دیگر فرش ها دارد از مطالب تهیه شده استفاده نمایید، هر فرش ماشینی دارای دو مشخصه شانه ( تعداد ریشه در هر متر مربع از عرض فرش ) و تراکم ( تعداد ریشه در هر متر مربع از طول فرش ) می باشد. هرچه تراکم فرش ماشینی بیشتر باشد فرش تو پر تر و سنگین تر و باعث فشردگی فرش می شود و هرچه شانه فرش بیشتر شود فرش ماشینی ریز نقش تر می شود. به فرش 700 شانه به بالا مانند فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه ، فرش ماشینی دستبافت گونه ( فرش دستباف گونه ) گفته می شود. در این مقاله توضیحات کامل درباره منظور از فرش دستبافت گونه به صورت کامل داده شده است که می توانید در ادامه مطالعه کنید.


اهمیت فرش ماشینی دستباف گونه

تا اینجا با تعریف فرش دستبافت گونه و ویژگی آن  یعنی همان ریز نقشی فرش آشنا شدید.در ادامه مطالب با مزیت و فواید فرش ماشینی دستباف گونه اشنا خواهید شد . به طور کلی فرش های ماشینی دو نوع یعنی فرش های ماشینی و فرش دستبافت تقسیم می شوند.فرش های دستباف قیمت بسیار بالایی دارند و هرکسی توانایی خرید آنها را ندارد. در بافت فرش های دستباف بافنده فرش ، نخ خود را به دور نخ تار ( چله ) با یک گره مخصوص می زند به طوری که در فرش های دستبافت گره های زده شده توسط بافنده محکم شده و به هیچ وجه نخ خاب آن از فرش جدا و بیرون نمی آید. در فرش های ماشینی به وسیله دستگاه به دور نخ تار یک گره سطحی و یو مانند زده شده و به وسیله چسب به کار رفته در فرش ، مستحکم می شود به همین دلیل فرش ماشینی به مرور زمان در اثر شستشو این چسب ها را از دست می دهند و امکان باز شدن گره ها و شل شدن فرش وجود دارد اما این تغییرات به مرور زمان و پس از چند سال و چندین مرتبه شستشو به وجود می آید.این گونه است که فرش ماشینی دستبافت گونه شباهت زیادی به فرش دستبافت دارد زیرا در این فرش ها نخ خاب رفتگی بیشتری دارد و باعث استحکام فرش می شود به طوری که اگر به پشت آنها نگاه کنیم شباهت بسیار زیادی به گره های فرش دستباف دارد.


قیمت فرش ماشینی دستباف گونه

فرش های ماشینی دستباف گونه به دلیل دارا بودن شانه و تراکم بالا قیمت بیشتری نسبت به دیگر فرش ها دارد. امروزه بیشتر خریداران فرش ماشینی به سراغ فرش دستبافت گونه کاشان می روند و به دلیل دوام و مقاومت بیشتر نسبت به دیگر فرش ها چندین سال است فروش چشمگیری داشته است و همه ساله تعدادی زیادی از آن به فروش می رسد و حتی به کشور های دیگر صادر می شود.

 

خرید فرش دستباف گونه به قیمت کارخانه

برای آشنایی با قیمت فرش ماشینی دستباف گونه و دیدن انواع طرح و نقش های فرش ماشینی وارد صفحه اصلی فروشگاه هانی فرش شوید.

هانی فرش کاشان تنها عرضه کننده فرش ماشینی به قیمت کارخانه با 10 سال ضمانتنامه و پرداخت وجه فرش درب منزل.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا