خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس

فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1000
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3000
تعداد گره در متر مربع :
1200000
تعداد پایل در متر مربع :
2000000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
10 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
8±1
جنس نخ پود :
پنبه
دستگاه بافت :
HCI x2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

از اولین نمونه های فرش دستبافگونه در بازار که از قیمت مناسی برخوردار بوده و به دلیل خاب کمتری که به نسبت فرش های تراکم بالا دارد از نرمی و لطافت بیشتری در برابر با پاخور شدن است را می‌توان فرش ماشینی 1000 شانه معرفی نمود.

فرشی که در کنار زیبایی بی نظیر خود از قیمت مناسبی برخوردار بوده و شباهت آن بسان قالی دستباف توانسته آن را محبوب هموطنان زیادی نماید. استقبال از این چنین محصولاتی بود که تولیدکنندگان فرش را بر این داشت تا دست به تولید نقش و رنگ متنوعی از این محصولات در باب رفع نیاز هموطنان بزنند که فرش 1000 شانه تراکم 3000 کاشان طرح نایس یکی از آنهاست.

طرحی که شاهد نقش زیبای آن در تصویر بالا هستید، گویی که تصویری از گل ها را در یک قاب مشاهده می‌کنید. درست است که ترنج در این نقش فرش کوچک است و طراحی دور آن سبب شده تا شما بپندارید که این فرش بدون لچک است؛ اما در اصل این گونه نبوده و لچک این فرش با گل هایی دورتا دور فرش را احاطه کرده که با نگاهی دقیق تر می‌توانید آن را ببینید.

گل های متن فرش و لچک دور این فرش به قدری متن فرش را احاطه نموده اند که تشخیص این موضوع در نگاه اول برای شما ممکن نیست، در حالی که همین امر سبب شده تا زیبایی بی نظیری از این بافته ها را مشاهده کنید و جذب طراحی بی نظیر نقش فرش نایس شوید.نقشی که با این سبک طراحی خود به نوعی نقش فرش افشان را در ذهن شما تداعی می‌نماید و این امکان را دارد که نه تنها در دکوراسیون های کلاسیک بلکه با کمی هوشمندی از آن در دکوارتیو های مدرن نیز استفاده نمایید.تنها زیبایی این نقش فرش عامل کافی برای انتخاب و خرید شما نیست؛ بلکه باید به سراغ بررسی دیگر خصوصیات و حتی قیمت فرش 1000 شانه بروید تا با آگاهی کامل از محصولات اقدام به خرید آن نمایید؛ از همین رو پیشنهاد می‌شود ما را تا انتهای این مطلب یاری نمایید.

 

کیفیت در کنار زیبایی با انتخاب فرش نایس 1000 شانه تراکم 3000

قطعا موضوع مهمی که برای انتخاب یک فرش در کنار زیبایی آن حائز اهمیت است، کیفیتی است که برای فرش وجود دارد؛ چرا که در صورت کیفیت بالای این محصولات شما خواهید توانست از فرش خریداری شده تا سالیان سال استفاده نمایید، بدون این که دغدغه تعویض آن را داشته باشید. به همین جهت در باب انتخاب طرح فرش معرفی شده در بالا به شما گفته می‌شود که کیفیت در کنار زیبایی با انتخاب فرش نایس 1000 شانه تراکم 3000 وجود دارد که زیبایی آن را می‌توانید به صورت مشهود از عکس آن ببینید و در باب کیفیت می‌توان این گونه گفت که:

فرش طرح نایس از سری محصولات قرار گرفته در دسته بندی فرش 1000 شانه تراکم 3000 است که تعداد 1000 گره قرار گرفته در یک متر مربع از عرض فرش زیبایی و ظرافت و تعداد 3000 گره قرار گرفته در راستای طولی در واحد یک متر مربع از آن که استحکام و دوام گره های بین ریشه فرش را به دنبال دارد سبب شده تا شاهد کیفیت بالایی از فرش باشید.اصلی ترین عامل در باب کیفیت فرش مربوط به نخ خابی است که در این محصولات به کار برده می‌‌شود؛ چرا که بیشترین درصد تشکیل دهندگی فرش را شامل می‌شود.

اغلب در تولیدات امروزی نوع الیافی که به عنوان نخ خاب استفاده می‌شود از نوع آکریلیک هیت ست شده هستند، نخ وارداتی مقاوم و بادوام که در فرایند گرمادهی به صورت هیت ست در آمده و فرش را فاقد پرزدهی و ضد حساسیت نموده است و استفاده از آن در تولید فرش های ماشینی کیفیت درجه یک و استانداردی را برای آن به دنبال دارد.

به غیر از تراکم طولی فرش و نوع الیاف آن دیگر المانی که بر کیفیت فرش تاثیرگذار است را می‌توان نوع دستگاه فرش بافی بیان نمود. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در تولیدات امروزی به سبب سرعت و دقت بالایی که به همراه دارند سبب شده اند تا فرش تولیدی بدون عیب و نقص باشد و این یعنی کیفیت که تحت تاثیر این دستگاه ها برای فرش پدید می‌آید.

تعداد رنگبندی به کار رفته در فرش گرچه به منظور ارتقای زیبایی و ظرافت فرش به کار برده می‌شود؛ اما اگر واقعی باشد به قطع ثبات رنگی را برای فرش ماشینی به دنبال دارد و این خود از دیگر عاملین تاثیرگذار بر کیفیت است که باید از آن مطلع باشید و در این طرح فرش برابر با ده رنگ است.

 

بررسی قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 نقشه نایس

قطعا وقتی خواهید توانست دست به خرید فرش بزنید که در کنار زیبایی و کیفیت آن، محصول مورد نظر شما از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد؛ چرا که امروزه نوسانات اقتصادی حاکم برجامعه سبب شده تا بسیاری از افراد نتوانند دست به خرید فرش با تراکم های بالا بزنند.
بر همین اساس اغلب افراد قبل از در نظر گرفتن هر چیزی به سراغ بررسی قیمت آن رفته و سپس به دنبال زیبایی و کیفیت می‌روند تا بتوانند به راحتی در زمینه انتخاب و خرید تصمیم گیری نماید.
به طور کلی در قیمت گذاری هر فرش ماشینی یک سری از عوامل دخیل هستند که در بیان آن می‌توان به تراکم فرش، نوع الیاف بافت، تعداد رنگ به کار رفته در فرش، دستگاه فرش بافی و حتی ابعاد اشاره داشت.بر همین اساس طبق عوامل موثر بر قیمت که در بالا بیان نموده ایم می‌توان به بررسی قیمت فرش 1000 شانه تراکم 3000 نقشه نایس پرداخت، قیمتی که به نسبت تراکم های پایین تر، بیشتر است و در قیاس با فرش های دستباف و تراکم بالاتر از قیمت کمتری برخوردار است.
البته لازم به ذکر است که بدانید اگر بتوانید این چنین محصولی را از کارخانه به صورت مستقیم خریداری نمایید، قطعا خواهید توانست به قیمت عمده و تولیدی آن دست یابید و این میسر نیست مگر با روش خرید مستقیم  وبدون واسطه که در فروشگاه هانی فرش به صورت حضوری و آنلاین مهیا شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

انواع رنگبندی فرش 1000 شانه طرح نایس در دکوراسیون

پیشرفت علم و فناوری نه تنها در زمینه تولید فرش با تراکم بالا و شبه دستباف با نقش و طرح های ظریف و زیبا تاثیرداشت، بلکه این امکان را نیز به همراه داشت تا بتوان از رنگهای متنوعی در تولید فرش استفاده نماییم که در محصول بالا شاهد برخی از این طیف رنگ ها هستیم.
از جمله انواع رنگبندی فرش 1000 شانه طرح نایس در دکوراسیون را می‌توان رنگ های زیر بیان نمود:

  • نقره ای رنگی با تنالیته خنثی که استفاده از آن به عنوان زمینه فرش نه تنها زیبایی وصف ناپذیری را برای این محصولات به همراه دارد؛ بلکه این امکان را به دنبال دارد تا در کنار هر رنگ سرد و گرمی آن را استفاده نمود.
  • رنگ فرش سرمه ای دیگر رنگبندی زمینه این فرش است که جزو تناژ های تیره به شمار می‌رود و انتخاب آن اغلب برای فضا های با وسعت بالا پیشنهاد می‌شود.
  • اطلسی رنگی با تنالیته خاص و تیره که نسبت به دیگر رنگ های تیره، روشن تر بوده و همین زیبایی بی نظیری را برای آن به دنبال دارد و انتخاب آن بی شک در دکوراسیون شما جلوه و نمای زیبایی را ایجاد می‌نماید.
برگشت به بالا