خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح دایان

فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح دایان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح دایان فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح دایان فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح دایان

ویژگی های مهم محصول

شانه :
700
تراکم :
2550
گارانتی :
36 ماهه
کیفیت :
سوپر درجه یک
تعداد گره در متر مربع :
1785000
تعداد پایل در متر مربع :
1190000
جنس نخ خاب :
100% اکریلیک هیت ست شده
تعداد رنگ :
8 رنگ واقعی
ابعاد استاندارد :
1×4_1×3 _1×2 _3×4 _2×3 _2.5×3.5 _1×1.5
ارتفاع نخ خاب :
10±1
جنس نخ پود :
100% پنبه
دستگاه بافت :
HCPx2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
وضعيت موجودي:
موجود است
ابعاد:
رنگ بندی:
0 تومان 
 

همان طور که می‌دانید نقش فرش افشان یکی از پر فروش ترین سبک طراحی هایی است که امروزه به دلیل قابلیت استفاده از آن در هر دو سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک در بازار فرش از استقابل بی نظیری برخوردار است.

همین تقاضای زیاد خریداران بود که منجر گشت تا تولیدکنندگان را وادار نماید تا به تولید نقش و طرح های متفاوتی از این سبک کار که در اصل نقش مایه بدون لچک و ترنج هستند، دست بزنند. البته که در برخی از این نقش فرش شما شاهد ترنج کوچکی نیز خواهید بود که برای تولید متنوع ترین این چنین نقشه های روانه بازار شده است.

در معرفی یکی از این سبک کار ها به ویژه در دسته بندی فرش 700 شانه که از پر فروش ترین های بازار است وعلت آن عدم دفورمگی برای پاخور شدن و قابلیت استفاده از آن در مکان های پرتردد است را می‌توان محصول بالا بیان نمود.

محصولی که با نام فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح دایان تولید شده و توسط فروشگاه هانی فرش روانه بازار شده است. فرشی با نقش مایه افشان و گل های شاه عباسی که در متن آن ترنجی گرد قرار گرفته است.

نقشی که بسان یک تابلو فرش بوده و انتخاب آن برای کف منازل سبب شده تا جذابیت دکوراسیون شما از آن چه که هست بیشتر شود. نقشی متشکل از گل های شاه عباسی قرار گرفته بر روی خطوط دورانی که در سرتاسر فرش و به دور ترنج کوچک آن قرار گرفته است.

 

کیفیت در کنار زیبایی را با فرش 700 شانه طرح دایان تجربه کنید!

به قطع لازمه هر خریدی در کنار توجه به زیبایی آن برای داشتن دکوراسیونی جذاب در منازل توجه به بحث کیفیت این محصولات است به ویژه که با شرایط اقتصادی نا به سامان جامعه و تورم امکان افزایش قیمت ها وجود دارد؛ پس بهتر است به سراغ انتخاب فرشی بروید که کیفیت آن، این امکان را برای شما به همراه داشته باشد تا بتوانید از فرش خریداری شده تا سالیان متمادی استفاده نمایید.

به همین جهت است که به شما گفته می‌شود کیفیت در کنار زیبایی را با فرش 700 شانه طرح دایان تجربه کنید، فرشی زیبا و جذاب از نظر طراحی که به دلیل یک سری از خصوصیات به کار رفته در آن کیفیت بی نظیری را در بر دارد. کیفیتی درجه یک و استاندارد که در فروشگاه فرش هانی به صورت ضمانت کتبی به ازای خرید محصول در اختیار شما قرار می‌گیرد.

فرش طرح دایان از سری محصولات قرار گرفته در دسته بندی فرش های 700 شانه با تراکم 2550 است که تعداد 700 گره آن زیبایی و ظرافت و تعداد 2550 گره به کار رفته در آن به جهت ایجاد استحکام ودوام گره های ریشه فرش است و خود عاملی تاثیرگذار بر کیفیت است.

استفاده از رنگ های واقعی در بافت فرش که زیبایی نقش و نگاره ها را به دنبال دارند خود از عواملی است که بر کیفیت اثر دارد؛ چرا که استفاده از رنگ های غیر واقعی در اثر شستشو احتمال درهم ریختگی را به دنبال دارد که در این نقش فرش استفاده از هشت رنگ واقعی کیفیت مطلوبی را برای آن به دنبال داشته است.

نه تنها تراکم و تعداد رنگ بلکه اصلی ترین معیار سنجش کیفیت این محصولات نوع جنس نخ خاب فرش است که حدود 80 درصد آن را تشکیل می‌دهد ودر اغلب تولیدات امرزوی از نوع نخ وارداتی کریلیک هیت ست شده استفاده می‌نمایند.

دستگاه فرش بافی نیز از مواردی است که در این زمینه اثرگذار است و در تولیدات جدید با نقش های ظریف و پیچیده و محصولاتی که با نخ نازک آکریلیک بافته می‌شوند باید به حتم با فناوری به روز بافته شوند تا بدون عیب و نقص فرش در اختیار مشتریان قرار دهند.

 

خرید و قیمت فرش 700 شانه طرح دایان

به حتم با خصوصیات ذکر شده از زیبایی این فرش گرفته تا کیفیت آن و بحث تراکم این فرش که امکان استفاده از این بافته را برای مکان های پرتردد فراهم کرده است قصد شما خرید این نقش فرش است؛ اما لازمه تهیه این چنین فرشی بررسی مواردی برای خرید و قیمت فرش 700 شانه طرح دایان است که در ادامه بدان اشاره نموده ایم.

در باب قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 می‌توان عواملی نظیر ابعاد، تراکم، نوع الیاف، دستگاه فرش بافی و حتی تعداد رنگ به کار رفته در فرش را موثر دانست که به نسبت سایر تراکم های ارائه شده در بازار قیمت مناسب تری را برای این محصولات به همراه دارد.

البته که با خرید به شیوه مستقیم و بدون واسطه که در فروشگاه هانی به دو شیوه خرید حضوری از کارخانه و خرید آنلاین مهیا شده است این امکان فراهم شده تا بتوانید حتی قیمت تمام شده این محصول در بازار را با این شکل خرید با قیمت تولیدی و عمده تهیه نمایید.

البته که شکل آنلاین خرید در کنار بحث کاهش هزینه ها برای شما این مزیت را نیز به دنبال دارد تا نه تنها در وقت شما صرفه جویی به عمل آید بلکه به راحتی بتوانید به مقایسه و مشاهده انواع طرح و رنگ ها برای انتخاب و خرید دست داشته باشید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر

یادداشت:HTML ترجمه نمی شود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

انواع رنگبندی فرش طرح دایان و تاثیر آن در دکوراسیون

وقتی قصد خرید فرش 700 شانه دایان را دارید، بهتر است برای انتخاب این نقش برای هر سبک دکوراسیون به رنگبندی آن نیز توجه نمایید تا بتوانید طراحی داخلی مناسبی را در منازل برای خود فراهم آورید.
از این جهت به بیان انواع رنگبندی فرش طرح دایان و تاثیر آن در دکوراسیون اشاره نموده ایم که به شرح زیر است:

  • یکی از رنگ های بافت فرش نیلی را می‌توان فرش سرمه ای بیان نمود. از رنگ های تیره و پرطرفداری که برای فضا های با وسعت بالا خرید آن توصیه می‌شود و اغلب بهتر است از این تناز رنگی برای فضا های کلاسیک منازل استفاده شود.
  • رنگ فرش دودی از رنگ های با تنالیه تیره اما خاص و جذاب است که برای کسانی که به دنبال رنگ های با تنالیته تیره اما جدید هستند پیشنهاد انتخاب آن داده می‌شود. حتی این رنگ را می‌توانید برای دکوراسیون های مدرن نیز به کار برید.
  • رنگ فرش نقره ای با تنالیته خنثی و قابلیت ست شدن آن در کنار هر رنگ سرد و گرم از دیگر رنگ های بافت این فرش است که می‌توانید به راحتی برای هر دو سبک دکوراسیون منازل و در کنار هر هامونی رنگی آن را به کار برید.
برگشت به بالا