ШШЫЊШЇ ЪЇЩ Щ ЪЇЫЊШЩ ШўЩѕШШШЄЩШЩЫЊ
ШШЫЊШЇ ШЩЩШШ№ ЩЃШШґ

محبوبیت خرید اینترنتی به چه دلیل است؟

علت جایگزینی خرید اینترنتی فرش به جای خرید فیزیکی

با توجه به آنکه امروزه اینترنت و فضای مجازی جایگاه خاصی را در بیبن مردم به خود اختصاص داده ، در بیشتر کار ها رفاه و آسودگی را برای کاربران خود به ارمغان آورده که یکی از آنها خرید اینترنتی است . در این مقاله در رابطه با محبوبیت خرید اینترنتی فرش ماشینی در چند سال اخیر توضیحاتی داده می شود.

پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای مجازی سبب شده تا فروشگاه های آنلاین ، رغیبی سر سخت برای فروشگاه های فیزکی و مغازه ها به حساب بیایند به طوری امروزه شما میتوانید از کوچک ترین وسایل تا بزرگ ترین اثاثیه منزل خود را در فروشگاه های اینترنتی و در کوتاه ترین زمان خریداری کنید . یکی از این اثاثیه های مهم که نزد مردم جایگاهی ویژه دارد ، فرش ماشینی یا فرش دستباف است.

 

سرعت در خرید

در گذشته خرید فرش ماشینی و دستباف کار آسانی نبود و مشتری برای آنکه فرش دلخواه خود را خریداری کند باید مسافت های طولانی را طی و مدت زمان زیادی را صرف این کار می کرد برای مثال شخصی که قصد خرید فرش ماشینی کاشان را داشت باید به این شهر سفر می کرد تا فرش مورد نظر خود را خریداری کند . اما با وجود فروشگاه اینترنتی فرش ، این مشکل به طور کامل حل شده و هر شخصی در هر کجا می تواند کالای مورد نظر خود را خریداری کند . همین ویژگی سبب صرفه جویی در خرید و جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی نیز می شود.

 

تنوع در انتخاب طرح و نقش

از محدودیت هایی که در یک نمایشگاه یا فروشگاه فرش ماشینی وجود دارد ، قرار دادن تعدادی محدود از مدل فرش هایی ماشینی است یعنی در یک فروشگاه فرش کاشان شما تعداد کمی از طرح فرش های کاشان را مشاهده می کنید چرا که ظرفیت نمایشگاه ها به همین اندازه است . برخلاف آن در فروشگاه های آنلاین فرش ماشینی شما از این مزیت برخوردارید تا تمامی نقشه فرش های ماشینی را در رنگ بندی های مختلف مشاهده کنید.

 

نزدیک بودن قیمت فرش ماشینی به قیمت کارخانه

مهم ترین عاملی که بیشتر خریداران را به سمت خرید اینترنتی فرش ماشینی کشانده ، قیمت ارزان فرش در فروشگاه های اینترنتی است . برای عموم مرد این سوال به بوجود می آید که چرا قیمت فرش اینترنتی از قیمت فرش نمایشگاه ها ارزان تر است؟ در جواب باید گفت قیمت فرش ماشینی در فروشگاه های آنلاین به دلیل حذف هزینه هایی چون : اجاره مغازه ، قبوض آب ، برق ، گاز ( هزینه های نمایشگاهی ) پایین تر از قیمت فرش در نمایشگاه ها است و همین ویژگی سبب شده تا فرش به قیمت کارخانه در این فروشگاه ها به فروش برسد.

 

به طور کلی خرید اینترنتی فرش از فروشگاه های آنلاین همراه با مزایای ذکر شده خواهد بود:

 

1- پاسخگویی به مشتری در 7 روز هفته و در شبانه روز

2- دسترسی مشتری به تمامی طرح و نقش ها

3- امکان خرید در هر نقطه از کشور

4- برسی تمامی مدل ها در رنگ بندی و ابعاد مختلف

5- سفارش در کوتاه ترین زمان

6- حذف هزینه های نمایشگاهی و واسطه ها

7- خرید فرش به قیمت کارخانه 

8- ارسال کالا به تمامی نقاط کشور

9- پرداخت وجه درب منزل

10- و ...

 

فروشگاه اینترنتی هانی فرش

هانی فرش بهترین مکان برای برای خرید فرش کاشان در بالاترین کیفیت و با قیمتی منصفانه می باشد و تمامی محصولات خود را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه عرضه می کند . تمامی نقشه فرش های موجود در وب سایت هانی فرش کاشان دارای بالاترین کیفیت بوده که این مجموعه محصولات خود را با 10 سال ضمانتنامه عرضه می کند.

فروشگاه هانی فرش با حذف واسطه ها ، مکانی برای خرید مستقیم فرش از کارخانه را برای مشتری به وجود آورده . از مزیت هایی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته می توان به پرداخت امن ، بهترین کیفیت ، بهترین قیمت ، ضمانت نامه معتبر کتبی ، بیمه نامه ، حمل و نقل رایگان و غیره اشاره کرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
ШЁШЪЇШґШЄ ШЁЩ ШЁШЩШ