قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
فروش فرش نقش برجسته 1200 شانه طرح پاپیون
فروش فرش نقش برجسته 1200 شانه طرح پاپیون فروش فرش نقش برجسته 1200 شانه طرح پاپیون فروش فرش نقش برجسته 1200 شانه طرح پاپیون فروش فرش نقش برجسته 1200 شانه طرح پاپیون
فرش ویدئو ندارد
  • ضد حساسیت فرش
  • فرش قابل شستشو
  • فرش با مقاومت بالا
  • فرش با کیفیت بالا
  • فرش با بهترین الیاف

فروش فرش نقش برجسته 1200 شانه طرح پاپیون

6,200,000 تومان
ابعاد:
رنگ بندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 99 عدد
شانه: 1200
تراکم: 3600
درجه کیفی: سوپر درجه یک ممتاز - نخ ترک
تعداد گره در متر مربع: 1440000
تعداد پایل در متر مربع: 2880000
جنس نخ خاب: 100% اکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک
تعداد رنگ: 8 رنگ واقعی با ضمانت
ابعاد موجود: 3×4 _ 2.5×3.5 _ 2×3 _ 1.5×2.25 _ 1×4 _ 1×3 _ 1×2 _ 1×1.5
ارتفاع نخ خاب: 6±1
جنس نخ پود: پنبه
دستگاه بافت فرش: HCIx2 vandewiele
تعداد: 

فرش گل برجسته

فرش ماشینی گل برجسته طرح پاپیون ، یکی از پرفروش ترین و زیباترین فرش ها در دسته محصولات گل برجسته است و فروش بالایی در این زمینه دارد . فرش ماشینی طرح پایپون در دو رنگ : فرش پاپیون آبی و سرمه ای قابل بافت است . شما عزیزان می توانید فرش پاپیون را به قیمت کارخانه از وب سایت هانی فرش در بالاترین کیفیت به صورت حضوری یا اینترنتی خریداری کنید.
فرش گل برجسته  ۱۲۰۰ شانه یکی از جدیدترین تولیدات فرش ماشینی کاشان است. بعد از تولید بسیار موفق فرش های ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ و نیاز بازار به بهبود و تغییرات مثبت در طرح و رنگ فرش ها، فرش ۱۲۰۰ شانه نقش برجسته طراحی، تولید و به بازار عرضه گردید. در فرایند تولید فرش برجسته ، از نوعی نخ به نام نخ هایبالک (HighBulk) استفاده می شود . به همین دلیل به این فرش ها فرش هایبالک گفته می شود.

بافت فرش برجسته

نحوه بافت فرش برجسته ۱۲۰۰ شانه ، دقیقا مانند فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ معمولی می باشد. با این تفاوت که در فرش های برجسته از نوعی نخ به نام نخ هایبالک استفاده می شود که اگر چه در زمان تولید از نظر ارتفاع مانند دیگر نخ ها می باشد اما در زمان تکمیل فرش ماشینی توسط حرارت از ارتفاع این نوع نخ کسر می شود و به فرش جلوه برجسته می دهد و فرش نقش برجسته بوجود می آید.

قیمت فرش گل برجسته

قیمت فرش گل برجسته در وب سایت هانی ، فارغ از هزینه های نمایشگاهی و انبارداری معمول، به قیمت تولیدی و به قیمت درب کارخانه فرش کاشان، عرضه می گردد . قیمت ابعاد اصلی این فرش در همین صفحه درج شده است ، برای دریافت دیگر قیمت های ابعاد مختلف این فرش ماشینی می توانید با شماره کارشناسان و مدیران فروش هانی تماس حاصل فرمایید . این محصول در سایزهای استاندارد ۱٫۵*۱ و ۲٫۲۵*۱٫۵ و ۳*۱ و ۴*۱ و سایز پشتی و پادری نیز تولید می گردد.

خرید فرش ماشینی کاشان

با خرید فرش از فروشگاه اینترنتی هانی فرش ، مستقیما و به قیمت درب کارخانه کاشان ، فرش کاشان را بخرید . فرش کاشان بزرگترین و معتبرترین برند فرش در ایران و بلکه در جهان می باشد به گونه ای که هم اکنون نام فرش ایرانی در جهان ، با فرش کاشان پیوند خورده است.

توضیحات ویژه فرش :
فرش ماشینی نقش برجسته طرح پاپیون ، طرحی بسیار زیبا و پرفروش با ضمانت 10 ساله و ارسال رایگان