قیمت بروز فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش در فروشگاه های اینترنتی

cheap-machine-carpet-online-stores.jpg

همانطور که می دانید خرید اینترنتی کالا از جمله فرش ماشینی و دستباف به صرفه ترین روش در خرید فرش است ، چرا که در کوتاه ترین زمان طرح فرش دلخواه خود را انتخاب و سفارش می دهید و از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری می کنید ، از همه مهم تر برای خرید فرش لازم نیست از مکانی به مکان دیگر بروید . بعضی از افراد با خرید اینترنتی آشنایی ندارند و هنگامی که وارد یک فروشگاه آنلاین می شوند و قیمت های هر محصول را مشاهده می کنند با خود می گویند : دلیل این اخلاف قیمت در چیست ؟ آیا کیفیت محصول متفاوت است یا ... در این مقاله به برسی قیمت فرش ماشینی در فروشگاه های آنلاین می پردازیم تا دلیل این اختلاف قیمت با فروشگاه های فیزیکی و نمایشگاه ها را بدانید.

 

چرا قيمت فرش در فروشگاه هاي اينترنتي ارزان تر است؟

بدیعی است که وقتی فرش ماشینی برای فروش به مغازه و نمایشگاه ها منتقل می شود ، از قیمت واقعی خود دور می شود و علت اصلی آن هزینه های نمایشگاهی از جمله : اجاره مغازه ، پرداخت عوارض و مالیات ، پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز و ... اما در فضای مجازی فروشگاه هایی وجود دارند که فرش ماشینی را به قیمت کارخانه و بدون واسطه عرضه می کنند . با رعایت برخی نکات قبل از خرید فرش ، این فروشگاه ها بهترین مکان برای خرید اینترنتی فرش ماشینی هستند . در یک فروشگاه آنلاین فرش ماشینی تمامی هزینه های یک نمایشگاه فیزیکی حذف شده و فرش ماشینی به قیمت کارخانه نزدیک تر است.

 

فروشگاه اینترنتی فرش هانی

مجموعه هانی فرش کاشان همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود بوده و جهت رفاه و آسودگی مشتری در خرید فرش ماشینی کاشان ، در سال 94 فروشگاه آنلاین خود را جهت خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان در اختیار هممیهنان عزیز قرار داد تا در هر کجا و در کوتاه ترین زمان به تمامی نقشه فرش های کاشان دسترسی داشته باشند . فروشگاه هانی با تنوع بیش از 150 نقشه فرش مکانی مناسب برای خرید فرش بدون واسطه می باشد.

توجه داشته باشید قیمت فرش ماشینی کاشان در فروشگاه هانی ، فرش به قیمت کارخانه بوده و خرید فرش مستقیم از کارخانه کاشان صورت می گیرد . ناگفته نماند تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان که در مجموعه بزرگ هانی فرش به فروش می رسد دارای درجه کیفی S1 ( درجه یک ممتاز ) و همچنین دارای گواهینامه های گواهينامه استاندارد اروپا CE ، گواهينامه هاي ISO90001 -ISO10002 و استاندارد ملي ايران مي باشد.

: ما را پیگیری نمایید
کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی کاشان' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید فرش بدون واسطه' , 'قیمت فرش ماشینی کاشان'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *