قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
قیمت فرش گل برجسته طرح الیزا 1200 شانه
قیمت فرش گل برجسته طرح الیزا 1200 شانه قیمت فرش گل برجسته طرح الیزا 1200 شانه قیمت فرش گل برجسته طرح الیزا 1200 شانه قیمت فرش گل برجسته طرح الیزا 1200 شانه قیمت فرش گل برجسته طرح الیزا 1200 شانه
فرش ویدئو ندارد
  • ضد حساسیت فرش
  • فرش قابل شستشو
  • فرش با مقاومت بالا
  • فرش با کیفیت بالا
  • فرش با بهترین الیاف

قیمت فرش گل برجسته طرح الیزا 1200 شانه

4,000,000 تومان
ابعاد:
رنگ بندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 98 عدد
شانه: 1200
تراکم: 3600
درجه کیفی: سوپر درجه یک ممتاز - نخ ترک
تعداد گره در متر مربع: 1440000
تعداد پایل در متر مربع: 2880000
جنس نخ خاب: 100% اکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک
تعداد رنگ: 8 رنگ واقعی با ضمانت
ابعاد موجود: 3×4 _ 2.5×3.5 _ 2×3 _ 1.5×2.25 _ 1×4 _ 1×3 _ 1×2 _ 1×1.5
ارتفاع نخ خاب: 6±1
جنس نخ پود: پنبه
دستگاه بافت فرش: HCIx2 vandewiele
تعداد: 

فرش گل برجسته ماشینی طرح الیزا

فرش ماشینی گل برجسته کاشان طرح الیزا با بالاترین کیفیت و به قیمت کارخانه فرش کاشان.

فرش ماشینی طرح الیزا گل برجسته از فرش های بسیار زیبا در دسته فرش 1200 شانه گل برجسته می باشد و در چهار رنگ بسیار جذاب بافته می شود ، از نمونه رنگ های این فرش گل برجسته زیبا : فرش گل برجسته کرم ، سرمه ای ، آبی کاربنی ، فندقی هستند . فرش برجسته الیزا موجود در وب سایت هانی در تمامی ابعاد استاندارد فرش ( فرش 6 ، 9 و 12 متری ) قابل بافت است و همچنین امکان سفارش فرش در سایز دلخواه نیز وجود دارد . شما عزیزان می توانید با خرید فرش ماشینی از وب سایت هانی فرش کاشان صاحب فرشی درجه یک و باکیفیت شوید و همچنین می توانید فرش ماشینی کاشان طرح الیزا را به قیمت کارخانه از وب سایت ما با شرایط ویژه خریداری کنید.

 

قیمت فرش گل برجسته و کیفیت فرش

قیمت فرش ماشینی گل برجسته نسبت به فرش های دیگر بالاتر است و نسبت به همین قیمت بر زیبایی و ظرافت فرش گل برجسته افزوده می شود . فرش های 1200 شانه به دلیل زمینه ای متراکم  ، طول عمر و دوام بالایی دارند و همچنین از نرمی و لطافت بالایی برخوردارند . اگر به دنبال فرش شیک و جذاب برای دکوراسیون منزل خود هستید ، فرش گل برجسته بهترین انتخاب است و جذابیت خاصی را به خانه ها هدیه می کند.

 

ارسال رایگان و پرداخت وجه در هنگام تحویل

هانی فرش کاشان همواره به دنبال کسب رضایت شما عزیزان بوده و این امکان را برای مشتریان فرش کاشان به وجود آورده تا در کوتاه ترین زمان و با خرید فرش مستقیم از کارخانه کاشان صاحب فرشی درجه یک و زیبا شوند . توجه داشته باشید خرید فرش مستقیم از کارخانه صورت می گیرد و شما می توانید فرشی بدون واسطه را با ارسال رایگان تا مقصد خریداری کنید . ناگفته نماند پرداخت وجه فرش نیز در هنگام تحویل صورت خواهد گرفت.

توضیحات ویژه فرش :
فرش ماشینی گل برجسته بسیار زیبا طرح الیزا در رنگ های خاص و جذاب با قیمتی استثنایی