خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

نکات مهم در خرید اینترنتی فرش ماشینی

مهم ترین نکات قبل از خرید آنلاین و خرید اینترنتی فرش ماشینی

مهم ترین نکات قبل از خرید آنلاین فرش ماشینی

با وجود تخلفاتی که در فضای مجازی رخ می دهد ، بیبشتر افرادی که قصد خرید لوازم و مایحتاج خانه را دارند کمتر به سراغ خرید اینترنتی و خرید آنلاین کالا می روند . اما با وجود مشغله های کاری افراد بهترین راه برای خرید کالا ، خرید اینترنتی و به صورت مجازی است چرا که در کوتاه ترین زمان و با حذف هزینه های اضافی صاحب کالای مورد نظر خود می شوید . یکی از این کالا ها که از مهم ترین اساسیه منزل نیز به حساب می آید ، فرش ماشینی و قالی است . بزرگ ترین شهر های تولید کننده فرش ماشینی : کاشان و مشهد هستند . کار دشوار و زمانبری است برای خرید فرش ماشینی این مسافت ها را از شهری به شهری دیگر طی کنید . به همین دلیل خرید اینترنتی فرش ماشینی از بهترین و مطمئن ترین وبسایت های فروش فرش ماشینی بهترین راه است . فقط باید قبل از خرید فرش ماشینی به بعضی نکات دقت کرد تا سرمان کلاه نرود . ( نکات مهم در خرید فرش ماشینی )

 

چطور به وبسایت های فروش فرش اطمینان کنیم؟

برای خرید آنلاین فرش ماشینی باید وبسیات هایی را انتخاب کنیم که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت هستند . این وبسایت ها کاملا حقیقی و مطمئن و همچنین دارای مجوز رسمی دولتی می باشند . این نماد به صورت فروشگاه مطمئن  می باشد که اگر بر روی آن کلیک کنیم ، صفحه ای که در آن اطلاعات و مشخصات صاحب امتیاز است نمایان می شود . 

 

نکات مهم قبل از خرید فرش از وبسایت ها

1_ بیشتر فروشگاه های آنلاین فرش ماشیبنی ، طرح و نقش های فرش را به صورت نمایشگاهی در وبسایت خود جای داده و عکس فرش های ماشینی را با مشخصات کامل در اختیار مشتری قرار داده اند . عکس فرش ماشینی در بیشتر وبسایت ها به صورت ( عکس کامپیوتری ) است و با نمونه واقعی فرش تفاوت دارد . منظور از تفاوت : واضح نبودن طرح و نقش ، تفاوت رنگ زمینه فرش در عکس کامپیوتری و عکس واقعی است . در نتیجه از فروشگاه هایی که عکس فرش را به صورت واقعی در وبسایت خود قرار داده اند خرید کنید تا بعد از تحویل فرش به مشکلی بر نخورید.

 

2_ از فروشگاه هایی خرید کنید که فرش ماشینی با ضمانت و گارانتی به مشتری عرضه می کنند . در این صورت می توانید از باکیفیت بودن فرش اطمینان خاطر را حاصل شوید.

 

3_ همیشه سعی کنید مکانی را برای خرید اینترنتی فرش ماشینی انتخاب کنید که ، فرش ماشینی مستقیم از کارخانه و بدون واسطه به مشتری عرضه می کند . در نتیجه شما با خرید از اینگونه فروشگاه های آنلاین فرش ، صاحب فرشی بدون واسطه و به قیمت کارخانه می شوید.

 

4_ اکثر فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی این امکان را دارند که وجه فرش را در هنگام تحویل به مشتری دریافت می کنند ( پرداخت وجه فرش درب منزل ) . این مکان ها مورد اطمینان بیشتری قرار دارند و بهترین انتخاب هستند.

 

خرید اینترنتی فرش ماشینی از بهترین وبسایت فرش

هانی فرش کاشان همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود بوده و به دلیل راحتی و رفاه مشتری در خرید فرش ماشیبنی کاشان وبسایت خود را در اختیار هم میهنان عزیز قرار داده تا با خیالی راحت ، فرش را مستقیم از کارخانه خریداری کنند . هانی فرش عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان ( فرش 700 ، 1000 شانه و فرش 1200 شانه ) در بالاترین کیفیت سوپر درجه یک ممتاز و با 10 سال ضمانتنامه و گارانتی می باشد . فروشگاه آنلاین فرش ماشینی هانی تمامی محصولات خود را به قیمت کارخانه کاشان ( فرش به قیمت کارخانه ) و با ارسال رایگان فرش و پرداخت وجه در هنگام تحویل در سریع ترین زمان به فروش می رساند . قیمت فرش ماشینی در وبسایت هانی ، فرش به قیمت کارخانه و بدون واسطه است و در هیچ فروشگاه و وبسایتی قابل مقایسه نیست.

 

جهت خرید اینترنتی فرش ماشینی و خرید آنلاین فرش از وبسایت هانی ، و آشنایی با طرح و نقش های فرش کاشان وارد صفحه اصلی وبسایت شوید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا