خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش طرح اصفهان 1200 شانه

فرش طرح اصفهان 1200 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش طرح اصفهان 1200 شانه فرش طرح اصفهان 1200 شانه فرش طرح اصفهان 1200 شانه فرش طرح اصفهان 1200 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3600
تعداد گره در متر مربع :
1440000
تعداد پایل در متر مربع :
2880000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4 - 1×3- 1×2- 3×4 - 2×3 - 2.5×3.5 - 1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
7±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
vandewiele - HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

از طرح های اصیل فرش های ایرانی بافته شده در شهر فرش کاشان که نمای اصلی آن لچک و ترنجی است که این بافته را در بر گرفته و اصالت در آن به چشم می‌خورد را می‌توان فرش طرح اصفهان معرفی نمود.

طرحی با نقش مایه ریز و شلوغ که بافت آن در تراکم های بالا هم چون فرش 1200 شانه زیبایی و نمو بهتری را در بر دارد و سبب شده تا بسان یک قالی دستباف باشد و دلیل آن استفاده از تراکم بافت بالای این محصولات است که ظرافت بسان این چنین محصولاتی را به این بافته ها می‌بخشد.

استفاده از نقش مایه هایی چون خطوط خطایی که به دور ترنج دایره ای این بافته قرار گرفته و گل های شاه عباسی که در درون قاب این فرش جای گرفته است و لچک هایی که چهار گوشه آن را احاطه کرده است از زیبایی هایی است که بر قاب این فرش نقش بر بسته است.

عکس فرش ارائه شده در بالا نشان از زیبایی این فرش طرح اصفهان 1200 شانه است که در فروشگاه هانی فرش یکی از برترین های تولیدی شهر فرش کاشان تولید شده و به بازار روانه گشته است و شما می‌توانید از طریق وب سایت اینترنتی این مجموعه بدان دست یابید.

شاید زیبایی و اصالت این فرش ایرانی از مسائلی باشد که در زمینه خرید باید بدان توجه نمایید؛ اما بهتر است در کنار آن به کیفیت این بافته و ویژگی هایی که به حتم خرید شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد نیز توجه داشته باشید که ما در ادامه بدان اشاره نموده ایم.

 

بررسی ویژگی های موثر بر کیفیت در فرش 1200 شانه طرح اصفهان

توجه به کیفیت در کنار زیبایی از موضوعاتی است که نباید در خرید از آن غافل شوید، از همین رو ما در این اینجا به بیان بررسی ویژگی های موثر بر کیفیت در فرش 1200 شانه طرح اصفهان پرداخته ایم تا بتوانید با شناختی کامل از این محصول دست به خرید بزنید.

فرش طرح اصفهان از سری محصولاتی است که در دسته بندی فرش 1200 شانه تراکم 3600 قرار دارد. تعداد 1200 گره زده شده در یک متر مربع از عرض فرش را به عنوان شانه و تعداد 3600 گره که تعداد گره های زده شده در یک متر مربع طولی است را تراکم می‌نامند.

شانه در فرش نشان از زیبایی و ظرافت دارد و به همین جهت هر چه تعداد شانه بالاتر، فرش ظریف تر خواهد بود. تراکم فرش های ماشینی اغلب سه برابر تعداد شانه هستند که در اصل به منظور ایجاد استحکام گره های بین ریشه فرش در این محصولات به کار برده می‌شود و همین کیفیت بی نظیری را برای فرش به همراه دارد.

شاید شنیده باشید که تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش از المان هایی است که هرچه بیشتر باشد زیبایی بیشتری در نقش و نگار فرش رقم می‌خورد که در این سری از محصول این تعداد رنگ به صورت فرش 1200 شانه 8 رنگ است. شاید باور نکنید؛ اما همین تعداد رنگ به کار رفته در فرش اگر واقعی باشد به دلیل ایجاد ثبات رنگی در فرش از المان هایی است که به صورت غیر مستقیم بر کیفیت این محصولات اثر دارد.

معیار اصلی سنجش کیفیت برای هر بافته ای نوع جنس نخ خاب به کار رفته در فرش است که حدود 80 درصد از این بافته ها را تشکیل می‎دهد و امروزه اغلب از نوع نخ آکریلیک هیت ست شده استفاده می‌نمایند.

نخی با دوام و مقاوم که در عین براقیت و نازکی خود که زیبایی را نیز برای فرش به همراه دارد کیفیت بالایی را برای بافته های ماشینی به همراه دارد. نخی که در طی فرایند هیت ست شدن فاقد پرزدهی شده و به یک فرش ضد حساسیت مبدل گشته است.

نوع تکنولوژی مورد استفاده برای تولید این چنین محصولاتی نیز از مواردی است که بدون شک بر کیفیت آن اثر دارد. به همین جهت امروزه شما در بازار فرش شاهد محصولاتی با کیفیت بالا هستید که بدون عیب و نقص هستند. فناوری های که با سرعت و دقت به تولید فرش دست می‌زنند و در این نمونه از محصول نوع فناوری hcpx2 استفاده می‌شود.

 

خرید و قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح اصفهان

قطعا برای شما روشن است که همین عوامل بیان شده بر کیفیت در کنار مواردی چون ابعاد فرش و برند و نحوه فروش از المان هایی هستند که برای تعیین قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 به کار می‌روند و شاید همین عوامل دلیلی است که سبب شده تا به نسبت دیگر انواع قالی های کاشان قیمت بالاتری برای این محصول وجود داشته باشد.

البته در قیاس این فرش ماشینی با محصولاتی چون قالی دستباف یا فرش 1500 شانه شما شاهد قیمت کمتری برای خرید این دستباف گونه های ماشینی هستید که همین موضوع سبب شده یکی از علل پر فروش بودن این دسته بندی از فرش های ماشینی در بازار مشخص شود.

البته باید بدانید که شما هموطنان عزیز با روش خرید مستقیم که تعامل بین خریدار و فروشنده بدون حضور واسطه و دلالان است می‌توانید به قیمت عمده و تولیدی این بافته ها دست یابید که در شرکت هانی فرش این شیوه خرید با دو شیوه خرید حضوری و آنلاین مهیا شده است تا بتوانید به بهترین خرید و قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح اصفهان دست یابید.

شیوه آنلاین خرید از این مجموعه روشی با صرف کمترین زمان و هزینه است که دسترسی تمامی هموطنان از سایر نقاط کشور را به محصولات فرش کاشان امکان پذیر می‌نماید و سبب شده تا به راحتی بتوانید به مقایسه و مشاهده انواع طرح و رنگ فرش برای خرید دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

انواع رنگبندی فرش طرح اصفهان در دکوراسیون

اگر به دنبال ایجاد یک دکوراسیون جذاب با انتخاب این طرح فرش کلاسیک و اصیل هستید، بهتر است در کنار توجه به انتخاب نقش فرش به رنگبندی های زمینه این بافته و هماهنگی آن با هارمونی رنگی دکوراتیو توجه نمایید. به همین جهت ما به معرفی انواع رنگبندی فرش طرح اصفهان در دکوراسیون پرداخته ایم تا بتوانید دکوراسیونی جذاب را برای منازلتان ایجاد نمایید.

  • فرش 1200 شانه کرم با طرح اصفهان از رنگ های روشن بافت فرش به شمار می‌رود که اغلب به دلیل همین طیف رنگی برای فضا های کم نور با وسعت کم به دلیل ایجاد حس دلبازی استفاده از آن صورت می‌گیرد.
  • دیگر رنگ فرش نقشه اصفهان را می‌توان فرش سرمه ای معرفی نمود. رنگی تیره و چرک تاب که اغلب برای منازل با وسعت بالا به ایحاد القای حس کوچک نمایی آن را انتخاب می‌نمایند و بهتر است در کنار انتخاب این رنگ فرش مبلمان یا پرده شما از رنگ های مکمل چون سفید یا زرشکی استفاده نمایید تا زیبایی دکوراسیون شما تکمیل شود.
برگشت به بالا