قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

مزایای فرش ماشینی

why-machine-carpet-rival-for-handmade-carpet.jpg

پس از تولید اولین فرش ماشینی در ایران که مربوط به 50 سال پیش است ، محبوبیت فرش ماشینی و همچنین متقاضیان آن روز به روز افزایش یافت ، اما دلیل آن چیست؟ در این مقاله با مزیت های فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف آشنا خواهید.

 

قیمت فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف

همانطور که می دانید قیمت فرش دستباف از ماشینی بیشتر است و از آنجایی که قیمت ، مهم ترین فاکتور در خرید فرش است هر کسی قادر به خرید فرش دستباف نیست . بدیعی است که قیمت فرش ماشینی به دلیل استفاده از : دستگاه های قالی بافی ، الیاف مصنوعی و سرعت در تولید کمتر از دیگر فرش ها باشد و همین ویژگی سبب شده اکثر افراد در هنگام خرید ، فرش ماشینی را انتخاب کنند. 

 

مدل های فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف

فرش های دستباف از گذشته تا به امروز ، نقش و نگاری سنتی را در خود جای داده اما همانطور که همه اجناس و کالا ها روز به روز و با تاثیر مد تغییر می کنند ، مدل فرش های ماشینی نیز به همین گونه تغییر می کنند و همه روزه طرح و نقش های جدیدی به بازار فرش ارائه می شود . به این ترتیب طرح فرش های ماشینی پاسخگو برای هر سلیقه ای است و انواع دکوراسیون های مدرن و سنتی را پوشش می دهد.

 

ناگفته نماند امروزه فرش های ماشینی با ویژگی ها و مزیت هایی به بازار ارئه می شود که از مهم ترین آنها می توان به : ضد حساسیت و بدون پرز ، شفافیت و درخشندگی ، مقاومت در برابر سایش ، مقاوم در برابر پاخور پذیری بالا ، انعطاف پذیری بالا ، مقاوم در برابر نور ، گرما ، رطوبت و فشار و ... اشاره کرد به طوری که فرش اکریلیک قابلیت آن را دارند که یک اتو یا قابلمه داغ را به مدت 5 دقیقه بدون هیچ آسیب و تغییر حالت تحمل کنند.

با وجود مزیت هایی که فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف دارد ، رقیبی سر سخت برای فرش دستباف به حساب می آید و همه ساله تعداد زیادی از آن در سر تا سر دنیا به فروش می رسد.

: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی' , 'خرید فرش' , 'طرح فرش های ماشینی' , 'مدل فرش های ماشینی' , 'قیمت فرش ماشینی' , 'دستگاه های قالی بافی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *