خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 1000 شانه کاشان طرح ناهید

فرش ماشینی 1000 شانه کاشان طرح ناهید
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 1000 شانه کاشان طرح ناهید فرش ماشینی 1000 شانه کاشان طرح ناهید فرش ماشینی 1000 شانه کاشان طرح ناهید فرش ماشینی 1000 شانه کاشان طرح ناهید

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1000
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3000
تعداد گره در متر مربع :
1200000
تعداد پایل در متر مربع :
2000000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
10 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
8±1
جنس نخ پود :
پنبه
دستگاه بافت :
HCI x2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

عکس فرشی را که در بالا می‌بینید از سری طرح های پرطرفدار و محبوب میان هموطنان است که تحت عنوان فرش ماشینی 1000 شانه کاشان طرح ناهید معرفی می‌شود. طرحی الهام گرفته شده از نقشه فرش افشان که طرفداران زیادی را در میان هموطنان دارد.

در اصل نقش این فرش بدون لچک و ترنج با گل های شاه عباسی به صورت سرتاسری در متن فرش پراکنده شده است و همین موضوع زیبایی ویژه ای را برای آن به دنبال داشته و سبب گشته تا فرش با این چنین طرحی قابلیت استفاده در هر دو سبک دکوراسیون منازل را داشته باشد.

در اصل این چنین طراحی با سبک افشان را می‌توان تلفیقی از هنر سنتی و مدرنیته بیان نمود که امکان استفاده از آن در هر دو دکوراسیون وجود دارد و دیگر نیازی نیست که برای خرید فرش به دنبال سبک کارهای مدرن وفانتزی باشید که اصالت در آن به چشم نمی‌خورد.

زیبایی این طرح فرش ناهید یکی از نقشه های بافت فرش افشان زمانی در دکوراسیون جلوه و نما خواهد داشت که انتخاب رنگ مناسب آن متناسب با فضا و سلیقه شما باشد؛ فلذا انتخاب رنگ زمینه مناسب یکی از ارکان مهمی است که در زیبایی بیشتر انتخابی فرش شما تاثیر دارد.

نه تنها بحث زیبایی بلکه استفاده از برخی رنگ های فرش در دکوراتیو های امروزی جلوه مدرنیته بیشتری را برای فرش به دنبال دارد که نباید در انتخاب و خرید از آن غافل شد. انتخاب رنگ هایی با تنالیته خنثی بهترین گزینه برای دکوراسیون های امروزی به شمار می‌روند و شاید همین دلیلی بوده که فرش نقره ای را جزو پر فروش ترین رنگ بندی ها قرار داده است.

شما می‌توانید از این طیف رنگی بیان شده با این نقش فرش دکوراتیو های امروزی خود را زیباتر نمایید؛ البته که استفاده از آن در کنار هر رنگ سرد و گرم امکان پذیر است و این سبب شده تا بتوان در دکوراتیو های کلاسیک نیز که از رنگ های گرم یا سرد به تنهایی استفاده می‌نمایند این رنگ و نقش را به کار برد.

اگر به دنبال طیف رنگی خاصی با تنالیته تیره برای دکوراسیون منازل خود هستید، باید به سراغ انتخاب رنگ فرش اطلسی در این زمینه بروید. رنگی که به نسبت طیف تیره روشن تر بوده و نما و جلوه بی نظیری را برای فرش به دنبال دارد و استفاده از آن در دکوراسیون بسیار بی نظیر است.

فرش زغالی از تم های جدید با تنالیته تیره است که می‌توانید برای فضا های با مساحت زیاد به دلیل القای حس کوچک نمایی و در پی علاقه مندی افراد به فرش چرک تاب آن را خریداری نمایید و دکوراسیون خود را با این کف پوش بپوشانید.

 

کیفیت فرش طرح ناهید 1000 شانه زبانزد خاص وعام است

قطعا شنیده اید که به قدری زیبایی و جلوه و نمای این نقش فرش با سبک افشان محبوب هموطنان است که توانسته محبوبیت آن زبانزد خاص و عام گردد؛ اما در کنار این زیبایی آن چه که این محبوبیت را دو چندان نموده است، کیفیتی است که برای این محصول وجود دارد و سبب شده تا این که کیفیت فرش طرح ناهید 1000 شانه زبانزد خاص وعام است، نیز به گوش رسد.

این که چه عواملی مسبب این گشته اند تا بتوان کیفیت این فرش را نیز زبانزد خاص و عام نماید را می‌توان المان های زیر بیان نمود:

  • نوع الیاف بافت: معمولا دو نوع الیاف یکی برای نخ خاب و دیگری برای نخ تار و پود فرش در تولیدات فرش های ماشینی به کار می‌رود که به دلیل این که 80 درصد از فرش را نوع نخ خاب تشکیل می‌دهد عامل تاثیرگذار بر کیفیت جنس نخ خاب است که در نقش فرش بالا نوع لیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رفته است.
  • تراکم فرش: وقتی صحبت از تراکم به میان است باید توجه نمایید که هر فرش ماشینی شانل دو ترام ولی وعرضی هستند که تراکم موثر بر کیفیت در اصل تراکم طولی است که دوام بین گره های ریشه فرش را شامل شده و کیفیت بالایی را برای فرش به همراه دارد.
  • دستگاه فرش بافی: استفاده از تکنولوژی های نوین روز دنیا در بافت فرش ماشینی که با سرعت و دقت بدون عیب و نقص محصول را تولید و در اختیار شما قرار می‌دهند را می‌توان دیگر عامل موثر بر کیفیت معرفی نمود.
  • رنگ بندی مورد استفاده در فرش: درست است که تعداد رنگ بندی به کار رفته در فرش نشان از زیبایی نقش و نگار فرش را به همراه دارد؛ ولی اگر رنگ آن واقعی نباشد به قطع شما شاهد درهم ریختگی رنگ ها و بی کیفیتی فرش خواهید بود؛ پس استفاده از رنگ واقعی در این باره عاملی دیگر موثر بر کیفیت است.

قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 طرح ناهید

همان طور که می‌دانید عواملی نظیر تراکم، نوع الیاف، ابعاد فرش، دستگاه فرش بافی، تعداد رنگ به کار رفته در فرش و حتی نحوه خرید و برند از المان هایی هستند که برای تعیین قیمت فرش به کار می‌روند که همین عاملین سبب شده اند تا قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 طرح ناهید به نسبت دیگر تراکم های ارائه شده در بازار قیمت مطلوب و متوسط باشد.

به منظور تهیه این چنین فرشی با قیمت کارخانه توصیه ما به شما خرید مستقیم و بدون واسطه از تولیدکننده است که این امکان را به دنبال داشته و این میسر نخواهد بود مگر با روش خرید حضوری از کارخانه یا خرید آنلاین از وب سایت اینترنتی که توسط تولیدکننده این محصولات راه اندازی شده است.

به منظور خرید فرش با قیمت تولیدی با روش های ذکر شده شما می‌توانید مجموعه هانی فرش را برای خرید انتخاب نمایید. مجموعه ای برتر در شهر فرش کاشان که توانسته باب هر سلیقه و فرهنگی محصولی را ارائه دهد. محصولی با کیفیت و قیمت مناسب که با تضمین به شما داده می‌شود تا با خیالی آسوده به شکل آنلاین بتوانید دست به خرید بزنید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فرش طرح ناهید انتخابی جذاب در دکوراتیو مدرن منازل

درست است که دکوراتیو های مدرن و امروزی می‌تواند با فرشی با این سبک و سیاق زیباتر و جذاب شود؛ اما مد کلاسیک و طرح های سنتی باز رایج گشته و این موضوع سبب شده تا با وجود سبک و معماری مدرن دکوراتیو افراد برای تهیه برخی از وسایل به دنبال کالاهایی باشند که سنت و اصالت ایرانی در آن به چشم می‌خورد که این با انتخاب فرش برای شما امکان پذیر است.

به همین جهت است که افراد برای خرید فرش در دکوراتیو های مدرن به سمت فرش هایی هستند که نه تنها اصالت در آن وجود دارد بلکه با تلفیق طراحی اصیل فرش ایرانی با مدرنیته زیبایی وصف ناپذیری را برای آن به دنبال دارند.

این چنین ویژگی هایی را می‌توانید در نقش فرش ناهید که از سبک کارهای افشان است و تلفیق هنر سنت و مدرنیته را در بردارد مشاهده نمایید و شاید همین دلیلی است که سبب شده تا گفته شود فرش طرح ناهید انتخابی جذاب در دکوراتیو مدرن منازل است.

برگشت به بالا