قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

فرش آشپزخانه

kitchen-carpet.jpg

نقش فرش در آشپزخانه

فرش ماشینی همواره یکی از اصلی ترین ارکان زیبایی بخشی به دکوراسیون محسوب می شود به خصوص در در خانه های ایرانی که با فرش ارتباط حسی و فرهنگی بیشتری برقرار می کنند. استفاده از فرش ماشینی یا قالی در آشپز خانه نیز به سبب زیبایی و شکوه بخشی به منزل شما از اهمیت بالایی بر خوردار است. در این مقاله سعی شده است تا توضیح بدهیم در انتخاب فرش ماشینی برای آشپزخانه باید به چه نکاتی توجه کرد.


انتخاب فرش مناسب آشپز خانه

آشپز خانه محلی است که معمولا در طول روز فعالیت های زیادی در آن جا انجام می شود فرش آشپزخانه به سبب این که با مواد غذایی مختلف در ارتباط است زود تر در معرض آلودگی و کثیفی قرار می گیرد بنا بر این باید در انتخاب فرش برای آشپزخانه به رنگ آن توجه کنید. معمولا فرش با رنگ های تیره برای آشپزخانه بسیار مناسب است. حتی اگر دوست دارید از رنگ های روشن فرش برای آشپزخانه استفاده کنید می توانید از طرح های شلوغ و پیچیده فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و همچنین فرش 1200 شانه استفاده کنید تا کثیفی ها میان طرح و نقش های فرش ماشینی گم شود. در انتخاب رنگ فرش به این نکته نیز دقت داشته باشید از نظر روحی و روانی تاثیر مثبتی در روند کارشما ایجاد کند تا از آشپزی لذت دوچندان ببرید. 

کیفیت فرش ماشینی نیز مانند همیشه باید مورد توجه شما باشد. فرش آشپزخانه باید کاملا مناسب  باشد تا شست و شوی فرش را نیز به صورت مناسبی بتوان انجام داد. و درضمن کیفت فرش به گونه ای باشد که پس از هر بار شست و شو دچار رنگ رفتگی نشود. همچنین به علت استفاده مداوم در طول روز باید نرم ، لطیف و با دوام باشد تا شما هنگام راه رفتن روی آن احساس خوبی داشته باشید. این گونه فرش ها برای محیط آشپزخانه بسیار مناسب است اما توجه داشته باشید در کنار رعایت این نکات باید به سبک و فضای آشپزخانه منزلتان نیز توجه کنید و بر اساس آن فرش با طرح مدرن یا کلاسیک و یا فانتزی برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.
گروه تحقیق فرش هانی

: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی' , 'فرش آشپزخانه' , 'رنگ فرش آشپزخانه' , 'انتخاب رنگ فرش' , 'انتخاب فرش ماشینی' , 'کیفیت فرش' , ' فرش با طرح مدرن' , 'فرش مناسب آشپز خانه'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *