قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

طرح های فرش ماشینی

types-carpet-designs.jpg

در این مقاله می خواهیم به طرح های فرش ماشینی بپردازیم که می توانیدذ ان را مطالعه و مشاهد کنید . قالی هایی که می خواهیم درباره آنها صحبت کنیم تقریبا دستبافت گونه هستند و طرح های زیباتری نسبت به قالی های 550 و 450 دارد . شانه ها هرچه بالا تر بروند میتوان گفت که دارای ظرافت بیشتری خواهند بود  . بنابر این فرشهای با تعداد شانه بیشتر دارای طرح های دستبافت گونه و زیباتری خواهند بود . رده یا دسته بندی هفتصد شانه خودش به سه نوع قالی تقسیم می شود که به آنها طرح هفتصد شانه ، هفتصد شانه تبدیلی و هفتصد شانه واقعی اطلاق می شود . در ادامه این مقاله با انواع طرح های فرش ماشینی در تعداد شانه مختلف آشنا میشوید که به شما پیشنهاد میکنیم حتما در ادامه همراه ما باشید.

 

1- فرش ماشینی با 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه واقعی دارای تراکم عرضی 700 است دارای تراکم طولی 2550 است . این قالی دارای کیفیت بسیار بالایی است و به همین خاطر قالی 700 شانه واقعی و یا اصلی کاشان نامیده می شود . نخی که در این نوع قالی ها به کار رفته است همگی آکریلیک هیت ست شده هستند . اما نوع تبدیلی آن از دستگاه هایی بافته شده است که  قبلا 500 شانه بوده اند و اکنون با تغییراتی که در انها بوجود آمده است توانسته اند بوسیله آن قالی 700 شانه ببافند . کیفیت این نوع هفتصد شانه ها بسیار کمتر از نوع اولی است که به آن اشاره کرده ایم . نوع دیگری نیز وجود دارد که دارای 500 شانه است و تقریبا فقط نام هفتصد شانه را به دوش می کشد . طرح هایی که در قالی طرح 700 شانه استفاده شده است تمام از فرش 700 شانه گرفته شده است . یعنی در واقع تنها چیزی که به انها نام هفتصد شانه داده است طرح هایی است که روی ان پیاده شده اند . اما بحث ما طرح های فرش ماشینی 700 شانه واقعی کاشان خواهد بود که می خواهیم به شما معرفی کنیم . این نوع کالا در سه دسته هشت رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ بافته می شود . برخی از این طرح ها در شاخه 8 رنگ عبارتند از طرح های آروین ، آیدا ، آرشیدا ، ارکیده ، اشکان ، برکت ، بهار ، ترلان و چندین نوع طرح دیگر . در شاخه و دسته بندی 10 رنگ هم می توان به طرح های ویولت ، آترینا ، اتریسا ، اساطیر ، اهورا ، داراب ، بنیتا ، خشتی ، مهبد ، دلسا و دیگر انواعی که باید آنها را در ادامه دسته بندی شرکت فروشگاهی هانی فرش مشاهده بفرمایید .

مشاهده کنید : محصولات فرش 700 شانه کلیک کنید

 

2- فرش ماشینی به صورت 1000 شانه

نوع دیگر قالی های ماشینی ، فرش ماشینی 1000 شانه است که می توان گفت طرح های بسیاری دارد و از هفتصد شانه ها بسیار زیباتر است . این نوع قالی ها نیز در دسته بندی 8 الی 10 رنگ قرار می گیرند که به انها اشاره می کنیم . از طرح های موجود در فرش هانی 10 رنگ را خدمت شما نام می بریم که عبارتند از : طرح های گلسار ، نیلوفر ، آروشا ، اعجاز ، افسون ، بستون ، تبسم ، ترانه ، حریر ، خورشید ، دلسا ، دیوان ، سوگلی ، شاه عباسی ، شمس و چندین نوع دیگر که می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی هانی فرش مشاهده بفرمایید .

مشاهده کنید : محصولات فرش 1000 شانه کلیک کنید

 

3- فرش ماشینی 1200 شانه

طرح های بعدی که می توان آنها را نام برد طرح های فرش ماشینی 1200 شانه و در شاخه هشت رنگ می باشد . این دسته بندی دارای تراکم بسیار بالا و ریز بافتی هستند . طرح های بسیار زیبا که اگر برایتان دوام مهم نیست توصیه می کنیم از این قالی ها استفاده کنید چون دارای طرح های دستبافت گونه بسیار زیبایی هستند . این طرح ها در شاخه هشت رنگ عبارتند از : حوض نقره ، حوض طلا ، روناک ، زرنگار ، زیگورات ، سارینا ، سامی ، سناتور ، صاحبقران ، طاووس ، گلستانه و یوتیک .

مشاهده کنید : محصولات فرش 1200 شانه کلیک کنید

: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'طرح های فرش ماشینی' , 'فرش 700 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'فرش 1200 شانه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *