خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

ضمانتنامه و ارسال رایگان فرش درب منزل

شرایط ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانتنامه 10 ساله

در این مطلب هدف ما این بوده است که شما را با شرایط پرداخت و ارسال به درب منزل به صورت رایگان آشنا کنیم تا شما بتوانید از این راهنمایی برای خرید فرش ماشینی در سایت ما استفاده کنید و راحت تر خرید کنید . داخل این مقاله کامل توضیحاتی درباره شرایط ارسال رایگان فرش درب منزل و ضمانتنامه 10 ساله آن را ارائه داده ایم تا شما بتوانید آن را مطالعه کنید و از ان لذت ببرید .

 

1- طریقه ارسال فرش

خریداران و مصرف کنندگان عزیز می توانند فرش خریداری شده خود را از دو طریق باربری و پست در شهر خود تحویل بگیرند . البته در صورتی که نوع ارسال آن خاص باشد برای مثال تحویل به اتوبوس های بین شهری با تماس و هماهنگی با شماره های پشتیبانی امکان پذیر خواهد بود . هر ارسال ممکن است مدت زمانی طول بکشد . به علت اینکه این نوع محموله دارای وزن و سنگینی بار است مدت زمان بسته بندی و آماده سازی آن توسط فروشگاه مدت هفت روز طول می کشد و ارسال آن هم نهایتا تا 7 روز ممکن است طول بکشد که در نهایت 14 روز این فرایند به طول  خواهد انجامید تا فرش ماشینی با کیفیت به منزل شما به صورت رایگان برسد و تحویل گردد .

مطالعه کنید : نحوه ارسال و خرید فرش ماشینی

 

2- نحوه پرداخت

مشتریان و خریداران گرامی بعد از ثبت سفارش به صورت تماس و یا از طریق سایت مبلغی که به عنوان پیش پرداخت تعیین شده را می توان به سه صورت پرداخت اینترنتی ، کارت به کارت و یا واریز به حساب پرداخت کنند وبقیه مبلغ مانده را هنگام تحویل فرش پرداخت بنمایند . در صورتی که از محصولات خریدی عمده داشته باشند علاوه بر تفاوت قیمت محصول نسبت به سایر سایت ها ، امتیازات دیگری نیز اعطا می شود .

 

3- ضمانت بازگشت تا هفت روز

همه محصولات در سایت توسط تیم تایید کیفیت کارخانه مورد بررسی قرار می گیرد و بعد برای مشتری ارسال می شود . هم چنین تمامی محصولات ارسالی دارای گارانتی و ضمانت نامه کتبی می باشند و به همراه بیمه نامه تقدیم مشتری می گردد . با تمام این تفاسیر ممکن است که یک کالا دارای ایراد ، خرابی یا مشکلی باشد که مشتری ی تواند 7 روز پس از تحویل کالا در صوورت هماهنگی با پشتیبانی محصول را برگردانده و تعویض کنند .

 

4- قوانین بازگشت قالی

در صورتی که قصد تعویض فرش را به علت خرابی دارید ، به هیچ وجه از آن استفاده نکرده و روی زمین خاکی پهن نکنید . در صورتی وجود لک ، خاکی بودن و علائمی از این قبیل امکان بازگشت وجود ندارد .

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا