خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش ماشینی طرح مهر 1200 شانه

فرش ماشینی طرح مهر 1200 شانه
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی طرح مهر 1200 شانه فرش ماشینی طرح مهر 1200 شانه

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3600
تعداد گره در متر مربع :
1440000
تعداد پایل در متر مربع :
2880000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4 - 1×3- 1×2- 3×4 - 2×3 - 2.5×3.5 - 1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
7±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
vandewiele - HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

ظرافت و زیبایی از شاخصه های اصلی فرش 1200 شانه است که توانسته این بافته های ماشینی را بسان قالی دستباف نماید و شاید همین دلیلی است که توانسته این قالی ماشینی را در بین هموطنان محبوب نماید و جزو آیتم های پرفروش قرار دهد.

البته نباید از تاثیر نقشه بافت این محصولات در این تراکم نیز غافل شوید که معمولا طرح های اصیل ایرانی بوده که توانسته هم این محصول را شبه قالی دستباف نماید و هم جذابیت این بافته را بیشتر کند که در معرفی یکی از این نقوش می‌توان فرش ماشینی طرح مهر 1200 شانه را بیان نمود.

طراحی این نقشه از فرش از طرح های کلاسیک فرش ایرانی دارای نماد لچک و ترنج است که اصالت و فرهنگ ایرانی را در معرض دید قرار می‌دهد و گل های شاه عباسی قرار گرفته بر روی خطوط دورانی در متن فرش بوده که جذابیت این محصول را دو چندان کرده است.

 

اطلاعاتی در مورد فرش 1200 شانه طرح مهر

درست است که زیبایی نقش و نگار فرش برای داشتن یک دکوراسیونی زیبا و نقش فرشی که در آن جلوه کند، بسیار پراهمیت است؛ اما در کنار آن باید به شناخت دیگر ویژگی های فرش نیز پرداخت تا بتوان با شناختی جامع و کامل اقدام به خرید نمود که در این راستا اطلاعاتی در مورد فرش 1200 شانه طرح مهر را بیان نمواه ایم.

فرش طرح مهر با 1200 گره در عرض و 3600 گره در طول بافته شده است که به عنوان فرش 1200 شانه تراکم 3600 آن را معرفی می‌کنند. فرشی که زیبایی و ظرافت آن در گرو تعداد 1200 گره عرضی و تعداد 3600 گره در آن کیفیت را به سبب استحکام بین گره های ریشه فرش در بر دارد.

نقش و نگار فرش 1200 شانه طرح مهر که با تعداد هشت رنگ قرار گرفته در پالت بافت می‌شود از عللی است که زیبایی بیشتری را برای این محصول به دنبال دارد و شاید همین است که در بازار به عنوان فرش 1200 شانه 8 رنگ آن را می‌شناسند.

نوع نخ بافت این سری از فرش ماشینی با تراکم بالا از الیاف های نازک آکریلیک هیت ست شده با نمره نخ 36 تا 40 میلیمتر است که سبب شده تا کیفیت درجه یک و استاندارد برای فرش رقم بخورد. این نوع الیاف به دلیل عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن در کنار نازکی و درخشندگی بافت بوده که توانسته این فرش را هم از لحاظ ظاهری و زیبایی و هم کیفیت مطلوب نماید.

بافت فرشی با ویژگی های ذکر شده از نظر تراکم گرفته تا الیاف نازکی که برای بافت به کار می‌رود و تعداد رنگ به کار رفته در فرش نیازمند دستگاهی با سرعت و دقت بالاست که بدون عیب و نقص فرش را تولید کند که در این محصول از نوع فناوری به روز شرکت وندویل بلژیک با نام hcix2 استفاده می‌نمایند.

ضخامت فرش 1200 شانه با توجه به ویژگی های بیان شده کم است و در حدود 6 میلی است که همین منجر به این گشته تا از این چنین فرشی برای مکان های کم تردد و لوکس هم چون فرش پذیرایی استفاده نمایند.

 

فرش ماشینی 1200 شانه طرح مهر نقره ای بخریم یا دودی

در کنار بررسی مسائل فنی و کیفی و انتخاب نقش فرش معرفی شده برای خرید این سؤال مطرح است که فرش ماشینی 1200 شانه طرح مهر نقره ای بخریم یا دودی که با انتخاب آن دکوراسیونی جذاب داشته باشیم که در پاسخبه آنمی‌توان این چنین گفت:

در نظر گرفتن هارمونی رنگی دکوراسیون در کنار بحث سلیقه بوده که انتخاب رنگ مناسب را برای شما در پی دارد؛ به طور مثال اگر دکوراسیون شما وسعت فضای کمی دارد، بهتر است از طیف رنگی روشن یا خنثی هم چون فرش نقره ای استفاده کنید که قابلیت ست شدن در کنار هر رنگ سرد و گرمی را دارد و در فضا های کوچک منجر به دلبازی می‌شود.

اگر وسعت فضای بالایی دارید، بهتر است رنگ فرش دودی را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید که با ایحاد فضای دید کوچک و صمیمی از بزرگی فضا می‌کاهد. رنگی جدید از طیف های تیره که جذابیت و نمای خاصی را در دکوراسیون شما به دنبال دارد.

 

خرید فرش طرح مهر 1200 شانه از کارخانه

اگر به دنبال خرید محصول معرفی شده در بالا هستید، پیشنهاد ما به شما خرید فرش طرح مهر 1200 شانه از کارخانه است؛ چرا که در این صورت خواهید توانست محصول معرفی شده با این تراکم که به قطع از قیمت بالایی برخوردار است را با قیمت تولیدی تهیه کنید.

خرید از کارخانه در فروشگاه فرش هانی برای هموطنان هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین در نظر گرفته شده و در این روش با حذف واسطه و دلالان بوده که این امکان فراهم آمده تا بتوانید قیمت عمده و تولیدی این بافته ها را خریداری نمایید.

همچنین به منظور سهولت خرید و اعتماد شما مشتریان به ویژه در فروش آنلاین این مجموعه به ارائه گارانتی کتبی به ازای هر محصول نیز می‌پردازد که خود تضمین کیفیت را به دنبال داشته و جلب اعتماد و رضایت شما را به دنبال دارد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جذابیت انتخاب فرش 1200 شانه طرح مهر در دکوراسیون

نقش و نگار این طرح فرش از نقش مایه های فرش کلاسیک و اصیل ایرانی است که معمولا انتخاب آن در دکوراسیون های کلاسیک و سنتی خوش می‌دخشد؛ اما اگر علاقه مند به ان سبک کار برای دکوراتیو مدرن منازل خود هستید می‌توانید از رنگ خنثی با چیدمان دکوراسیون ساده و خلوت استفاده کنید و به جذابیت انتخاب فرش 1200 شانه طرح مهر در دکوراسیون دست یابید.

این طرح و نقش زیبا بافته شده با این تراکم فرش بهتر است برای مکان هایی انتخاب شود که کم تردد هستند یا به عبارت ساده‌تر فضا های لوکس و مجلل را برای خرید این فرش انتخاب کنید تا بتوانید اصالت و جذابیت دکوراسیون خود را با این نقش فرش تضمین شده بدانید.

برگشت به بالا