ШШЫЊШЇ ЪЇЩ Щ ЪЇЫЊШЩ ШўЩѕШШШЄЩШЩЫЊ
ШШЫЊШЇ ШЩЩШШ№ ЩЃШШґ

خرید فرش ماشینی برای جهیزیه

خرید فرش جهیزیه از بهترین وبسایت فرش

خرید فرش جهیزیه عروس

خرید فرش برای جهیزیه از مهم ترین دغدغه های خانوم ها است که با توجه به تنوع بسیار زیاد طرح های فرش ماشینی و فرش دستباف در بازار امکان انتخاب فرش را برای ما دشوار کرده و خریداران را سر درگم و خریدار را با این سوالات متعددی رو برو می کند که فرش ماشینی بخرم یا فرش دستباف ، چطور فرش جهیزیه را انتخاب کنم ، بهترین فرش کدام است ، چه طرحی از فرش را انتخاب کنم ، فرش 700 شانه بخرم یا 1000 شانه ، فرش 1200 شانه بهتر است یا فرش 1000 شانه ، طریقه ست کردن فرش با دکوراسیون و ...

مطالب تهیه شده برای پاسخ به سوالات بالا است تا با راهنمایی ها و نکات مهم در انتخاب فرش مشتری با خیالی راحت به سوی خرید فرش برود و مانند یک کارشناس فرش طرح و نقش دلخواه خود را انتخاب کند.

 

فرش ماشینی بهتر است یا فرش دستباف

بدون شک فرش دستباف از هر نظر بهتر از فرش ماشینی است اما هرکسی توانایی خرید فرش دستباف را ندارد و در نتیجه عده بسیار اندکی به سمت خرید فرش دسباف می روند.امروزه طرح ها و نقشه های فرش ماشینی تنوع بسیار زیادی دارد و نقشه فرش های بسیار زیبا و جذابی به بازار ارائه می شود که خریدار می تواند فرشی بسیار مناسب با پایین ترین قیمت را خریداری کند و فضایی دلنشین را به خانه هدیه کند.اما فرش های ماشینی به دلیل به کارگیری از الیاف طبیعی در آنها از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند.برای آشنایی با ویژگی های فرش ماشینی و فرش دسباف و تفاوت آنها خواندن مقاله آن را به شما پیشنهاد میکنیم

 

بهترین شانه و تراکم برای فرش ماشینی

فرش های ماشینی دارای دو مشخصه تراکم و شانه فرش هستند. تراکم فرش به تعداد گره در هر متر مربع از طول فرش و شانه به تعداد گره در هر متر مربع از عرض فرش را می گویند. فرش هایی که دارای تراکم و شانه بالایی هستند مانند فرش 1200 شانه تراکم 3600 که بالاترین تراکم و شانه در بازار فرش به حساب می آید زمینه ای شلوغ و ریز نقش دارد. هرچه شانه بیشتر باشد فرش ریزنقش تر و هرچه تراکم بالا باشد فرش مقاوم تر می شود. البته انتخاب فرش زمینه شلوغ یا بالعکس بستگی به سلیقه فرد دارد اما هرچه فرش دارای تراکم و شانه بیشتری باشد مقاوم تر و عمرش بیشتر است.

 

چه رنگی از فرش برای محیط مناسب تر است

برای اینکه ببینید مناسب ترین رنگ فرش برای فضا چه رنگی است باید نگاهی به شیوه زندگی خود بکنید. مثلا اگر در خانه بچه کوچکی دارید یا از حیوان خانگی نگهداری می کنید از فرش های زمینه شلوغ و تیره تر استفاده کنید مثل ( فرش ماشینی 1200 شانه سرمه ای ) . اگر فضایی بزرگ و خلوت را برای پهن کردن فرش در نظر گرفته ایم از فرش های زمینه تیره و اگر فضایی کوچک را در نظر داریم از فرش های زمینه روشن استفاده کنید تا فضا را بزرگ تر و جذاب تر نمایان کند و محیطی گرم و صمیمانه را به وجود بیاورد. مکان هایی که در معرض رفت و آمد بالا یا گرد و خاک هستند باید مقاوم باشند و کثیفی را نمایان نکنند ، که مناسب ترین فرش ها برای چنین مکان هایی فرش 1000 شانه یا فرش 1200 شانه زمینه بادامی و ترمه ای یا گردویی است.

 

طریقه ست کردن فرش جهزیه با دکوراسیون

بیشتر افراد این عقیده را دارند که فرش ماشینی حتما باید با دیگر وسایل خانه یک رنگ باشد اما این طرز فکر اشتباه است زیرا خانه را بی روح و کسل کننده جلوه می دهد. برای ست کردن فرش با مبل و پرده بهتر است از تنوع رنگ و از رنگ های تضاد استفاده کنید مثلا اگر زمینه فرش روشن است مبل مناسب برای ست کردن با فرش ، مبلی با روکشی تیره است. فرش پذیرایی را نسبت به دیوار های سالن کوچک تر بگیرید و سعی کنید فرشی را انتخاب کنید که کناره های فرش با دیوار حد اقل 30 سانت فاصله داشته باشد تا پایه های عقبی مبل و وسایل دیگر روی فرش قرار نگیرد ، این کار سبب زیبایی و جذابیت بالای محیط دکوراسیون می شود. برای آشنایی با نحوه ست فرش با دکوراسیون مقاله آن را مشاهده کنید.

 

بهترین مکان خرید فرش ماشینی

با بالا رفتن مشغله های افراد بهترین جا برای خرید فرش ماشینی ، خرید اینترنتی فرش از وبسایت است زیرا از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری شده و وقت بسیار کمی صرف پیدا کردن فرش مورد نظر می شود. پیشنهاد ما به شما خرید فرش ماشینی از وبسایت هانی فرش کاشان است. فروشگاه اینترنتی فرش هانی بزرگ ترین عرضه کننده فرش ماشینی کاشان : فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه به صورت مستقیم از کارخانه می باشد و تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه با بالاترین کیفیت به مشتری ارائه می کند و فرش انتخاب شده را در اسرع وقت با ضمانت نامه و گارانتی همراه با ارسال رایگان به تمام نقاط به دست مشتری می رساند.

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
ШЁШЪЇШґШЄ ШЁЩ ШЁШЩШ