خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600

فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600 فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600 فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600 فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600 فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3600
تعداد گره در متر مربع :
1440000
تعداد پایل در متر مربع :
2880000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4 - 1×3- 1×2- 3×4 - 2×3 - 2.5×3.5 - 1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
7±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
vandewiele - HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

اگر در زمان خرید فرش به دنبال فرش 1200 شانه به عنوان یکی از محصولات شبه دستباف با تنوعی از طرح و رنگ هستید که قیمت مناسب آن توان خرید این بافته را به جای قالی دستباف فراهم نموده است، می‌توانید به سراغ مجموعه های تولیدی شهر فرش کاشان در این زمینه بروید.

شهری که اولین تولیدات مربوط به فرش 1200 شانه را در سال 94 روانه بازار نمود و توانست به همین سبب نه تنها در داخل بلکه خارج از کشور نیز افراد زیادی به سمت این چنین بافته هایی برای خرید جذب نماید.

تنوع طرح و رنگبندی این محصولات گاه سبب شده تا شما را در خرید دچار تردید نماید که در بین این همه زیبایی کدامین محصول را انتخاب نمایید که در این باره پیشنهاد توجه به سبک دکوراسیون و هارمونی رنگی موجود درفضا در کنار سلیقه شخصی می‌تواند شما را به سمت انتخابی درست بکشاند.

به طور مثال در معرفی یکی از نقشه های که امروزه در دکوراسیون منازل غوغا به پا کرده و این امکان را فراهم نموده تا نه تنها در دکوراتیو کلاسیک بلکه برای فضا های مدرنیته نیز آن را به کار برد در عین این که حفظ اصالت فرش های ایرانی در آن به چشم می‌خورد را می‌توان نقش مایه فرش افشان بیان نمود.

نقشی که خود شامل صد ها طرح و نگاره های متفاوت است و یکی از آن فرش ماشینی طرح سایه 1200 شانه تراکم 3600 است که در بالا شاهد تصویر آن هستید. فرشی که برخلاف نبود لچک و ترنج در متن فرش که نقش اصلی بافت این طرح است دارای ترنج میانی کوچکی است که در میان شاخه های دوارنی پر شده از گل شاه عباسی متن فرش پر شده است.

فرشی بدون لچک با زمینه رنگبندی متفاوت که به راحتی بتوان دست به انتخاب آن برای دکوراسیون زد. نقشی که متن آن با گل های شاه عباسی پر شده و نگاره های نزدیک به هم آن سبب شده تا این بافته جزو سری محصولاتی فرش شلوغ قرار گیرد.

فرشی که استفاده از آن بهتر است اغلب برای فضا های با چیدمان ساده و خلوت استفاده شود تا نما و جلوه فرش به خوبی مشخص شود، در حالی که اگر در فضا های شلوغ این طرح انتخاب شود شلوغی فضا نقش فرش را در خود گم می‌کند.

 

زیبایی به همراه کیفیت با انتخاب فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان سایه

اگر انتخاب شما محصول معرفی شده در بالاست باید بدین موضوع که زیبایی به همراه کیفیت با انتخاب فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان سایه برای شما رقم می‌خورد، توجه داشته باشید. مسئله ای که به نوع خود لازمه خرید هر فرش به شما می‌رود.

این که کیفیت این بافته ها بر چه اساسی تعیین می‌شود را می‌توان مربوط به یک سری از ویژگی های که در تولید فرش به کار می‌رود، مرتبط دانست که در زیر به شرح این خصوصیات پرداخته ایم تا بتوانید با در نظرگرفتن این مسائل دست به خریدی مطمئن از نظر کیفیت بزنید.

  • فرش 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می‌شود که تعداد 1200 گره قرار گرفته در عرض فرش زیبایی و ظرافت و تعداد 3600 گره طولی آن استحکام بین گره های ریشه فرش را به دنبال دارد که این تراکم مبنایی تاثیرگذار بر کیفیت این بافته هاست که با ایجاد توپری و فشردگی گره ها دوام بالایی را برای این محصولات به همراه دارد.
  • نوع جنس نخ خاب بافت فرش های ماشینی به دلیل درصد تشکیل دهندگی بیشتر فرش از این جنس نخ نیز از دیگر عوامل موثر بر کیفیت است که اغلب در تولیدات جوامع امروزی نوع نخ خاب آکریلیک هیت ست شده استفاده می‌شود. نخی با دوام و مقاوم که عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن آن منجر به تولید فرش درجه یک می‌شود.
  • شاید نوع نخ خاب بافت از اصلی ترین معیار سنجش کیفیت یک فرش باشد؛ اما نباید از تاثیر مواردی چون دستگاه فرش بافی نیز بر روی این محصولات غافل شد. استفاده از فناوری های نوین روز دنیا از سری محصولات شرکت وندویل بلژیک که با دقت و سرعت بدون عیب و نقص فرش را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند نیز تاثیرگذار بر کیفیت این بافته هاست.
  • استفاده از تعداد رنگبندی به کار رفته در این محصولات که در پی آن زیبایی نقش و نگار فرش ارتقا می‌یابد نیز اگر واقعی باشد به حتم کیفیت مناسبی را برای این محصولات در پی دارد که نبابد از این موضوع هر چند کوچک در بحث کیفیت غافل شد.

 

بررسی قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 نقشه سایه المانی مهم در خرید

یکی دیگر ار ارکان های لازم در خرید به غیر از بحث زیبایی و کیفیت به ویژه در جامعه امروزی که بحث نوسانات اقتصادی در آن بیداد می‌کند، اطلاع و بررسی از قیمت محصولات در زمینه خرید است که در باب خرید فرش نیز این موضوع به دلیل متریال وارداتی بافت فرش حائز اهمیت است.

از همین رو است که بررسی قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 نقشه سایه المانی مهم در خرید است که برای بررسی آن یک سری از ویژگی تولید فرش دخیل بوده که در معرفی آن می‌توان تراکم، نوع الیاف بافت، تعداد رنگ به کار رفته در فرش و حتی همان دستگاه فرش بافی ددر کنار ابعاد را بیان نمود.

البته که می‌توان ابعاد فرش را سبب تفاوت قیمتی این تراکم فرش با یک طرح مشخص در بازار بیان نمود. به طور مثال برخی برای جذب مشتری قیمت فرش 1200 شانه 6 متری که کمتر است را ارائه می‌دهند و برخی دیگر برخلاف این موضوع مشتریان را از قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 دوازده متری مطلع می‌نماید که بالاترین قیمت این بافته هاست.

به هر حال تمامی این المان ها سبب شده است تا قیمتی که برای این سری از فرش ها وجود دارد، بالاتر از دیگر انواع تراکم های کم باشد و به نسبت فرش 1500 شانه یا قالی دستباف قیمت کمتری را در بر داشته باشد.

با این تفاسیر اغلب هموطنان به دنبال این هستند که بهترین قیمت فرش 1200 شانه در بازار را به دست آوردند که این میسر نخواهد بود مگر با روش خرید مستقیم و بدون واسطه از مجموعه های تولیدی که سبب می‌شود تا بتوانید به قیمت کارخانه این محصولات دست یابید.

روشی که امروزه به جهت سهولت خرید هموطنان از اقصی نقاط کشور نه تنها به شکل حضوری بلکه به صورت خرید آنلاین فرش نیز مهیا شده است و همین سبب شده تا اغلب افراد فرش طرح سایه را از فروشگاه اینترنتی فرش بخرند که قیمت مناسب این محصولات را به دنبال دارد.

قیمت مناسب در کنار ضمانت نامه ای که به عنوان گارانتی فرش به صورت کتبی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در این شیوه خرید نه تنها دسترسی به قیمت مناسب بلکه تضمین کیفیت برای شما نیز انجام شود، که در مجموعه هانی فرش این موضوع برای شما هموطنان مهیا است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

انواع رنگبندی فرش 1200 شانه طرح سایه

یکی از موضوعاتی که در پی زیبایی ظاهری فرش در دکوراسیون منازلتان باید بدان توجه داشته باشید، در نظر گرفتن انواع رنگبندی فرش 1200 شانه طرح سایه است. رنگ های متنوع شامل رنگ فرش سرمه ای که از تنالیته تیره برخوردار است و برای منازل با وسعت بالا یا افراد علاقه مند به فرش چرک تاب خرید آن پیشنهاد می‌شود.

دیگر رنگبندی زمینه این فرش را می‌توان رنگ نقره ای و ترمه ای بیان نمود. رنگی با تناژ خنثی که این امکان را برای شما فراهم نموده است تا در کنار هر رنگی از تناژ های سرد و گرم بتوانید این رنگ زمینه را انتخاب نمایید.

برگشت به بالا