ШШЫЊШЇ ЪЇЩ Щ ЪЇЫЊШЩ ШўЩѕШШШЄЩШЩЫЊ
ШШЫЊШЇ ШЩЩШШ№ ЩЃШШґ

ویژگی های فرش اکریلیک

مزایا و ویژگی های فرش ماشینی اکریلیک

فرش اکریلیک

همان طور که در مقالات قبلی گفته شد ، اکریلیک هیت ست شده بهترین نخ فرش ماشینی است ، و همچنین بهترین فرش ماشینی ، فرشی است که 100% اکریلیک باشد . در این مقاله شما عزیزان را با ویژگی های فرش ماشینی اکریلیک و مزایای آن آشنا می کنیم.
 

ویژگی های فرش اکریلیک

از مهم ترین ویژگی های فرش اکریلیک می توان به مقاومت بالای آن در برابر نور ، گرما ، حرارت ، گرد و غبار اره کرد ، به طوری که فرش های ماشینی اکریلیک توانایی این را دارند که یک اتو یا قابلمه داغ را به مدت 5 دقیقه بدون هیچ آسیبی تحول کنند.
نخ اکریلیک در فرش سبب می شود رنگ فرش بسیار روشن و شفاف به نظر برسد و زیبایی خواصی را به فرش هدیه می کند.
فرش های اکرلیک دارای رنگ های متنوعی هستند و در تمامی رنگ ها بافته می شوند.
از دیگر ویژگی این فرش ها می توان به نرمی و لطافت آنها اشاره کرد . فرش اکریلیک از برگشت پذیری بسیار بالایی برخوردار است ( مقاومت فرش دربرابر پاخور بودن ) و بهترین انتخاب برای مکان های پررفت و آمد می باشد.
اگر به دنبال فرشی مناسب برای دکوراسیون هستید و می خواهید فرشی را یک بار برای همیشه خریداری کنید ، پیشنهاد ما به شما خرید فرش ماشینی اکریلیک است چرا که طول عمر بالایی نسبت به دیگر فرش های ماشینی دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

خرید فرش اکریلیک

هانی فرش کاشان عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان در بالاترین کیفیت به قیمت درب کارخانه فرش ماشینی کاشان می باشد . تمامی فرش های داخل سایت ، فرش صد درصد اکریلیک بوده و همراه با ضمانتنامه 10 ساله و گارانتی به مشتریان عزیز در هر کجای ایران عرضه می گردد . برای دیدن انواع طرح های فرش ماشینی به صفحه اصلی وبسیات هانی فرش مراجعه کنید.
نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
ШЁШЪЇШґШЄ ШЁЩ ШЁШЩШ