قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

پرفروش ترین فرش های 700 شانه

sale-more-carpet.jpg

طرح های پرفروش فرش 700 شانه

در بین تنوع عظیم فرش های ماشینی موجود در بازار فرش ماشینی و فرش جهان ، معمولا فرش هایی با تراکم پایین تر از استقبال بیشتری برخوردارند و فروش نسبتا بالایی هم دارند . فرش 700 شانه یکی از این دسته فرش ها است که به دلیل تنوع طرح و نقش و قیمت مناسب تر نسبت به الباقی ، همه ساله به تعداد زیادی در جهان به فروش می رسد . کاشان به عنوان مهد فرش ماشینی و پایتخت فرش ایران از بزرگ ترین تولید کنندگان فرش ماشینی 700 شانه بوده و طرح فرش های نفیس و زیبایی را به بازار ارائه می کند . در این مقاله شما را با چندین طرح پرفروش از دسته محصولات 700 شانه آشنا می کنیم.

 

پرفروش ترین فرش های 700 شانه

مدل فرش های ماشینی تعداد انگشت شماری نیستند و در هر لحظه طرح و نقشی به بازار ارئه می شود.

 

فرش ماشینی شهیاد

این فرش زیبا از جدید ترین مدل فرش های سال 97 بوده و از ورود ان به بازار مدت زیادی نمی گیرد . در همان اوایل ورود به نمایشگاه ها مورد استقبال قرار گرفت و به عنوان پرفروش ترین فرش ماشینی در فروشگاه ها عرضه می شود . فرش ماشینی شهیاد در چند رنگ مختلف چون : فرش کرم ، سرمه ای ، فیروزه ای و آبی کاربنی قابل بافت است و در تولید این فرش 8 رنگ واقعی به کار رفته است.

 

فرش ماشینی گیسو

فرش 700 شانه 8 رنگ مدل گیسو نقشه فرشی بینظیر از تولیدات فرش کاشان است و در دو رنگ سرمه ای و کرم موجود می باشد . 

 

فرش ماشینی حوض نقره

فرش کاشان طرح حوض نقره طراحی به شکل ( خشتی مانند ) دارد و مدل فرشی با سلیقه ای خاص است . این فرش در اویل تولید در دسته 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شد اما با استقبال خوبی که از این نوع فرش شد ، در دسته 700 شانه تراکم 2550 نیز بافته شد.

 

فرش ماشینی طرح لاوین

فرش کاشان مدل لاوین با دارا بودن زمینه ای ساده و رنگ آمیزی بسیار بی نظیر مشتری را در نگاه اول به سوی خود جذب می کند و سبب شده از این طرح به عنوان پرفروش ترین فرش کاشان نام ببرند .

 

فرش ماشینی طرح ویولت

با توجه به فروش بالای این نقشه فرش امکان ندارد نام آن را تا به حال نشنیده باشید . فرش ماشینی ویولت با داشتن زمینه ای متنوع از نقش و نگارهای مدرن در دو رنگ کرم و سرمه ای قابل بافت است و در تولید این فرش از 10 رنگ واقعی استفاده شده.

 

 

توجه داشته باشید تراکم اورجینال برای فرش های ماشینی 700 شانه ، تراکم 2550 بوده و عنوان هایی با تراکم 3000 و 2700 درست نیست . در خرید فرش ماشینی حتما به این نکته توجه داشته باشید . 

: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش 700 شانه' , 'فرش کاشان' , 'پرفروش ترین فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *