خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

نکات خرید فرش کاشان

نکاتی مهم در رابطه با خرید فرش ماشینی کاشان

کاشان به عنوان پايتخت فرش ماشيني و شهر فرش ، بيش از نيم قرن است که در عرصه توليد فرش ماشيني فعاليت دارد و با به کارگيري مرغوب ترين مواد اوليه ، بهترين فرش هاي ماشيني را به بازار فرش عرضه مي کند . همين امر سبب شده که بيشتر مشتريان فرش در خريد خود ، فرش ماشيني کاشان را انتخاب کنند . با توجه به توضيحاتي که در مقالات قبلي داده شد نام فرش کاشان نه تنها در ايران بلکه در خاور ميانه حرف اول را مي زند و به عنوان برند برتر فرش ماشيني شناخته شده است اما افرادي سود جو هستند که از اين نام به نفع خود استفاده مي کنند و محصولاتي بي کيفيت را با نام فرش کاشان به فروش مي رسانند . در ادامه با نکاتي درباره خريد فرش کاشان آشنا خواهيد شد تا در هنگام خريد از فروشگاه ها و نمايشگاه ها سرتان کلاه نرود.

 

همانطور که گفته شد نام فرش ماشيني کاشان به عنوان بهترين برند فرش شناخته شده و عمده افرادي که در زمينه فروش فرش ماشيني فعاليت دارند محصولات خود را با نام فرش کاشان و توليد کارخانجات فرش ماشيني کاشان به فروش مي رسانند.

 

نکات مهم در خريد فرش ماشيني کاشان

 

1_ مطمعن شويد نام شرکت توليد کننده فرش ، برندي معتبر باشد چرا که بعضی از شرکت ها و برند ها به تولید فرش های نامرغوب پرداخته اند عنوان فرش ماشینی کاشان را بد نام کرده اند .

2_ اگر قصد خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان را دارید و می خواهید فرش کاشان را به صورت آنلاین خریداری کنید ، حتما سراغ وب سایت هایی بروید که محصول خود را با ضمانت و گارانتی به مشتریان خود عرضه می کنند . چرا که بعد از تحویل فرش و استفاده از آن به مشکلی بر نخواهید خورد.

3_ عنوان هایی چون : فرش ارزان قیمت ، فرش پایین تر از قیمت کارخانه ، فرش تخفیفی و ... نپذیرید.

4_ در هنگام خرید فرش حتما مشخصات فني فرش را با دقت مطالعه کنيد ( شانه ، تراکم ، تعدا رنگ و ... )

5_ درجه 1 يا 2 بودن فرش ماشيني را نوع الياف به کاررفته در آن  مشخص مي کند . در نتیجه بهترین نخ موجود در فرش ماشینی ، اکریلیک هیت ست شده است . فرش اکریلیک بدون پرز و ضد حساسیت بوده و مقاومت بسیار زیادی در برابر : پاخور پذیری بالا ، نور و گرما ، گرد و غبار و ... دارد.

 

با رعایت نکات گفته شده شما صاحب فرشی مناسب و بادوام برای منزل خود خواهید شد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا