خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت

فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت

ویژگی های مهم محصول

شانه :
1200
درجه :
درجه یک ممتاز
تراکم :
3600
تعداد گره در متر مربع :
1440000
تعداد پایل در متر مربع :
2880000
جنس نخ خاب :
100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد موجود :
1×4 - 1×3- 1×2- 3×4 - 2×3 - 2.5×3.5 - 1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
7±1
جنس نخ پود :
100% پنبه با ضمانت
دستگاه بافت :
vandewiele - HCIx2
گارانتی محصول :
36 ماه
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

فرش 1200 شانه طرح کیمیای سعادت یکی از نقشه فرش های پرطرفدار ارائه شده در بازار است که نقش و نگار آن با الهام از فرش افشان که نقشه ای بدون لچک و ترنج است، تولید شده و شاید همین مبنای بر پرفروش شدن این محصول گشته است. به غیر از طرح و نگاره های این فرش با اسپیرال های پیچ و تاب دار که به دور ترنج مرکزی کوچک فرش با گل های رز پوشانده شده، موضوع دیگری که توانسته در این راستا و بر فروش این محصول تاثیر بگذارد را می‌توان رنگ بندی زمینه این فرش بیان نمود که در طیف های مختلفی از رنگ ها چون فرش دودی، سرمه ای و نقره ای به بازار ارائه شده است.

البته شاید رنگ های دیگری از این بافته را در بازار فرش مشاهده کنید که این موضوع مرتبط با تولیدکننده این بافته هاست که رنگ های مختلفی از یک طرح را بسته به نیاز بازار تولید می‌نمایند که در فروشگاه هانی فرش محصول معرفی شده بالا با رنگ های بیان شده، بوده که در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

 

کیفیت فرش 1200 شانه مدل کیمیای سعادت تاثیرگذار بر خرید شما

همان قدر که در زمینه خرید توجه به طرح و رنگ عاملی تاثیرگذار است و زیبایی دکوراتیو را برای شما به دنبال دارد، بحث کیفیت نیز به همان اندازه حائز اهمیت است و همین مبنایی بر این گشته تا به دنبال شناخت بیشتری از کیفیت فرش 1200 شانه مدل کیمیای سعادت که تاثیرگذار بر خرید شماست بروید که در زیر بدان اشاره نموده ایم.

قطعا وقتی صحبت از کیفیت به میان می‌آید، اولین چیزی که در ذهن ها تداعی می‌شود بحث متریال بافتی است که کیفیت را مشخص می‌نماید که درستی آن صحت دارد، اما تنها عامل نیست و مواردی از قبیل تراکم و دستگاه بافندگی نیز در این زمینه تاثیر دارند که شاید کمتر در زمینه کیفیت بدان اشاره شده است.
کیفیت فرش بر اساس متریال مصرفی به سمت نوع نخ خاب فرش می‌ر‌ود که در حدود 80 درصد از فرش را تشکیل می‌دهد و نوع آن در این چنین فرش های پرتراکمی از نوع الیاف های وارداتی آکریلیک هیت ست شده است که داوم و مقاومت بالا، عدم پرزدهی و ثبات رنگی دارند، استفاده می‌نمایند که به طبع کیفیت بالایی را برای فرش به دنبال دارد.

در باب تراکم که در این محصول به صورت فرش 1200 شانه تراکم 3600 است، می‌توان گفت همان طور که تعداد 1200 گره ظرافت فرش را به دنبال دارد، تعداد 3600 گره در طول بوده که انسجام و توپری را برای فرش به دنبال دارد و این خود مستحکم بودن یک بافته که در اصل کیفیت آن است را مطرح می‌کند.

در زمینه دستگاه بافت نیز می‌توان گفت دستگاه های جدید و به روز سرعت و دقت عمل بیشتری را برای عرضه فرش بدون عیب و نقص دارند و این خود مبنایی بر ارائه کیفیت بالاست که مطرح می‌شود و در یک چنین محصولی دستگاه HCIX2از محصولات شرکت وندویل بلژیک است که برای بافت به کار می‌رود.

 

بهترین قیمت فرش1200شانه طرح کیمیای سعادت در کاشان

قطعا با وجود نوسانات ارزی حاکم بر جامعه و قیمت های مختلف موجود در بازار افراد در خرید خود به دنبال این هستند که فرش را با بهترین قیمت تهیه نمایند که به نسبت دیگر شهر های تولیدکننده می‌توان بهترین قیمت فرش1200شانه طرح کیمیای سعادت در کاشان را به شما معرفی نمود که به دلیل بحث تعدد کارخانجات فرش بافی و رقابت بوده که محصولات در این شهر به نسبت دیگر شهر ها با قیمتی مناسب تر عرضه می‌شود.

درست است که رقابت و تعدد کارخانه یکی از عللی است که قیمت مناسب را برای فرش به دنبال دارد؛ اما نباید از این که خرید مستقیم و بدون واسطه خود عامل دیگری بر این راستا است، غافل شد که در مجموعه های شهر فرش کاشان به صورت حضوری و آنلاین برای هموطنان مهیا است و هانی فرش یکی از آن هاست که با این شرایط امکان خرید فرش با قیمت درب کارخانه را فراهم نموده است.

البته عوامل تاثیرگذار بر قیمت یک فرش در اصل مربوط به تراکم، ابعاد، جنس الیاف و حتی دستگاه بافندگی است که قیمت نهایی را برای فرش به دنبال دارد و مطالب بالا در اصل قیمت کلی این بافته ها را بوده که مطلوب تر ارائه می‌نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

زیبایی نقش فرش طرح کیمیای سعادت در دکوراسیون

همان گونه که در بالا نیز بدان اشاره شد طرح کیمیای سعادت از نمونه های نقشه فرش افشان است که امروزه توانسته به عنوان فرش جدید کلاسیک روانه بازار شود و نظر هموطنان را جلب نماید؛ چرا که این محصول در عین اصیل بودن دارای طراحی مدرن بوده و همین مطلب توانسته این چنین فرشی را هم برای دکوراتیو کلاسیک و هم برای دکوراسیون مدرن مناسب نماید.

طراحی پراکنده این نقش و نگار این حس را به بیننده القا می‌کند که وسعت فضای منازل از آن چه که هست بزرگ‌تر است و این خود مسبب این بوده که این چنین طراحی هایی برای فضای های کوچک و آپارتمان نشین استفاده شود. البته اگر علاقه مند به این سبک از کارها هستید، می‌توانید با انتخاب رنگ فرش تیره این حس را از بین ببرید؛ چرا که رنگ تیره خود منجرب می‌شود تا فضا در نظر شما کوچک‌تر به نظر رسد؛ پس در کنار توجه به طراحی این بافته با این خصوصیات دقت در انتخاب رنگ نیز باید صورت گیرد تا بتوانید زیبایی دکوراسیون را مشاهده کنید.

تمامی این مطالب در فرش معرفی شده به عنوان ویژگی های ظاهری وجود دارد و همین خود سبب شده تا زیبایی نقش فرش طرح کیمیای سعادت در دکوراسیون بی نظیر باشد به طوری که افراد زیادی را برای خرید به سمت خود کشاند.

برگشت به بالا