خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما

فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1000
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3000
تعداد گره در متر مربع :
1200000
تعداد پایل در متر مربع :
2000000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
10 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
8±1
جنس نخ پود :
پنبه
دستگاه بافت :
HCI x2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

فرش 1000 شانه وینتیج طرح آلما از سری طرح های کهنه نماییست که به صورت لچک و ترنج دار بوده و در عین سبک مدرنیته تولیدی آن از اصالت به دلیل این نقش و نگار برخوردار است. درست است که سبک تولیدی این بافته ها در سری نمونه های ماشینی این محصولات از روش های جدید سبک مدرنیته است؛ اما با این وجود نشانگر اصالت و فرهنگ ایرانی است که در گذشته در میان هموطنان رواج داشته و با شکل قرارگیری در برابر با نور خورشید و پاخور شدن فراوان بدین شکل در آمده اند.

در حالی که امروزه شکل تولیدی فرش های وینتیج با اعمال فیلتر های نظیر ابرو باد، کویر، سنگ و... بر روی فرش بدین شکل در می‌آیند و همین سبب شده تا شما شاهد طرح های متنوعی از این محصولات با اعمال فیلتر های مختلفی در راستای کهنه نما نمودن آن باشید که نقش آلما که در بالا عکس آن را مشاهده می‌کنید نمونه ای از آن است.

اغلب در کنار تلفیق هنر سنت و مدرنیته در این بافته ها تولیدکنندگان از رنگ های خنثی برای تولید این چنین فرش های ماشینی استفاده نموده اند تا بتوان از این چنین محصولاتی نه تنها در دکوراتیو های کلاسیک بلکه در دکوراسیون هایی با سبک معماری مینیمال و مدرنیته بهره برد.

شاید همین دلیلی است که شما اغلب طیف های خنثی شامل رنگ نقره ای، خاکستری و یا رنگ های بژ و... را در این بافته ها مشاهده می‌کنید که امکان ست شدن آن در کنار هر هارمونی رنگی سرد و گرمی امکان‌پذیر است.

‍شاید ترکیب این رنگبندی های زمینه فرش با نقش لچک و ترنج به همراه حاشیه در این محصولات و نقش متن ختایی است که سبب شده تا جلوه بی نظیری از این فرش بسان یک قاب بر کف خانه های شما بدرخشد.

درست است که زیبایی خیره کننده ای از این قالی وجود دارد که شما را مجذوب آن کرده و به دنبال خرید این نقش از فرش هستید؛ اما بهتر است به غیر از بحث نقش و رنگ این بافته که زیبایی را برای شما به دنبال دارد به دیگر ویژگی های لازم برای خرید شامل کیفیت وقیمت نز توجه نمایید که در ادامه بدان پرداخته ایم.

 

کیفیت عاملی مهم برای انتخاب فرش وینتیج 1000 شانه طرح آلما

به همان اندازه که زیبایی فرش در انتخاب و خرید شما مهم تلقی می‌شود، به همان میزان نیز توجه به کیفیت نیز موضوع مهمی تلقی می‌گردد که باید به منظور استفاده از فرش در سالیان متمادی بدان توجه نمایید.

به همین جهت به بیان مشخصه هایی که منجر شده اند تا کیفیت عاملی مهم برای انتخاب فرش وینتیج 1000 شانه طرح آلما مطرح شود، پرداخته ایم که به شرح زیر است:

 • فرش ماشینی طرح آلما از سری فرش های 1000 شانه تراکم 3000 است که تعداد 1000 گره عرضی آن نشانگر زیبایی و ظرافت در فرش و تعداد 3000 گره طولی استحکام بین گره های ریشه فرش را به همراه دارد و این خود یکی از مشخصه هایی است که بر کیفیت اثر دارد.
 • مهمترین عامل موثر بر کیفیت فرش های ماشینی جنس نخخابی است که برای این محصولات استفاده می‌شود؛ چرا که بیشترین درصد تشکیل فرش از این جنس نخ است و اغلب برای تولیدات درجه یک و استاندارد نوع نخ خاب آکریلیک هیت ست شده استفاده می‌شود که در عین دوام و مقاومت بالا فاقد پرزدهی بوده و در اصل فرش تولیدی با  آن از فرش های بدون حساسیت شناخته می‌شود.
 • استفاده از این تراکم بالای بافت و جنس نخ خاب که از الیاف های نازک و درخشنده است نیازمند استفاده از تکنولوژی نوین روز دنیا برای بافت است تا بتوانید بدون عیب و نقص با سرعت و دقت این چنین محصولات باکیفیت را روانه بازار نمایید که در این سری از محصولات از فناوری جدید و به روز شرکت وندویل بلژیک استفاده می‌نمایند.
 • استفاده از رنگبندی های واقعی در بافت فرش که ثبات رنگی را برای آن به همراه دارد را می‌توان از دیگر عاملین تاثیرگذار بر کیفیت بیان نمود که در این نقش فرش از تعداد 10 رنگ واقعی استفاده می‌نمایند.

 

قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 وینتیج آلما

دیگر موضوعی که باید برای خرید فرش در کنار زیبایی و کیفیت بدان توجه نمایید و به عنوان عاملی مهم در خرید تلقی شده است و دلیل آن بحث نوسانات اقتصادی در جامعه است را می‌توان بررسی و مطلع شدن از قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 وینتیج آلما بیان نمود که تحت تاثیر یک سری از عوامل تعیین قیمت آن انجام می‌شود که عبارتند از:

 • تراکم فرش که هرچه بالاتر باشد، فرش تولیدی از قیمت بیشتری برخوردار است.
 • نوع جنس نخ بافت نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت است که نوع آکریلیک به نسبت دیگر الیاف ها قیمت بیشتری را برای فرش به دنبال دارد.
 • دستگاه های بافندگی که از فناوری های به روز باشد یا از سری فناوری های قدیمی نیز عاملی دیگر موثر بر قیمت است.
 • تعداد رنگ به کار رفته در فرش هر چه بیشتر باشد به طبع زیبایی بالاتر قیمت بیشتری را برای فرش به دنبال دارد.
 • ابعاد فرش هر چه بیشتر باشد شما قیمت بالاتری از این محصول را مشاهده می‌کنید.
 • برند فرش نیز از دیگر المان هایی است که به قطع قیمت بالاتری را برای این بافته ها به همراه دارد.
 • نحوه خرید که از روش مستقیم باشد یا روش های غیر مستقیم با وجود دلالان نیز عامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت است.

با این تفاسیر می‌توان به این که قیمت فرش 1000 شانه وینیتج طرح الما بیشتر از تراکم های نظیر فرش 700 و 500 شانه است و به نسبت مقایسه آن با تراکم های بالاتر شامل قالی 1200 و 1500 شانه قیمت مناسب تری را برای خرید دارد، پی برد.

با توجه به توضیحات بیان شده در بالا می‌توان بدین موضوع نیز اشاره نمود که اگر بتوانید فرش معرفی شده را از خود تولیدیننده به صورت حضوری یا آنلاین خریداری نمایید، خواهید توانست به قیمت کارخانه این محصولات دست پیدا کنید که در فروشگاه هانی فرش این شکل از خرید برای شما مهیا شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

تاثیر انتخاب فرش وینتیج طرح آلما بر دکوراسیون

در اصل در باب این که تاثیر انتخاب فرش وینتیج طرح آلما بر دکوراسیون چیست را می‌توان بدین شرح بیان نمود که ظهور و تولید فرش وینیتج در اصل برای کسانی است که نه می‌توانند از سادگی دکوراسیون مدرن و نه از زیبایی و اصالت طرح های کلاسیک فرش چشم پوشی کنند که در این مورد انتخاب فرش وینتیج یا همان فرش کهنه نما توصیه می‌شود.

فرشی که تلفیقی هنر سنت و مدرنیته را به همراه دارد و انتخاب آن در دکوراسیون با طیف رنگبندی خنثی ای که در بر دارد زیبایی دکوراسیون شما را دوچندان می‌نماید. بنابراین می‌توان یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون را که هنر سنت و مدرنیته را به صورت ادغام شده نمایان می‌سازد را همین فرش وینتیج معرفی نمود.

برگشت به بالا