خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی زمینه سرمه ای کاشان

فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی زمینه سرمه ای کاشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی زمینه سرمه ای کاشان فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی زمینه سرمه ای کاشان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3600
تعداد گره در متر مربع :
1440000
تعداد پایل در متر مربع :
2880000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4 - 1×3- 1×2- 3×4 - 2×3 - 2.5×3.5 - 1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
7±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
vandewiele - HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

یکی از طرح و نقشه های بافت فرش های ماشینی که با الهام از نقش فرش اصیل ایرانی تبریز بافته شده است و امروزه در میان افراد متقاضی فرش های ایرانی طرفداران زیادی دارد و در خط تولید کارخانجات فرش بافی نظیر شهر فرش کاشان مورد تولید قرار می‌گیرد را می‌توان نقش فرش طرح ریز ماهی معرفی نمود.

نقشی که بافته شدن آن با تراکم های بالا سبب شده تا نقش و زیبایی بسان قالی دستباف از این طرح را شاهد باشید و بدون این که هزینه های گزاف خرید قالی دستباف را برای تهیه آن پرداخت نمایید، می‌توانید به این محصولات دست یابید.

محصولی که تولید آن در فروشگاه هانی فرش تنها با یک رنگ زمینه اصیل سرمه ای بافت شده است و زیبایی آن در دکوراسیون های سنتی و کلاسیک بی نظیر است. نقشی که ترنج ماهی شکل یا بیضی مانند آن در میانه فرش با طرح های ساده نسبت به دیگر انواع قالی ها احاطه شده و لچک قرار گرفته در چهار گوشه آن زیبایی این بافته را دو چندان نموده است.

محصولی که در مجموعه فرش هانی با عنوان فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی زمینه سرمه ای کاشان به فروش می‌رسد و امکان خرید آن به شکل مستقیم برای دسترسی همگان به این سری از بافته ها مهیا شده است.

 

بررسی فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی اصیل از لحاظ فنی

به همان اندازه که طرح و رنگ انتخابی فرش برای خرید و زیباتر ساختن دکوراسیون شما اهمیت بالایی دارد، بهتر است در زمینه خرید به بررسی فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی اصیل از لحاظ فنی نیز توجه نمایید تا بتوانید با شناختی جامع و کامل از این فرش های ماشینی اقدام به خرید نمایید که ما در زیر به بیان این جوانب پرداخته ایم.

تراکم فرش که حکم رج شمار را برای آن در باب شباهت به قالی های دستباف دارد در طرح فرش ریز ماهی بالا به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 است که 1200 گره عرضی فرش نمادی از زیبایی و تعداد 3600 گره قرار گرفته در طول آن نمادی از استحکام بین گره های ریشه فرش است و هر چه یک فرش با تعداد گره های بالا بافته شود نه تنها زیبایی و ظرافت آن بیشتر بلکه به دلیل فشردگی گره های دوام خوبی را نیز در بردارد.

به لحاظ ارتقای زیبایی یک فرش با نقش و نگار مشخص تولیدکنندگان فرش ماشینی از تعداد رنگبندی مشخصی استفاده می‌نمایند که در محصول بالا این تعداد رنگ به کار رفته در فرش برابر با هشت رنگ واقعی است که واقعی بودن آن ثبات رنگی را برای این محصولات به دنبال دارد.

مهمترین معیار برای سنجش کیفیت فرش و اصلی ترین موضوعی که باید در زمینه بررسی کیفیت این محصولات بدان توجه شود، نوع جنس خ خابی است که در فرش به کار رفته است؛ چون حدود 80 درصد از فرش را نخ خاب تشکیل می‌دهد و مابقی آن مربوط به نخ تار و پود است که اغلب جنس آن را پنبه در نظر می‌گیرند تا نرمی و لطافت برای فرش در حین راه رفتن لحاظ شود.

اما در باب نخ خاب چون تاثیر مستقیمی را بر کیفیت این محصولات دارد، اغلب بهترین نوع الیاف های مصنوعی شامل آکریلیک هیت ست شده در نظر می‌گیرند، الیافی نازک و درخشنده که هم زیبایی را به فرش می‌بخشد و هم به دلیل دوام و مقاومت بالا و قرارگیری در فرِایند هیت ست است که بدون پرز و ضدحساسیت شده است.

دستگاه فرش بافی مورد استفاده برای تولید این سری از محصولات با ویژگی های ذکر شده باید از فناوری های به روز و جدیدی باشد که با دقت و سرعت بدون عیب و نقص به تولید این محصولات می‌پردازند که در سری فرش 1200 شانه نوع دستگاه بافندگی hcix2 از محصولات شرکت وندویل بلژیک استفاده می‌شود.


قیمت فرش 1200 شانه تراكم 3600 طرح ریزماهی

قطعا موضوعی که در کنار کیفیت و زیبایی دغدغه ای برای خریداران است تا بتوانند با در نظر داشتن آن نیز اقدام به خرید فرش مناسب خود نمایند را می‌توان مطلع شدن از قیمت فرش 1200 شانه بیان نمود.

به همین جهت است که افراد در پی خرید محصول بالا یکی از فرش های اصیل ایرانی به دنبال بررسی قیمت فرش 1200 شانه تراكم 3600 طرح ریزماهی هستند، قیمتی که اگر از کارخانه تولیدکننده بدون واسطه خریداری شود به حتم قیمت تولیدی و مناسبی از فرش نسبت به بازار است.

به طور کلی عواملی که بر قیمت این بافته ها اثر دارند را می‌توان شامل تراکم، نوع الیاف بافتف تعداد رنگ ه کار رفته در آن، ابعاد و حتی دستگاه فرش بافی بیان نمود که تمامی ایمن المان ها در قالی 1200 شانه سبب شده تا قیمت نهایی محصول به نسبت سایر فرش های ماشینی با تراکم کم بیشتر باشد.

البته باید توجه نمایید که در مقایسه قیمتی فرش 1200 شانه نسبت به قالی دستباف یا تراکم های بالاتر نظیر فرش 1500 شما شاهد قیمت مناسبی از این بافته هستید که می‌تواند برای علاقه مندان به قالی های دستبافگونه انتخابی مناسب باشد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی

با توجه به شناختی که از مطالب بالا به دست آورده اید به حتم به این نتیجه رسیده اید که بهترین گزینه برای خرید نقش قالی های اصیل برای دکوراسیون کلاسیک انتخاب محصولاتی است که با نقش مایه های سنتی بافت شده اند و نقش فرش ریز ماهی یکی از آن هاست.

درست است که زیبایی و اصالت این فرش متناسب با سلیقه و دکوراسیون شما موضوعی است که باید در خرید بدان توجه داشته باشید؛ اما در کنار آن کیفیت این بافته ها نیز به حدی است که توانسته جذابیت این قالی را بیشتر نماید.

کیفیت و زیبایی در کنار قیمت مناسبی که با خرید مستقیم قابل تهیه است می‌تواند شما را به سمت وسوی خرید فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی بکشاند که در فروشگاه هانی فرش به عنوان یکی از تولیدکننده های شهر فرش کاشان امکان خرید آن مهیا است.

خریدی که می‌تواند نه تنها به صورت حضوری از کارخانه بلکه با روش آنلاین بدون صرف هزینه و زمان انجام شود و با گارانتی کیفیت همراه باشد که در فروشگاه فرش هانی در راستای خرید تمامی هموطنان این دو شیوه خرید با تضمین کیفیت صورت می‌پذیرد.

برگشت به بالا