خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

قوانین و مقررات

به مشتریان عزیز توصیه می شود جهت اطمینان خاطر و استفاده بهینه از خدمات فروشگاه آنلاین فرش ماشینی هانی متن زیر را مطالعه کنند . ثبت سفارش در فروشگاه به معنای پذیرش کامل تمام قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین فرش هانی می باشد .


قوانین عمومی

قابل توجه تمام مشتریان که تمام اصول و راهبرد های فرش هانی بر طبق قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران قانون حمایت از مصرف کننده و قوانین تجارت الکترونیک می باشد . همچنین مشتریان ملزم به رعایت قانون های مربوط به کاربر هستند . در صورتی که در قوانین مرتبط با فروشگاه و خدمات ارائه شده توسط فرش هانی تغییراتی ایجاد شود در این صفحه به اطلاع کاربران سایت می رسد .


تعریف مشتری یا کاربر

فردی که با اطلاعات واقعی خود در سایت ثبت نام کرده ( فرم مربوط به ثبت نام را پر می نماید) واقدام به استفاده از سرویس های شرکت فرش هانی می نماید .


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 شرکت فرش ماشینی هانی تمام تلاش خود را در جهت حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران و مشتریان سایت به کار می بندد . 


ثبت سفارش و نحوه ارسال سفارش

تعریف روز کاری : از روز شنبه تا پنج شنبه  به جز روزهای تعطیل رسمی در ایران
کاربران می تواند در تمام ایام هفته و تمام ساعات شبانه روز ثبت سفارش فرش ماشینی را انجام دهند . و تمامی سفارشات توسط کارمندان شرکت فرش هانی در سریعترین زمان ممکن مورد بررسی قرار خواهد گرفت حتی سفارشاتی که در روز تعطیل ثبت شده در اولین روز کاری پیگیری شده و اقدامات لازم جهت ارسال فرش برای مشتری صورت خواهد گرفت .


اطلاعات خریدار

مشتری موظف است تمام اطلاعات خود در هنگام سفارش فرش ماشینی  اعم از کد پستی و اطلاعات خود را با کیبورد فارسی به صورت صحیح و بدون کم و کاست وارد کند و راه های ارتباطی خود مانند ایمیل شماره ثابت و همراه را درج نماید تا در صورت نیاز بتوان با او تماس گرفت . در صورت وجود هر گونه اطلاعات اشتباه که با عث تاخیر یا برگشت مرسوله یا ضرر مالی شود ، جبران خسارت به عهده مشتری خواهد بود .

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا