خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

شناخت فرش اکریلیک از غیر اکریلیک

مقایسه فرش پلی استری با فرش اکریلیک

مقایسه فرش اکریلیک با دیگر فرش ها

فرش های ماشینی از الیافی از جمله ، پلی استر ، بی سی اف ، پلی پروپلین و اکریلیک ( اکرلیک ) بافته می شوند که از بین این ها بیشتر فرش ماشینی از جنس اکرلیک هیت ست می باشد زیرا این الیاف دارای ویژگی های خاصی از جمله مقاومت بسیار بالا در برابر پاخور بودن ، نور ، گرما ، گرد و غبار دارد و به همین دلیل در صنعت بافت فرش ماشینی میسر واقع شده است به طوری که 90% فرش های ماشینی امروزی از جنس اکریلیک هیت ست می باشد. به همین دلیل افرادی از این ویژگی ها به سود خود استفاده کرده و فرش پلی استری یا غیره را به جای فرش اکریلیک ارزان تر و به بهانه فرش تخفیفی ، فرش ماشینی درب منزل ، فرش ارزان قیمت به دست مشتری می دهند. با خواندن مطالب زیر اطلاعاتی از شناخت الیاف اکریلیک در فرش ماشینی به دست می آورید. در ادامه این مقاله به مقایسه فرش پلی استری با فرش اکریلیک به صورت کامل با توضیحات پرداخته ایم که می توانید در ادامه این مقاله همراه با ما باشید.


تفاوت فرش اکریلیک و فرش پلی استر

الیاف اکریلیک سر نخ های واضح و به عبارتی دانه اناری یا سوزن ته گردی دارند و با مشاهده دقیق می توان به این ویژگی پی برد. الیاف اکرلیک بوی مواد نفتی و پلاستیکی نمی دهند و نسبت به الیاف پلی استر نرم و لطیف تر می باشند. این نوع نخ مقاومت زیادی در برابر پاخور بودن دارد و به عبارتی ( برگشت پذیری بالایی دارد ). الیاف اکریلیک فرش ، رنگ های روشن و شفافی هستند و دارای رنگ های متنوعی می باشند . اگر بر روی سطح فرش دست بکشیم باید به صورت دانه دانه رد شده و داخل هم کلاف نمی شوند. الیاف اکریلیک مقاومت بالایی در برابر حرارت غیر مستقیم دارند به طوری که اگر یک اتوی داغ یا کتری داغ را بر روی آن به مدت 5 دقیقه قرار دهیم هیچ آسیبی نمی بیند. فرش پلی استری ، قیمت فرش پایین تری نسبت به فرش های از جنس اکریلیک دارد. اگر در فرش ماشینی خریداری شده یکی از ویژگی های بالارا مشاهده نکردید قطعا جنس فرش غیر اکریلیک می باشد.


خرید اینترنتی فرش درجه یک

تمامی فرش های داخل سایت از جنس اکرلیک هیت ست و بافته شده توسط بروزترین دستگاه های به کار رفته در صنعت فرش ماشینی و به صورت درجه یک برای خرید اینترنتی فرش توسط خریداران محترم می باشد.

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا