ШШЫЊШЇ ЪЇЩ Щ ЪЇЫЊШЩ ШўЩѕШШШЄЩШЩЫЊ
ШШЫЊШЇ ШЩЩШШ№ ЩЃШШґ

خرید مستقیم از فروشگاه فرش ماشینی

خرید بی واسطه از فروشگاه اینترنتی فرش

در گذشته ، تا صحبت از فروشگاه فرش ماشینی می آمد ، منظور یک نمایشگاهی بود که همه باید به صورت حضوری ، از محصولات دیدن می کردند . ولی امروزه منظور از فروشگاه فرش ، همان فروشگاه آنلاین فرش است ، که می توان از طریق اینترنتی از آنها دیدن نمایید و خرید اینترنتی انجام دهید . فروشگاه فرش هانی ، با بهره گیری از تخصص و هنر ایرانی ، سعی کرده است تا بهترین فرش ماشینی را عرضه نماید . این فروشگاه اینترنتی ، بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی فرش است که فرش 700 شانه ، 1000 و 1200 شانه را عرضه می کند که در ابعاد مختلف و طرح های مختلف و بدون واسطه با قیمت درب کارخانه عرضه می شود . این فروشگاه ، انواع فرش کاشان را در نمایشگاه آنلاین خود به نمایش گذاشته است . هدف اصلی هانی فرش ، خریدی مطمئن و با کیفیت است . تمامی محصولات این فروشگاه ، صددرصد آکریلیک می باشد و با بهترین الیاف ترک و ایرانی و توسط بروزترین دستگاه های بافت فرش ماشینی ، بافته شده است . هانی فرش ، برای آن دسته از کسانی که فرش را با ابعاد 6 متری ، 9متری و یا 12متری نمیخواهند ، این امکان را فراهم کرده که ابعد سفارشی خود را به هانی فرش سفارش دهند ، تا در عرض 14 روز فرش سفارش داده شده به دست آن ها برسد . در این مقاله سعی شده است تمامی توضیحات برای خرید بی واسطه از فروشگاه اینترنتی فرش داده بشود تا شما برای خانه خود بهترین انتخاب را داشته باشید و دکوراسیونی زیبا را به خانه خود هدیه بدهید

1- خرید فرش ماشینی

خرید به دو صورت است : یا ما به صورت حضوری به نمایشگاه مراجعه کنیم و خرید را از نزدیک انجام دهیم و یا اینکه ، به صورت غیر مستقیم و اینترنتی خرید را انجام دهیم .

 

1-1- مزیت های خرید بی واسطه فرش

خرید بی واسطه و یا خرید اینترنتی دارای مزیت های بسیاری می باشد که در اینجا به ذکر چندین مزیت می پردازیم .
1. خریدار می تواند در کمترین زمان ممکن ، به تمامی طرح ها و رنگ های فرش دسترسی پیدا کند .
2. خریدار می تواند فرش ، را به هر ابعادی که میخواهد ، سفارش دهد
3. خرید مستقیم فرش همان خرید از کارخانه است ، یعنی با نازلترین قیمت .
4. بسیاری از افراد هستند که اطلاعاتشان در مورد خرید فرش ، بسیار پایین و ناچیز است ، این افراد می توانند به سایت مراجعه کنند و با پرسنل شرکت تماس بگیرند و در مورد فرش ، اطلاعات کسب کنند .

با توجه به ویژگی های گفته شده ، شما می توانید با خاطری آسوده ، یک خرید ارزان و به صرفه انجام دهید . و در آخر لازم به ذکر است که تمامی محصولات هانی فرش ، دارای ضمانت نامه کتبی می باشند .

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
ШЁШЪЇШґШЄ ШЁЩ ШЁШЩШ