خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش ماشینی طرح افشان بی حاشیه 1000 شانه

فرش ماشینی طرح افشان بی حاشیه 1000 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی طرح افشان بی حاشیه 1000 شانه فرش ماشینی طرح افشان بی حاشیه 1000 شانه فرش ماشینی طرح افشان بی حاشیه 1000 شانه فرش ماشینی طرح افشان بی حاشیه 1000 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1000
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3000
تعداد گره در متر مربع :
1200000
تعداد پایل در متر مربع :
2000000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
10 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
8±1
جنس نخ پود :
پنبه
دستگاه بافت :
HCI x2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

اگر به دنبال طرح جدیدی از بافته های ماشینی در دسته بندی فرش 1000 شانه کاشان به عنوان یکی از مناسب قیمت ترین دستبافگونه های بازار هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب طرح فرش افشان است. فرشی که تلفیق هنر سنت و مدرنیته به کار رفته در آن، این امکان را فراهم ساخته تا در هر دو سبک دکوارتیو کلاسیک و مدرن از این چنین نقشی استفاده نمایید.

استقبال از این نقش فرش به قدری زیاد بود که تولیدکنندگان را بر این داشت تا طرح های متنوعی از این بافته را روانه بازار نمایند که فرش ماشینی طرح افشان بی حاشیه 1000 شانه یکی از این نقش هاست که در تصویر بالا شاهد زیبایی آن هستید.

در اصل طرح افشان فرشی است که نقش آن بدون لچک و ترنج است؛ اما به دلیل ارائه طرح های متنوعی از این بافته ها در برخی از مدل های آن شما شاهد ترنج در متن فرش هستید و در برخی دیگر با حذف حاشیه فرش و قرار گیری لچک در آن، این چنین نقشی را مشاهده می‌کنید که در طرح بالا این چنین سبک کاری را مشاهده می‌کنید.

قرارگیری لچک در چهارگوشه فرش به گونه ای است که با گل های شاه عباسی قرار گرفته بر روی خطوط دورانی در متن فرش تطابق داشته و سبب شده تا این قاب مستطیلی بسان یک تابلو فرش؛ اما با قرارگیری بر کف خانه زیبایی منازل را دو چندان نماید.

ترنج کوچکی در متن فرش در این طرح وجود دارد که سبب شده تا نقش مایه فرش به دور آن به صورت متقارن قرار گیرد و این نقش فرش را هم چون یک باغی از گل نمایان سازد که انتخاب آن در دکوراتیو بی حرف پیش زیبایی آفرین است.

 

فرش افشان بدون حاشیه 1000 شانه دارای کیفیتی که زبانزد خاص و عام است

تنها زیبایی لازمه خرید نیست و برای انتخاب فرش باید به دیگر مسائلی از قبیل قیمت و کیفیت نیز توجه داشت تا بتوان تصمیم درستی را برای خرید این بافته ها که قرار است چند سالی مهمان خانه ما باشد، بگیریم.
در باب کیفیت توجه به یک سری از مسائل که در این زمینه اثرگذار هستند به شما کمک می‌نماید تا تصمیم درستی را برای خرید داشته باشید که در بیان آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • در اصل تراکم فرش همیشه سه برابر شانه بوده و برخلاف شانه که زیبایی و ظرافت را مشخص می‌نماید، آنچه که استحکام بین گره های ریشه فرش را به دنبال داشته و کیفیت بالایی را برای آن به دنبال دارد همین تراکم است که در فرش 1000 شانه این تراکم برابر با 3000 است.
  • به غیر از تراکم عامل دیگر موثر بر کیفیت هر بافته ای جنس نخ خابی است که در تولید آن استفاده می‌شود. در اصل بهترین نوع الیاف شناخته شده در بازار در این زمینه جنس نخ خاب آکریلیک هیت ست شده است که از دوام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و به دلیل ضد حساسیت بودن و بدون پرز شدن در فرایند هیت ست کیفیت بی نظیری را برای فرش های ماشینی به دنبال دارد و در نقش فرش معرفی شده بالا این نوع الیاف به کار رفته است.
  • دستگاه بافندگی عامل دیگر تاثیر گذار بر کیفیت است که نباید در این باره از آن غافل شد. استفاده از فناوری های جدید و به روز به ویژه در تولیدات دستبافگونه ای چون فرش 1000 شانه بالا به دلیل سرعت و دقت بالایی که در تولید این محصولات دارند و سبب شده اند تا بدون عیب و نقص این فرش ها را روانه بازار نماید خود عاملی موثر بر کیفیت است. نوع دستگاه بافت این فرش هزار شانه از فناوری های شرکت وندیل بلژیک تحت عنوان hcix2 است.
  • تعداد رنگی که در فرش های ماشینی به کار می‌روند زیبایی محصولات را به دنبال دارند و در این فرش 1000 شانه کاشان با نقش افشان این تعداد برابر با 10 رنگ است. اگر این رنگ مورد استفاده در تولید فرش واقعی باشد به حتم ثبات رنگی را برای این محصولات به دنبال دارد و این یعنی کیفیت بالا.

 

قیمت فرش افشان 1000 شانه چند است؟

شاید این باور برای شما پیش آمده است که آیا طرح و نقش فرش بر قیمت اثرگذار است یا نه که پاسخ بدان کاملا برخلاف تصوری که در ذهن شما ایجاد شده است، منفی است. به هیچ عنوان عامل تعیین قیمت برای فرش های ماشینی یا اختلافی که در بین آن ها وجود دارد به طرح یا رنگ فرش برنمی‌گردد.

آن چه که سبب شده تا قیمت یک فرش بر اساس آن تعیین شود را می‌توان تراکم، سایز، نوع الیاف، دستگاه بافندگی و تعداد رنگ به کار رفته در فرش بیان نمود و آنچه که اختلاف قیمتی را برای این محصولات به دمبال دار مربوط به سایز فرش و تراکم آن است.

قطعا هر چه تراکم وابعاد فرش بالاتر باشد شما شاهد قیمت بالاتری از این محصولات خواهید بود وشایدهمیندلیلی است که به نسبت فرش 700 شانه یا محصولات 500 شانه قالی 1000 شانه از قیمت بیشتری برخوردار است.

البته در مقایسه قیمت این محصول با فرش های تراکم بالا چون فرش 1200 شانه و 1500 شانه و حتی نمونه قالی های دستباف محصول معرفی شده بالا قیمت کمتری را در بردارند که اطلاع از آن به شما کمک می‌نماید تا در خرید خود مصمم تر شوید.

با این تفاسیر بیان شده می‌توان در باب این سوال که قیمت فرش افشان 1000 شانه چند است، این گونه پاسخ داد که قیمت مطلوب و متوسطی را در بردارد که با قیاس آن به نسبت دیگر فرش های شبه دستباف امکان خرید آن برای اکثر هموطنان امکان‌پذیر است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

کدام رنگ فرش افشان بی حاشیه 1000 شانه را بخرم؟

قطعا وقتی انتخاب و قصد خرید شما محصول معرفی شده در بالا باشد این سوال برای شما مطرح می‌گردد که کدام رنگ فرش افشان بی حاشیه 1000 شانه را بخرم که پاسخ بدان را می‌توان به دو موضوع سلیقه و توجه به هارمونی رنگی فضا و دکوراسیون منازلتان مرتبط دانست.

اگر هارمونی فضای شما تلفیقی یا به صورت مجزا از رنگ های سرد یا گرم برخوردار است بهتر است انتخاب شما در زمینه کف پوش آن فرش نقره ای باشد که امکان ست شدن آن در کنار این تناژ های رنگی به آسانی امکان پذیر است. در صورتی که اگر طیف رنگی مورد علاقه شما از فرش های تیره است؛ اما به دنبال رنگی جدید و جذاب در این حوزه هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب فرش اطلسی رنگ است که می‌تواند به این نیاز شما پاسخ دهد.

در باب این که از کجا این فرش را خریداری نمایید، پیشنهاد ما به شما فروشگاه هانی فرش از برترین مجموعه های تولیدی شهر کاشان است که شیوه خرید مستقیم را برای شما در نظر گرفته تا بتوانید به قیمت تولیدی این بافته ها دست یابید. روش خرید مستقیم و بدون واسطه از این مجموعه هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین در نظر گرفته شده تا بسته به شرایط خود بتوانید به راحتی اقدام به خرید فرش دلخواه خود نمایید. خریدی که با رضایت شما به دلیل تضمین کیفیت محصولات همراه است.

برگشت به بالا