قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
فرش گل برجسته کاشان مدل افشان رز
فرش گل برجسته کاشان مدل افشان رز فرش گل برجسته کاشان مدل افشان رز فرش گل برجسته کاشان مدل افشان رز فرش گل برجسته کاشان مدل افشان رز فرش گل برجسته کاشان مدل افشان رز
فرش ویدئو ندارد
  • ضد حساسیت فرش
  • فرش قابل شستشو
  • فرش با مقاومت بالا
  • فرش با کیفیت بالا
  • فرش با بهترین الیاف

فرش گل برجسته کاشان مدل افشان رز

6,200,000 تومان
ابعاد:
رنگ بندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 77 عدد
شانه: 1200
تراکم: 3600
درجه کیفی: سوپر درجه یک ممتاز - نخ ترک
تعداد گره در متر مربع: 1440000
تعداد پایل در متر مربع: 2880000
جنس نخ خاب: 100% اکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک
تعداد رنگ: 8 رنگ واقعی با ضمانت
ابعاد موجود: 3×4 _ 2.5×3.5 _ 2×3 _ 1.5×2.25 _ 1×4 _ 1×3 _ 1×2 _ 1×1.5
ارتفاع نخ خاب: 6±1
جنس نخ پود: پنبه
دستگاه بافت فرش: HCIx2 vandewiele
تعداد: 

فرش گل برجسته کاشان طرح افشان رز

فرش ماشینی بسیار زیبا گل برجسته طرح افشان رز ، یکی از زیباترین فرش های گل برجسته به حساب می آید و فروش نسبتا بالایی دارد . فرش گل برجسته مدل افشان رز ، بافته شده در کارخانجات فرش ماشینی کاشان می باشد و در سه رنگ بسیار جذاب چون : فرش زمینه سرمه ای ، کرم و فرش گل برجسته آبی کاربنی آماده عرضه می باشد . فرش گل برجسته افشان موجود در وب سایت هانی فرش کاشان ، دارای بالاترین کیفیت بوده و همراه با 10 سال ضمانت و گارانتی به مشتریان عزیز در هرکجای ایران با ارسال رایگان عرضه می گردد . همانطور که در عکس فرش گل برجسته مشاهده می کنید ، این فرش دارای زمینه ای بسیار زیبا و جذاب است و مناسب برای دکوراسیون های مدرن و امروزی می باشد.

 

قیمت فرش گل برجسته

همانطور که می دانید قیمت فرش گل برجسته نسبت به دیگر فرش ها و همچنین فرش 1200 شانه معمولی بیشتر است . اما در کنار قیمت بالای فرش گل برجسته ، این فرش از زیبایی و جذابیت بالایی برخوردار می باشد . فرش گل برجسته ماشینی بهترین انتخاب برای دکوراسیون های جدید و امروزی است و جذابیت خاصی را به خانه هدیه می کند . قابل به ذکر است قیمت تمامی فرش های گل برجسته داخل وب سایت هانی از جمله فرش افشان رز ، فرش به قیمت کارخانه کاشان است و خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه صورت خواهد گرفت . شما عزیزان می توانید با جست و جو در وب سایت های دیگر به درستی این مطلب پی بببرید و خواهید دید که قیمت های داخل سایت هانی در هیچ کجا امکان پذیر نیست مگر با جا به جا کردن فرش درجه 2 به جای فرش درجه 1.

 

پرداخت وجه در هنگام تحویل و ارسال رایگان

هانی فرش کاشان جهت راحتی و رفاه مشتری در خرید فرش ماشینی کاشان ، این امکان را برای هم میهنان عزیز به وجود آورده تا بتوانند بعد از سفارش فرش ماشینی دلخواه خود ، فرش را در مقصد و بدون پرداخت کوچک ترین هزینه ای دریافت کنند و 90% از مبلغ فرش را در هنگام تحویل تصویه کنند . تمامی فرش های داخل سایت همراه با 10 سال ضمانت بهترین کیفیت به مشتری تحویل داده می شود.

توضیحات ویژه فرش :
فرش ماشینی بسیار زیبا طرح افشان رز 1200 شانه گل برجسته ، بافته شده توسط بهترین الیاف و بهترین دستگاه ها با ارسال رایگان و 10 سال ضمانت