خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

پرفروش ترین فرش ماشینی

پرفروش ترین فرش های ماشینی کدام دسته از فرش ها هستند؟

پرفروش ترین فرش ماشینی

همانطور که می دانید فرش یا همان فرش ماشینی مهم ترین رکن در دکوراسیون منزل است و به عبارتی روح خانه به حساب می آید . فرش ماشینی زیبایی خانه را دوچندان می کند و جذابیت خاصی را به دکوراسیون هدیه می دهد . وقتی ما برای خانه خود فرشی را انتخاب و خریداری می کنیم در حقیقت رنگ اصلی دکوراسون و چیدمان اتاق را انتخاب کرده ایم و در به همین دلیل خرید فرش ماشینی از خرید اجناس و اساسیه دیگر زود تر انجام میگیرد . در این مقاله شما عزیزان را با پرفروش ترین فرش های ماشینی آشنا می کنیم.

 

محبوب ترین رنگ فرش

در گذشته بیشتر افراد در خرید فرش ، سراغ فرش های زمینه روناسی یا لاکی می رفتند و منزل و اثاثیه خود را طوری تنظیم می کردند که با فرش کف اتاق مطابق شود . اما امروزه بیشتر افراد به سراغ فرش های زمینه سرمه ای و کرم می روند که در بین این دو ، فرش سرمه ای رنگ متقاضیان بیشتری دارد . اما ناگفته نماند فرش هایی با زمینه های زیبا و جذاب وجود دارند که تنها افرادی با سلیقه خاص و دکوراسیون متفاوت آنها را خریداری می کنند مانند فرش گردویی ، بادامی و بژ ، فرش فیروزه ای و ... اما اگر بخواهیم بهترین رنگ را در فرش انتخاب کنیم بهتر است سراغ فرش هایی با زمینه روشن مانند فرش کرمی برویم چرا که فرش های زمینه روشن سبب شادی و نشاط افراد خانه می شود و دکوراسیونی بسیار زیبا را پدید می آورد . همچنین فرش روشن باعث می شود فضای اتاق بزرگ تر جلوه کند.

 

طرح های پرفروش در فرش

با توجه به فروش سالانه انواع طرح و نقش فرش ، به نتیجه می رسیم که بیشتر افراد هنگام خرید فرش ماشینی ، فرشی را انتخاب می کنند که زمینه ای نسبتا خلوت دارند و لچک و ترنج را در خود جای داده اند . همانگونه که می دانید لچک و ترنج در فرش ماشینی ، زیبایی را چندین برابر می کند اما به یاد داشته باشید فرش هایی مانند فرش افشان مشتریان زیادی دارند که از لچک و ترنج برخوردار هستند اما در هر صورت زیبا هستند.

 

نمونه هایی از پرفروش ترین فرش های ماشینی سال

طبق آمار به دست آمده خریداران فرش 700 شانه بیشتر از فرش های دیگر است که دلیل اصلی آن قیمت فرش 700 شانه است . چرا که قیمت فرش هفتصد از قیمت دیگر فرش ها ارزان تر است . به همین دلیل بیشترین تنوع فرش ماشینی در فرش 700 شانه است و روز به روز طرح و نقش های جدید تر از فرش 700 به بازار ارائه می شود . اما امروزه فرش هایی با نام فرش گل برجسته وارد بازار شده اند که بیشتر خریداران فرش را به خود جذب می کنند . همانطور که خواندید بیشترین قشر در ایران مصرف کننده فرش 700 شانه و بعد از آن فرش 1000 و 1200 شانه هستند که در پایان با نام بعضی از پرفروش ترین فرش های ماشینی در بازار آشنا خواهیم شد : فرش طرح مهسا ، فرش مهبد ، ریحانه ، ملورین ، لاوین ، پانیذ ، زیگورات و ...

 

شما عزیزان می توانید برای مشاهده طرح و نقش های نام برده شده ، وارد قسمت پرفروش ترین فرش های ماشینی در صفحه اصلی وب سایت هانی فرش شوید و قیمت آنها را نیز مشاهده نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا