خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید فرش ماشینی کاشان مستقیم از کارخانه

همانطور که می دانید از مهم ترین جزء هر خانه که نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون دارد ، فرش ماشینی یا فرش دستباف است . به طور کلی فرش روح دکوراسیون خانه است و بدون آن خانه جذابیت خاصی ندارد به همین دلیل خرید فرش خوب دغدغه ای مهم در خرید فرش ماشینی است . در این مقاله میخواهیم شما عزیزان را با خرید مستقیم فرش از کارخانه آشنا کنیم تا بتوانید فرش ماشینی به قیمت ارزان را در بالاترین کیفیت خریداری کنید.

 

خرید مستقیم فرش از کارخانه

خواسته هر شخصی در خرید فرش آن است که بتواند فرش ماشینی به قیمت کارخانه خریداری کند تا از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری شود ، چرا که وقتی فرش ماشینی از کارخانه به نمایشگاه های فرش و فروشگاه ها منتقل می شود با افزایش قیمت بالایی روبرو می شود و همین دلیل باعث نارضایتی مشتری در خرید فرش می شود . با وجود اینها مشتریان فرش به دنبال خرید فرش ماشینی از کارخانه هستند نه از نمایشگاه ها و واسطه ها . اما ناگفته نماند به دلیل افزایش دلالان و واسطه هایی که در زمینه فروش فرش ماشینی فعالیت دارند ، خرید مستقیم فرش از کارخانه بسیار دشوار شده و هرکسی قادر به خرید از کارخانه نیست . اما در این مقاله شما با فروشگاهی آشنا می شوید که با چندیدن دهه تجربه به فروش مستقیم فرش کاشان پرداخته است پس با ادامه مطالب همراه شوید.

 

چگونه بهترین فرش ماشینی را انتخاب کنیم؟

قبل از آنکه درمورد خرید مستقیم فرش ماشینی صحبت کنیم بهتر است با انواع فرش ماشینی و کیفیت آنها آشنا شوید تا در هنگام خرید به مشکلی برنخورید . فرش های ماشینی به طور کلی به سه دسته اصلی تقسیم می شوند . فرش 700 شانه به عنوان پرفروش ترین فرش ها ، فرش 1000 شانه به عنوان زیباترین فرش ها با زمینه ای بسیار جذاب و فرش 1200 شانه نیز به عنوان فرشی شیک برای دکوراسیون بابالاترین کیفیت . در بین این فرش ها قیمت فرش ماشینی هفتصد شانه پایین تر است و به همین دلیل فروش بسیار بالایی در بین مردم ایران دارد و بیشترین تنوع در فرش 700 شانه به وجود آمده است . اگر بخواهیم بهترین فرش ماشینی را انتخاب کنیم ، پیشنهاد ما به شما فرش 1000 شانه با تراکم 3000 است . چرا که فرش هزار شانه به دلیل تراکم و شانه بالا و همچنین ارتفاع نخ خاب استاندارد ، از نقشه های بسیار مدرن و زیبایی برخوردارند و طول عمر بالاتری نسبت به فرش 700 شانه دارند . البته در خرید فرش ماشینی به نوع الیاف به کار رفته در فرش نیز باید توجه داشت چرا که در بین فرش های اکریلیک که بهترین نوع فرش از نظر کیفیت هستند ، فرش های پلی استری نیز وجود دارند که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند.

 

فروش فرش بدون واسطه توسط فروشگاه هانی فرش

هانی فرش کاشان با چندیدن دهه تجربه در فروش فرش به قیمت کارخانه و رضایت مندی مشتریان خود اینبار به فروش اینترنتی فرش ماشینی مستقیم از کارخانه کاشان پرداخته و وب سایت رسمی خود را در اختیار هممیهنان عزیز قرار داده تا در هرکجای ایران بتوانند به خرید فرش کاشان به قیمت کارخانه بپردازند . تمامی محصولات کارخانه فرش ما دارای بالاترین کیفیت بوده و بافته شده توسط الیاف 100% اکریلیک هیت ست می باشد که این مجموعه بزرگ جهت اطمینان مشتری به فرش های ما ، تمامی محصولات را با 10 سال ضمانت و گارانتی ارائه می کند . گارانتی محصول نشان دهنده کیفیت بالای آن است . توجه داشته باشید شرکت هانی فرش کاشان تنها فروش اینترنتی فرش کاشان را ندارد بلکه شما عزیزان می توانید فرش ماشینی خود را به صورت حضوری و بازدی از کارخانه خریداری کنید و تمامی وجه فرش را در هنگام تحویل پرداخت نمایید.

توجه داشته باشید شما عزیزان می توانید با خرید اینترنتی فرش از وب سایت هانی ، فرش انتخابی و سفارش داده خود را با ارسال رایگان به تمام نقاط دریافت کنید و 90% از مبلغ فرش را در همان موقع تحویل پرداخت نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا