خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

مزیت های خرید فرش ماشینی کاشان

چرا فرش ماشینی کاشان بخریم؟ مزیت های خرید فرش کاشان

مطمئنا شما در هنگام خرید فرش با برند ها و اسم شهرهای مختلف مواجه شدید که خود را برتر نسبت به سایرین می دانند . اما همانطور که می دانید شهر کاشان با چندین دهه قدمت جز با تجربه ترین های این صنعت است . حال ما می خواهیم بدانیم چرا فرش ماشینی کاشان بهتر قالی مشهد است یا اصلا چرا فرش ماشینی کاشان را بخریم؟

در این مقاله ، مقایسه از لحاظ قیمت و کیفیت صورت گرفته شده است و در ادامه نیز میزیت های خرید فرش کاشان را بررسی کرده ایم.

 

نخستین تولید کننده فرش ماشینی

یکی از این دلایل این است که اولین شهری که به بافت فرش ماشینی و فرش دستبافت دست پیدا کرد و در حال حاضر به عنوان پایتخت فرش ماشینی جهان نام گرفت شهر کاشان بود . در حدود نیم قرن پیش زمانی که برای اولین بار در تاریخ ایران صنعت نساجی توسط شخص ارباب تفضلی وارد کاشان شد ، پایه ریزی برای ورود صنعت فرش بود به صورتی که با توجه به صنعت نساجی ، اقلیم و امکانات کاشان ، فرش می توانست یکی از بهترین تولیدهای این شهر باشد.

اولین تولید کننده فرش ماشینی

 

داشتن شهرک های بزرگ برای تولید عرضه فرش

در حال حاضر کاشان با وجود شهرک های صنعتی در آران وبیدگل ، راوند ، نوش آباد و...  تولید فراوان و تنوع زیادی داشته باشد . به همین دلیل شما می توانید بهترین قیمت فرش ماشینی با توجه به کیفیت مطلوب را در کاشان پیدا کنید . شاید در تهران و شهرهای دیگر قیمت های ارزان تر با تراکم ذکر شده پیدا کنید اما مطمئنا نشانه بی کیفیت بودن در الیاف یا بافت و... است .

کارخانه های تولید فرش کاشان

 

دارای سابقه ای طولانی در عرضه فرش با کیفیت

کاشان با توجه به سابقه طولانی که دارد در طول زمان به تجربه ای بی نظیر دست پیدا کرده که تمام فنون و راه های بافت ، نوع نقشه مناسب و...را در دست دارد . همچنین فرش کاشان یکی از بهترین الیاف در بافت را دارد که استفاده از مواد اولیه مناسب و صحیح در تار وپود باعث شده تا کیفیت فرش ماشینی کاشان به شدت بالا باشد.

 

دارای تنوع بالا برای سلیقه های مختلف

تنوع تراکم در فرش ماشینی کاشان یکی دیگر از مزیت های خرید این نوع است ،که از قالی 500 شانه تا فرش 1200 شانه را شامل می شود . همچنین تنوع بسیار بالا در طرح ، رنگ ، کیفیت و قیمت فرش باعث شده تا انتخاب راحتتری داشته باشید .

تنوع زیاد فرش ماشینی

 

متن پایانی : شاید بگوید فاصله شما از این شهر زیاد است و دسترسی برای خرید ندارید اما در حال حاضر با وجود فروشگاه های اینترنتی فراوانی که وجود دارد به راحتی می توانید به هر مدل و طرحی که می خواهید دسترسی پیدا کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید . یکی از بهترین وب سایت ها برای خرید فرش ماشینی کاشان ، فروشگاه آنلاین فرش هانی است که تمامی محصولات خود را با 10 سال ضمانت و با ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه می کند . ناگفته نماند پرداخت وجه درب منزل صورت می گیرد و امکان خرید حضوری نیز وجود دارد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا