خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

بهترین طرح های فرش 1000 شانه

پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی 1000 شانه

در حال حاضر یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی ، فرش 1000 شانه می باشد و عواملی مانند شانه ، تراکم ، رنگ ، جنس و اندازه می باشد که موجب تمایز میان فرش ها شده است . قالی ماشینی 1000 شانه نیز تمامی این ویژگی ها را دارا می باشد که از جمله آن ، تراکم که در هر یک سانتی متر از عرض آن 10 گره بافته می شود و به این معنی است که در هر 1 متر مربع 1000 گره وجود دارد . فرش هایی که دارای تراکم بالا می باشند مانند 1000 شانه دارای نقش و نگار هایی می باشند که فقط بر روی تراکم های بالا قابل بافت است زیرا اگر در تراکم های پایین بافته شوند جلوه و زیبایی در آن ها نخواهد بود و از دیگر نکات مهمی که در فرش 1000 شانه وجود دارد استفاده آن از الیاف باریک و نازک می باشد . همچنین به دلیل داشتن تراکم بالا دارای مقاومت بیشتری در برابر فشار می باشند . فرش ماشینی 1000 شانه دارای ابعاد متفاوتی می باشند و همین باعث شده است که خریدار زمان خرید دیگر نگرانی برای اندازه آن نداشته باشد . همان طور که گفتیم این محصول دارای اندازه های مختلفی می باشد اما 3به طور کلی می توان گفت سه سایز استاندارد وجود دارد که در اکثر فرش ها دیده می شود که عبارت است از 12 متری ، 9 متری و 6 متری . همان طور که یک فرش دارای اندازه و ابعاد متفاوتی می باشد از رنگ بندی های مختلفی هم تشکیل می شود و هم چنین برای افزایش زیبایی و جلوه یک فرش تعداد رنگ بکار رفته در آن را افزایش می دهند . هر چه که این تعداد رنگ بالا تر برد قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند . در فرش ماشینی 1000 شانه اکثرا سه طیف رنگی وجود دارد  که عبارت است از : 1000شانه 12 رنگ ، 1000 شانه 10 رنگ و 1000 شانه 8 رنگ . همانطور که مشخص است فرش 1000 شانه 12 رنگ از نظر زیبایی و قیمت در رده بالا تری قرار می گیرد . برای بافت فرش الیاف ابریشمی و پشمی جز بهترین و مرغوب ترین الیاف ها بودند که طبیعی نیز می باشند اما با گذشت زمان الیاف های مصنوعی روی کار آمدند که از نمونه های آن می توان به پلی استر ، نایلون 66 ، پلی پروپلین و اکریلیک اشاره نمود که در بین آن ها اکریلیک بهترین و مرغوب ترین می باشد و برای بافت 1000 شانه نیز به دلیل تراکم بالا از این نوع الیاف استفاده شده است . ما قصد داریم که در ادامه ی این مقاله چند نمونه از  بهترین طرح های 1000 شانه را برای شما بیان کنیم . امیدواریم اطلاعات لازم را با مطالعه این مطالب به دست آورید .


 فرش ماشینی طرح افشان : این طرح فرش ماشینی افشان اصفهان که در طراحی و بافت ان از نقشه قالی دستباف استفاده شده است ، مملو از هنر اصیل ایرانی و بسیار زیبا می باشد و همچنین دارای بافت 1000 شانه واقعی است . از ویژگی های آن می توان به قابل شستشو بودن ، مقاومت بسیار بالا ، کیفیت بالا و الیاف مصرفی مرغوب اشاره نمود .


 طرح 1000 شانه افشان شاه عباسی : این طرح که توسط دستگاه  HCPx2  بافته می شود و از الیاف سوپر برایت که دارای کیفیت سوپر و درجه یک می باشد ، هم چنین تمام نخ می باشد . از جمله ویژگی های بارز این محصول می توان به قابلیت شستشو ، مقاومت بالای ان ، الیاف باکیفیت و غیره اشاره نمود .


 طرح 1000 شانه افشان گل و مرغ :
این طرح ریز بافت و با جزییات بالا می باشد ، در آن از الیاف سوپر برایت آلمان که دارای کیفیت درجه یک می باشد ، استفاده شده است . از ویژگی های مهم آن می توان قابلیت شستشو ، ضد حساسیت ، عدم پرزدهی و غیره را نام برد .


 طرح 1000 شانه آبتین : در بافت این طرح از الیاف اکریلیک 100 % هیت ست شده استفاده شده است و دارای کیفیت بالا بوده و به عنوان محصول برتر شناخته شده که دارای رنگ بندی متفاوت و خاص می باشد . از ویژگی های بارز این محصول می توان به ضد حساسیت ، عدم پرزدهی ، قابلیت شستشو و غیره نیز اشاره نمود .


 طرح 1000 شانه آترین : این طرح جزو طرح های جدید و با تنوع رنگ بسیار بالا می باشد . از اکریلیک بدون پرز و با کیفیت عالی بافته می شود . از ویژگی های آن می توان به قابل شستشو ، مقاومت بالا ، کیقیت بالا و غیره اشاره نمود .


 طرح 1000 شانه آرش : این طرح دارای تراکم 3000 می باشد که در بافت آن از نخ ترک به عنوان نخ خاب استفاده شده است و در بستر آن از 10 رنگ واقعی استفاده شده است . این طرح جزو طرح های خلوت به حساب می آید. از ویژگی های آن می توان به ضد آلرژی بودن ، عدم پرزدهی ، قابلیت شستشو ، مقاومت بالا و غیره اشاره نمود .


طرح 1000 شانه آرزو : این فرش ماشینی دارای تراکم طولی 3000  است که در بستر آن از  از 10 رنگ واقعی استفاده شده است و در بافت ان نخ تمام ترک بکار گرفته شده است و جزو طرح های خلوت نیز محسوب می شود . از ویژگی های آن می توان به قابل شستشو بودن ، مقاومت بالا ، کیقیت بالا و غیره  اشاره نمود .


طرح 1000 شانه آرمیتا : این طرح در سال 94 طراحی و تولید شد و دارای 10 رنگ واقعی می باشد با تراکم طولی 3000 است . از ویژگی های آن می توان به قابل شستشو ، مقاومت بالا ، کیقیت بالا و غیره اشاره نمود .


 طرح 1000 شانه آریانا : طرح 1000 شانه آریانا با تراکم 3600 یک شاهکار می باشد . از ویژگی های آن می توان به قابل شستشو ، مقاومت بالا ، کیقیت بالا و از برترین الیافی که در آن استفاده می شود اشاره نمود .


طرح 1000 شانه آنا : این طرح دارای تراکم 3600 می باشد و از نخ 100% اکریلیک هیت ست بافته شده است . از ویژگی های آن می توان به قابل شستشو ، مقاومت بالا ، کیقیت بالا و از برترین الیاف که در آن استفاده می شود اشاره نمود . سایر طرح های 1000 شانه عبارتند از  ؛ طرح آوا ، طرح آیلار ، طرح ارغوان ، طرح اریکا ، طرح اعجاز و طرح افسون.

 

برای مشاهده تصاویر این فرش ها همراه با قیمت وارد قسمت پرفروش ترین فرش های ماشینی در وب سایت هانی فرش شوید . فروشگاه هانی با چندیدن دهه سابقه در زمینه فروش فرش ماشینی بهترین مکان برای خرید فرش کاشان است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا