خرید گل و گیاه آپارتمانی
خرید انواع فرش

فرش ماشینی خوب چی بخرم؟

فرش ماشینی چی بخرم ؟ فرش ماشینی خوب از کجا بخرم؟

فرش ماشینی چی بخرم

با تنوع انواع طرح و رنگ فرش ماشینی در صنعت بافندگی فرش و بازار و نمایشگاه های فرش ، خرید فرش ماشینی و انتخاب فرش را برای مشتری دشوار می کند . در این مقاله به سوالاتی چون : فرش ماشینی چی بخرم ، فرش خوب چیه ، فرش ماشینی از کجا بخرم ، فرش ماشینی خوب چیست و ... پاسخ داده می شود .

فرش های ماشینی در کل به سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند که عبارتند از: فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ، فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 و فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 که برای دیدن طرح و نقش های هر دسته و قیمت آنها می توانید بر روی آن کلیک کیند . دسته اول که فرش 700 شانه می باشد مشتریان بیشتری دارد و بیشتر افراد در خرید فرش ماشینی به سراغ این فرش ها می روند چرا که قیمت فرش 700 شانه نسبت به دیگر فرش ها ارزان تر است . اما نکته مهم در انتخاب فرش ، کیفیت فرش ماشینی است زیرا همه این موارد یک فرش همه چیز تمام را برای ما به ارمغان می آورند.

 

بهترین فرش برای منزل 

فرش ماشینی 700 شانه دارای طرح و نقش متنوعی است و در تعداد رنگ بالا بافته می شود . فرش ماشینی 1000 شانه نیز تفاوت زیادی با فرش هفتصد ندارد . اما فرش ماشینی 1200 شانه به دلیل شانه و تراکم بالا ، بر خلاف فرش 700 و 1000 زمینه ای شلوغ و پر دارند . فرش هزار و دویست شانه معمولا در طرح های سنتی بافته می شوند و بهترین انتخاب برای دکوراسیون های سنتی است . اما فرش 700 شانه ماشینی و 1000 شانه بهترین انتخاب برای دکوراسیون های امروزی و جدید است . در این مورد انتخاب فرش به اختیار مشتری است و باید فرش خود را با دکوراسیون منزل تطابق  دهد . البته همه فرش ها هم دارای نقوش سنتی هستند و هم دارای طرح های جدید هستند.

 

مناسب ترین فرش از نظر کیفیت

فرش ماشینی 1200 شانه و 1000 شانه به دلیل شانه و تراکم بالا ، مقاومت و طول عمر بالاتری نسبت به فرش های 500 و 700 شانه ماشینی دارند . در نتیجه فرش 1200 شانه فرشی مقاوم به حساب می آید . هرچه فرش تراکم بیشتری داشته باشد ، خاب نرم تری دارد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خرید فرش حتما از راهنمای خرید فرش ماشینی استفاده و آن را مطالعه کنید . بر روی قسمت رنگی کلیک کنید.

 

فرش ماشینی خوب از کجا بخرم

فروشگاه فرش ماشینی هانی ، عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان به صورت حضوری و اینترنتی می باشد که تمامی محصولات خود را با 10 سال ضمانت و گارانتی به مشتریان عزیز در هرکجا از ایران همراه با ارسال رایگان و پرداخت وجه درب منزل عرضه می کند . جهت خرید فرش از فروشگاه فرش هانی و آشنایی با قیمت فرش وارد صفحه اصلی هانی فرش شوید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا