قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

فروش عیدانه فرش ماشینی

sale-of-special-carpet-of-kashan.jpg

خرید عیدانه فرش

با نزدیک شدن به سال جدید و فرا رسیدن عید باستانی نوروز گروه صنعتی هانی فرش کاشان در نظر دارد تا با ارائه زیباترین طرح های فرش ماشینی به خانه های شما جلوه ای جدید ارزانی دارد. وبسایت هانی فرش با برگزاری جشنواره خرید عیدانه فرش قصد دارد امتیازات ویژه زیر را به عنوان هدیه نوروزی به مشتری ارائه نماید تا خریداران عزیز تجربه ی یک خرید فرش به یاد ماندنی و منصفانه را به خاطر بسپارند. در این مقاله سعی شده است توضیحاتی برای فروش فرش ماشینی عید نوروز با تخفیف ویژه 20 الی 40 درصد که توسط هانی فرش قرار داده شده است ررا بدهیم.

فروش ویژه فرش ماشینی کاشان از وبسایت هانی فرش به مناسبت عید نوروز ، با مدت زمانی محدود از 1 اسفند ماه شروع و تا پایان ماه با حمایت کارخانجات فرش ماشینی کاشان برگزار می شود. مشتریان عزیز می توانند فرش مورد پسند خود را انتخاب کرده و سفارش دهند تا از امتیازات و تخفیفات عیدانه فرش برخوردار شوند. خدمات و امتیازات خرید فرش عید از وبسایت هانی فرش عبارتند از:

 

 

ارسال رایگان فرش درب منزل 

پرداخت وجه فرش درب منزل

تحویل فرش در اسرع وقت به همراه گارانتی فرش و ضمانتنامه کتبی 5 الی 10 ساله

تخفیف ویژه فرش (20 الی 40 درصد تخفیف نسبت به نمایشگاه های فرش)

هدیه عیدانه هانی فرش


خرید اینترنتی فرش

گروه صنعتی هانی فرش عرضه کننده انواع فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه کاشان به قیمت فرش درب کارخانه می باشد . تمامی فرش های داخل سایت صد در صد اکریلیک هیت ست با ضمانت و بافته شده توسط بهترین و بروز ترین دستگاه های فرش ماشینی با بالاترین درجه کیفی فرش (فرش درجه یک) می باشند و به همراه ضمانت نامه کتبی ( تضمین بهترین کیفیت فرش درجه یک ) به مشتری تحویل داده می شود.
: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'خرید ویژه فرش' , 'فروش ویژه فرش' , 'فرش درجه یک' , 'خرید فرش عید' , 'خرید فرش' , 'خرید عیدانه فرش' , 'فرش عید' , 'فرش درجه یک'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *